Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trochę na wyspie trochę na lądzie 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 06.04.2013 10:35

Przepiękne zdjęcia, dzięki za "ocieplenie" zimowo -wiosennych dni, oglądając i czytając Twoją relację od razu robi się cieplej. Do wyjazdu jeszcze a może tylko 2 m-ce :papa:
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2298
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 06.04.2013 11:21

Świetna relacja, fajne zdjęcia :D
klaudii84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudii84 » 25.04.2013 13:58

Witam,

W tym roku zamierzam wybrać się na Hvar, zauroczyła mnie Twoja relacja i naprawdę z miłą checią się tam znajdę. Piszę bo chciałabym podpytać o noclegi w Ivan Dolac, bo link z pierwszej strony chyba nie działa...szukam czegoś w racjonalnych kosztach dla 2 osób....dziekuję slicznie za podpowiedź.

A jeśli miałbyś oszacować koszty takiego wyjazdu na ok 1 tydzień to ile to by wyniosło??
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 01.05.2013 00:18

Faktycznie coś link do strony przestał działać. to jest adres mailowy do tych gospodarzy, pisz po angielsku: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tak jak wspomniałem w relacji kosztowało mnie to 48 euro za dobę za apartament dla 4 osób. Mniejszych chyba nie mieli, ale możesz zapytać.

Co do kosztów, to moim zdaniem opłaca się bardziej jechać na dłużej niż tydzień, bo sporo pieniążków to paliwo.

No spróbujmy to oszacować.

-koszt paliwa ja zawsze liczę ze Szczecina to około 1800 zł w obie strony.
- koszty drogowe (winiety Austria, Słowenia, opłata za autostradę w Chorwacji, prom na Hvar i spowrotem, opłaty w Austrii za 2 płatne odcinkki na A9 w obie strony) - około 850 zł
-nocleg zakładajac 50 euro za dobę x 7 = 350 euro to około 1500 zł
-wydatki na miejscu typu jedzenie kupione na miejscu (gotowanie własne), knajpki, napoje, 1000 zł
Razem
około 5000 tys zł.

Zauważ jak dużą kwotę stanowi koszt paliwa i opłat drogowych. Dlatego wspomniałem na wstępie że lepiej jechać na dłużej.

Załóżmy że zostajesz na 2 tygodnie.
Koszty paliwa i opłaty drogowe te same 2700 zł
zakwaterowanie 3000 zł
wydatki na miejscu 1500 zł
Razem
7200 - 7500 zł

I co najważniejsze gwarancja słonecznej pogody. :mrgreen:

pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Trochę na wyspie trochę na lądzie 2012 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone