Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir i okolice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Trogir i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 01.02.2011 21:08

Mam pytanie którą drogą i kiedy najlepiej zjechać z autostrady jadąc do Trogiru.Czy są jakieś małe ciekawe miejscowości po drodze gdzie mógłbym znależć apartamenty dla 2 rodzin w dla 8 osób.Przede wszystkim blisko morza i nie wygórowana cena do 90E.Może być nawet za Trogirem w stronę Splitu.Zachęcony relacjami forumowiczów chciałbym zwiedzić Mostar,wodospady Krawica,Split no i oczywiście Trogir.
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.02.2011 21:21

Bezpośrednio to zjeżdżasz na węźle Vrpolje, ale wtedy nie masz nic specjalnie po drodze.
Natomiast możesz zjechać na Szybenik, a wtedy przejeżdżasz kolejno przez Grebasticę,
Primosten, Rogoznicę, Marine przed Trogirem no i Kastele za Trogirem, w stronę Splitu.

Lepiej zjedź wcześniej.

Mostar, Kravica i Split ... ?
Ja bym pojechał dalej - Omiś, może coś na Makarskiej?
Miałbyś dużo bliżej, do BiH.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 01.02.2011 23:15

Makarską w kolejnych latach bym zaliczył,myślę ze to i tak blizej niż jak w zeszłym roku zrobiliśmy wypad z rana do Medjugorie ze Starigradu Paklenicy i po drodze jeszcze zachaczyliśmy o Split tylko po to by obejrzeć stadion Hajduka.Wtedy jeszcze nie wiedziałem nic o tych wodospadach Krawica nie wspomnę o Mostarze ale nie było by i tak szans
na spokojnie pozwiedzać.Zaczynałem kiedyś od Plitwic i Krka ale tam miałem blisko'
Mieliśmy przygodę z celnikami na granicy z BiH tzn.moi znajomi którzy z nami jechali mieli zieloną kartę wypisaną żle i nie zauważyli tego była wypisana na 1 dzień a nie na rok czeski błąd jednak trudno było o pomyłce przekonać tych celników.Najgorsze było to ze po powrocie i udaniu się do ubezpieczyciela i poinformowaniu o tym pani powiedziała ze mieli sami poprawić ten błąd.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 01.02.2011 23:37

Przede wszystkim chodzi mi by znależć apartament jadąc w ciemno bo już raz wtopiłem 200E u pewnego właściciela pensjonatu który chciał mi dać nie to na co umawialiśmy sie telefonicznie (Pensjon Andelko-Starigrad Paklenica).Na szczęscie pare domów dalej bez problemu znależliśmy fajną kwaterę dużo tańszą i w sumie jeszcze mniej zapłaciliśmy niż za cały pobyt u tego pana.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone