Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir czy Rab?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Galactico
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2006
Trogir czy Rab?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Galactico » 18.02.2007 23:27

Jak w temacie... Mam trudny wybór :D co byście wybrali na moim miejscu? Uprzedzam, że jadę do Chorwacji 10. raz i byłem w obu miejscach. Trogir i Rab to piękne miasta, więc wybór tym trudniejszy. Macie jakieś wskazówki? Z góry thx.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.02.2007 00:06

Znam oba miasta. Wybrałbym Rab
Spearo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 231
Dołączył(a): 18.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spearo » 19.02.2007 00:37

To zależy czego szukasz.
Ja lubię bezludzie ,motorówki,freediving i strzelam ryby i wybrałbym Rab.
Ale i Trogir jest OK,szczególnie wieczorami w knajpach
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 19.02.2007 08:17

Niestety nie znam Rabu ale w zeszłym roku moja kuzynka po 18 godzinach jazdy do Cro stała jeszcze 4 godz. czekając na prom na wyspę. Niemiła perspektywa. :o
Kochane korki! :?
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 19.02.2007 08:59

Galactico napisał:
co byście wybrali na moim miejscu? Uprzedzam, że jadę do Chorwacji 10. raz i byłem w obu miejscach. Trogir i Rab to piękne miasta, więc wybór tym trudniejszy.

Jeśli tak jak piszesz byłeś w obu miejscach to nie rozumiem pytania przecież sam możesz sobie na nie odpowiedzieć.
Krótko:
Rab - ograniczenia związane z pobytem na wyspie, czyli wypoczynek a zwiedzanie generalnie odpada, ale skoro byłeś już w Cro 10 razy pewnie dość dużo widziałeś.
Trogir - pobyt ale nie w mieście tylko w okolicy z dostępem do otwartego morza, nieograniczone możliwości zwiedzania okolicy.
Proponuję stary sposób - weź kartkę ołówek i wypisz plusy i minusy każdej w miejscowości a potem podsumuj - wszystko zależy od Twoich preferencji co do wakacji w Cro.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 19.02.2007 11:32

toudee napisał(a):Proponuję stary sposób - weź kartkę ołówek i wypisz plusy i minusy każdej w miejscowości a potem podsumuj - wszystko zależy od Twoich preferencji co do wakacji w Cro.


Albo jeszcze inaczej. Jeden tydzień na Rabie a nastepny w Trogirze? :D
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 19.02.2007 11:49

Galactico napisał(a):Jak w temacie... Mam trudny wybór :D co byście wybrali na moim miejscu? Uprzedzam, że jadę do Chorwacji 10. raz i byłem w obu miejscach. Trogir i Rab to piękne miasta, więc wybór tym trudniejszy. Macie jakieś wskazówki? Z góry thx.

Byłeś w obu miejscach i chcesz, żeby Ci doradzić, gdzie jechać? Jedź tam, gdzie nie byłeś ...
Ps. Osobiście wybieram ... Rovinj
Pzdr
Galactico
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Galactico » 19.02.2007 12:33

Ha, żeby to było takie łatwe - wybrać :D :D :D Do wyboru dwa super miejsca, ale chyba wybiorę Rab. Owszem, zwiedziłem całe wybrzeże Chorwacji, może poza małymi wyjątkami. Dzięki wszystkim za odpowiedź!
Galactico
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Galactico » 19.02.2007 23:03

Klamka zapadła - Rab wybrany. Dzięki wszystkim za posty!
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 19.02.2007 23:28

Ja bym też wybrała Rab, Trogir jest fajny, ale nocą czułam jak z pobliskich domów - już na wyspie Ciovo wyciekają fekalia do morza - obrzydlistwo, a smród taki, że nawet czar starego miasta nocą został przycmiony.
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 20.02.2007 00:13

bjk napisała:
już na wyspie Ciovo wyciekają fekalia do morza - obrzydlistwo, a smród taki, że nawet czar starego miasta nocą został przycmiony.

To gdzie konkretnie byłaś na Ciovo - ja tam byłem 2 lata temu i nie było z tym problemu.
Powiedz konkretnie to przynajmniej ostrzeżesz pozostałych, a tak to ta informacja brzmi jak plota, że "w zakałdach mięsnych kradną"
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 20.02.2007 22:07

Galactico napisał(a):Jak w temacie... Mam trudny wybór :D co byście wybrali na moim miejscu? Uprzedzam, że jadę do Chorwacji 10. raz i byłem w obu miejscach. Trogir i Rab to piękne miasta, więc wybór tym trudniejszy. Macie jakieś wskazówki? Z góry thx.
Zdecydowanie Trogir. To jest magiczne miejsce. Innego takiego nie znajdziesz.
graszka37
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 21.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) graszka37 » 21.02.2007 09:39

bjk napisał(a):Ja bym też wybrała Rab, Trogir jest fajny, ale nocą czułam jak z pobliskich domów - już na wyspie Ciovo wyciekają fekalia do morza - obrzydlistwo, a smród taki, że nawet czar starego miasta nocą został przycmiony.


Rabu nie znam ale Trogir i Ciovo owszem ..ale jaki smród :?: :?: jakie fekalia do morza :? szczerze to nawet jestem ciekawa ...napisz gdzie konkretnie??? byłam parokrotnie w tym rejonie i jestem zaskoczona tym co piszesz.Trogir nocą nigdy mi nie "śmierdział " wręcz przeciwnie zapach i smak dobrego żarełka,zimne piwko i niekwestionowany urok tego miejsca...zwłaszcza nocą !!
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 21.02.2007 16:57

Moje typy to: Rab - dla ciała, Trogir - dla duszy :hut:
chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 21.02.2007 23:14

saturn_18 napisał(a):Moje typy to: Rab - dla ciała, Trogir - dla duszy :hut:

Galactico w tym roku będzie pełnoletni.To może już coś dla ciała.Czyli Rab. :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone