Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir - nagie plażowanie - gdzie?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaczorek1234
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczorek1234 » 30.06.2018 19:33

piotrulex napisał(a):
kaczorek1234 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
kaczorek1234 napisał(a):Nie miala góry z kompletu i byla jedyna osoba w takim stroju gorzej niż nad Bałtykiem


Dziwne opowieści ...

My wielokrotnie widzieliśmy panie toples na tzw. plażach w centrum miast na które jakoś dziwnie nikt się nie patrzył :)

Nam mimo wszystko jakoś by nie przyszło wpadać w 100% na tekstylną plażę i świecić na niej cyckami, jakoś niezręcznie, przynajmniej dla nas :)


może stare Niemki gdzie czasem ciężko orzec płeć osobnika, przy hotelu Meena jak pisałem rozbieranie się nie było mile widzianie a nie wspomnę a opisywaniu jej jako plaży dla nudystów


Bez kropek i przecinków trudno mi jednoznacznie ocenić co piszesz

No ale sam zauważasz, że rozbieranie się nie było mile widziane, nie jest to plaża naturystów. No więc po co się tam rozbieraliście?


Jakie to ma znaczenie po co na co? To nie chodzi by dywagować że ma się ładną dziewczynę i może się gapią ale stwierdzić że w tym miejscu plaży dla nudystów już nie ma.sa za to rodziny z dziećmi w strojach i reszta tekstylnych
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.06.2018 20:09

kaczorek1234 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
kaczorek1234 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
kaczorek1234 napisał(a):Nie miala góry z kompletu i byla jedyna osoba w takim stroju gorzej niż nad Bałtykiem


Dziwne opowieści ...

My wielokrotnie widzieliśmy panie toples na tzw. plażach w centrum miast na które jakoś dziwnie nikt się nie patrzył :)

Nam mimo wszystko jakoś by nie przyszło wpadać w 100% na tekstylną plażę i świecić na niej cyckami, jakoś niezręcznie, przynajmniej dla nas :)


może stare Niemki gdzie czasem ciężko orzec płeć osobnika, przy hotelu Meena jak pisałem rozbieranie się nie było mile widzianie a nie wspomnę a opisywaniu jej jako plaży dla nudystów


Bez kropek i przecinków trudno mi jednoznacznie ocenić co piszesz

No ale sam zauważasz, że rozbieranie się nie było mile widziane, nie jest to plaża naturystów. No więc po co się tam rozbieraliście?


Jakie to ma znaczenie po co na co? To nie chodzi by dywagować że ma się ładną dziewczynę i może się gapią ale stwierdzić że w tym miejscu plaży dla nudystów już nie ma.sa za to rodziny z dziećmi w strojach i reszta tekstylnych


No mnie ciekawi po co ktoś się rozbiera na nienaturystycznej plaży :)
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Trogir - nagie plażowanie - gdzie? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone