Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anka70
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.01.2008
Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anka70 » 20.01.2008 14:47

Hej, jedziemy w tym roku pierwszy raz do Chorwacji i po przeczytaniu kilkunastu postów na temat noclegów jestem coraz bardziej zagubiona. Chcemy apartament bo jest nas 4 osoby chcielibyśmy sie nie zabić o siebie. Mam pytanie o stronę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - czy ktoś z chorwackich wyjadaczy korzystał z wypoczynku znalezionego na tej stronie. A może ktoś wie coś o apartamencie VILIM - na Ciovo ale w granicach Trogiru. Wygląda sympatycznie...
A może powinnam skorzystać z pośredników typu da-travel albo Atlas?? Będę wdzięczna za wszystkie rady i informacje... :)

Pozdrawiam
Anka
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 20.01.2008 15:34

napisz do adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na pewno ci pomoże
:D :D
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 20.01.2008 17:40

Poszukaj kwater z Interhome ,byłem z Nimi kilka razy i nie narzekam.
opisy są dokładne.
A kwatery na 4-os to ok. 40-50m2 ,to chyba wystarczy?
pozdro
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 20.01.2008 18:56

Jeśli chcesz mogę podesłać ci stronkę z willą mojego znajomego. Ma on duży apartament z dwoma sypialniami, tarasem z widokiem na morze w bardzo bliskiej odległości od morza.
Anka70
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anka70 » 21.01.2008 17:19

dzięki za rady
@Madzia 1981
...jasne bardzo będę wdzięczna mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :hut:
wojak999
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 20.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak999 » 21.01.2008 20:24

Poszukaj w postach innych użytkowników forum na temat, który Cię interesuje. Korzystanie z pośredników typu da-travel czy Atlas powoduje podniesienie ceny. Byłem w 2003 roku na wyspie Ciovo w apartamencie Babaja. Tu jest link do apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link tylko ceny są stare.
Gandaliela
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandaliela » 25.01.2008 16:56

Witam,Jesli chcesz to podam ci namiary na kilka apartamentow w seget donji,graniczy z Trogirem dojdziecie na nogach.
Np. apartamen ok 60m dwie sypialnie wielki salon razem z kuchnią i możliwościa spania dla kolejnych dwoch osob plus taras plus 20 metrow do morza to kosz 75 euro. chyba nie masakra?
Pozdrawiam
agram
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agram » 25.01.2008 16:59

Witam, w kwetsii noclegow w Trogirze lub najblizszej okolicy. Polecam wyspe Ciovo, ktora polaczona jest z ladem mostem. W zaleznosci od tego co sie lubi mozna wybrac miejscowosc blizsza lub bardziej oddalnona od miasta. Duzy wybor kwater i co wazne mila obsluge mozna znalezc na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link POLECAM!!! Sama korzystalam :)
Jaacek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaacek » 25.01.2008 22:46

W zeszłym roku byłem w Trogirze, a dokładnie w Arbaniji, jesli chcesz fajny namiar daj znać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pa_wel_hal
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 06.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pa_wel_hal » 02.02.2008 15:48

madzia1981 napisał(a):Jeśli chcesz mogę podesłać ci stronkę z willą mojego znajomego. Ma on duży apartament z dwoma sypialniami, tarasem z widokiem na morze w bardzo bliskiej odległości od morza.


Madziu prosze o namiary, chętnie skorzystam.
Czy ma dwa apartamenty dla 4?
aprokop
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprokop » 02.02.2008 19:44

W da-travel mówi się po polsku, może to jest ważne, można otrzymać fakturę za usługę jeżeli jest to podstawą do zwrotu kosztów lub ich części. Do wiosny kontakt w Krakowie, latem w Trogirze
Pozdrawiam
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 02.02.2008 19:49

madzia1981 napisał(a):Jeśli chcesz mogę podesłać ci stronkę z willą mojego znajomego. Ma on duży apartament z dwoma sypialniami, tarasem z widokiem na morze w bardzo bliskiej odległości od morza.

Ja tez poprosze tą stronke.Pozdrawiam Marcin adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 02.02.2008 19:53

[quote="aprokop"]W da-travel mówi się po polsku, może to jest ważne, można otrzymać fakturę za usługę jeżeli jest to podstawą do zwrotu kosztów lub ich części. Do wiosny kontakt w Krakowie, latem w Trogirze
Pozdrawiam[/quote
w zeszłym roku korzystałem z usług da-travel i przyznam ze to bardzo solidna firma.Obecnie jestem na etapie wstepnych rozmow co do wakacji w tym roku.Polecam.Bardzo miła i profesjonalna obsługa i ciekawe oferty.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 03.02.2008 10:01

Podobnie jak Dr.Watson jeżdżę zawsze z Interhome. Jestem zadowolony z ich pośrednictwa.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone