Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

TROGIR, Split, Primosten, Hvar, Plitwice - 2012.

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 18.01.2013 15:15

Czy to nie moje wakacje....??? Trogir niezmiennie piękny... wystawy sklepowe jak w mojej pamięci...dziękuję za odtworzenie przecudnych wspomnień.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.01.2013 16:38

Witaj Małgosiu.
Jestem w połowie tego wątku ale zanim dokończe muszę już coś skrobnąć.
Takich pocztówek to jeszcze nie widziałem na tym forum. Przepiękne zdjęcia i świetne tematyczne zestawienia. Przygotowałaś to wszystko specjalnie na użytek forum? Nie wiem kto jest autorem zdjęć (Ty czy małżonek) ale coś mi tu pachnie profesjonalistą ;)
Jeszcze raz wyrazy podziwu za całość. Miło ponownie zobaczyć znajome kąty. Split, Trogir i Primosten zaliczyłem jednego dnia w sierpniu 2012, może gdzieś się tam mijaliśmy :mrgreen: Wracam do czytania i oglądania.
Pozdrav :papa:
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 18.01.2013 22:59

powiem krótko-zdjęcia rewelacja :!: :!: :!:
darekvv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvv » 30.01.2013 20:35

Piękne zdjęcia i ciepłe wspomnienia z lata 2011 z Cro
gosiej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 24.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiej » 12.02.2013 01:16

RobSoft napisał(a):A ja niesmialo pytam jakim sprzetem zdjecia byly robione plus jakie szklo, bo rewelacja, super.


Robercie, już odpowiadam :)
Nikon D90 z obiektywem Nikorr 1.8 50 lub Sigma 18-55 2.8. Ale z tego pierwszego zdecydowanie lepsze fotki wychodzą. Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 12.02.2013 01:20 przez gosiej, łącznie edytowano 1 raz
gosiej
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 24.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiej » 12.02.2013 01:20

alladyndelscorcho napisał(a):Witaj Małgosiu.
Jestem w połowie tego wątku ale zanim dokończe muszę już coś skrobnąć.
Takich pocztówek to jeszcze nie widziałem na tym forum. Przepiękne zdjęcia i świetne tematyczne zestawienia. Przygotowałaś to wszystko specjalnie na użytek forum? Nie wiem kto jest autorem zdjęć (Ty czy małżonek) ale coś mi tu pachnie profesjonalistą ;)
Jeszcze raz wyrazy podziwu za całość. Miło ponownie zobaczyć znajome kąty. Split, Trogir i Primosten zaliczyłem jednego dnia w sierpniu 2012, może gdzieś się tam mijaliśmy :mrgreen: Wracam do czytania i oglądania.
Pozdrav :papa:


Tomku, dziękuję ślicznie :) Do profesjonalizmu jeszcze daleka droga... ;)
Zrobiłam te zestawienia na potrzeby fotoksiążki, ale wykorzystałam to też tutaj :) Korzystałam przed wyjazdem z forum i chciałam się odwdzięczyć ;)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
TROGIR, Split, Primosten, Hvar, Plitwice - 2012. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone