Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonusy;)

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.03.2012 10:27

tony montana napisał(a):Anakin - a Ty już WSZYSTKO co na cropli jest (w sensie relacje itd) przeczytałeś? Ja już całkiem sporo, ale i tak widzę, że jeszcze mega dużo relacji do czytania przede mną

fajnie, że wpadłeś :D


2/3 z tego sam napisałem (pod różnymi nickami oczywiście :wink: ) to co się będę sam siebie czytał?! :lol: :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Trip 2010 - Bawaria, Italia, Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 15.03.2012 10:28

mariusz-w napisał(a):
tony montana napisał(a):Bondżorno :D

Włochy ... Wenecja !

Super ... a że właśnie "ją opuściłem" ... to chętnie tam powrócę ! 8)

Pozdrawiam.


Czołem mariusz-w
O Wenecji będzie niewiele, bo tam tylko de facto pół dnia spędziliśmy. Będzie za to trochę o Bolonii, Florencji, Pizie, San Marino, Urbino, miasteczkach na wzgórzach typu San Leo czy Verucchio, plażach koło Rimini, parku Italia in Miniatura (dla mnie bomba!) i braku wiary w mapy google i czym to się skończyło :wink:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005
Re: Trip 2010 - Bawaria, Italia, Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 15.03.2012 10:30

tony montana napisał(a): Będzie o braku wiary i czym to się skończyło


Dobrze się zapowiada :lol: :lol: :lol:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004
Re: Trip 2010 - Bawaria, Italia, Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 15.03.2012 10:31

tony montana napisał(a):Czołem mariusz-w
O Wenecji będzie niewiele, bo tam tylko de facto pół dnia spędziliśmy. Będzie za to trochę o Bolonii, Florencji, Pizie, San Marino, Urbino, miasteczkach na wzgórzach typu San Leo czy Verucchio ...

Dobre i pół dnia ... a reszta "bomba" i też chętnie ! 8)

anakin napisał(a):Coraz rzadziej można ....
:roll:
Ostatnio edytowano 15.03.2012 10:33 przez mariusz-w, łącznie edytowano 1 raz
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 15.03.2012 10:32

anakin napisał(a):
tony montana napisał(a):Anakin - a Ty już WSZYSTKO co na cropli jest (w sensie relacje itd) przeczytałeś? Ja już całkiem sporo, ale i tak widzę, że jeszcze mega dużo relacji do czytania przede mną

fajnie, że wpadłeś :D


2/3 z tego sam napisałem (pod różnymi nickami oczywiście :wink: ) to co się będę sam siebie czytał?! :lol: :wink:


heh no tak, masz racje. BEZ SENSU :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.03.2012 10:34

I ja ....... :)
Do Ravenny dojechaliście???
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Trip 2010 - Bawaria, Italia, Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.03.2012 10:35

mariusz-w napisał(a):
anakin napisał(a):Coraz rzadziej można ....
:roll:


A Ty co tak przewracasz oczami? 8O

:wink:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004
Re: Trip 2010 - Bawaria, Italia, Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 15.03.2012 10:37

anakin napisał(a):A Ty co tak przewracasz oczami? 8O

:wink:

Bo ze trzy razy sprawdzałem kto to napisał ... myślałem, że może ktoś na ....

:lol: :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2012 11:19

tony montana napisał(a):Jacek S - jesteś pewny, że przez ... Hamburg? do Italii? od nas z Północy? :wink:


Tak wychodzi...no co ja mogę.

:wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 15.03.2012 15:34

BeJur napisał(a):I ja ....... :)
Do Ravenny dojechaliście???


Ravennę mieliśmy rzut kamieniem, zatem oczywiście :D
Witam :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.03.2012 15:36

tony montana napisał(a):Ravennę mieliśmy rzut kamieniem, zatem oczywiście :D
Witam :D


no to czekam cierpliwie :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 15.03.2012 15:57

Uwaga - tylko dla czytelników o mocnych nerwach :wink:
Pomny historii, którą kiedyś czytałem na cropli (ktoś zahaczył kogoś o to ze Austriak był uprzejmy a ta osoba nazywa go Helmutem i wywiązała się mała aferka) informuje i zaznaczam, że PONIŻSZE jest ŻARTEM, fikcją literacką i ubarwieniem ciężkostrawnej opowieści (niestety nie mam aż takiego talentu podtrzymywania uwagi poprzez znakomite teksty i kropki jak Anakin, czy czaru i świetnej pamięci jak Maslinka czy poczucia humoru i trafności spostrzeżeń Bubera więc muszę sobie jakoś radzić, aby zainteresować Czytelników) i nie mam żadnych uprzedzeń co do jakiejkolwiek nacji.

:wink: :lol: :D

Na wieść o tym, że zamiast hotelu planuję spędzić dwie noce u niemieckiej rodziny jeden z moich kolegów zaczął rwać włosy z głowy i krzyczeć, że zwariowałem i to "niemce przeca" a "jak świat światem..." i inne teorie o kondominiach :wink:
Ja mu na to, że to przecież zwykła agroturystyka, krowy Milki, kaczki, kury, drób i pewnie zamki są w pokojach on na to: "Hotel. Hotel to co innego, przemykasz się korytarzami pośród innych nacji, żresz to samo co inne nacje, są zmiany w hotelu i na kolejnej już nawet nie wiedzą czy Tyś Polacco czy inny Fidżijczyk, a tutaj ... bracie .... skąd wiesz co ci dadzą do jedzienia, albo do picia .... a może chcą dokonać zemsty za ... cokolwiek"

I w ten deseń chłopak nawijał szczerząc zęby jakby mu mama szałwi naparzyła ....

Pomny jednak ostrzeżeń kolegi (po co przecież burzyłby mi krew i trzeźwy osąd jeśli nie z troski? :wink: ) po zajechaniu na podwórko wydałem z siebie nieśmiałe "hallo? my są z Polszy, POLJAKI znaczy" :wink:
na co przemiła na pierwszy rzut oka frau Gospodarz (Gospodarka? :wink:
Minister - Ministra?) :wink: ujęła me wątłe ciało w żelaznym uścisku i przytuliła do wydatnej bawarskiej piersi "WILKOMMEN, pewnie głodni spragnieni... prowadzi do grubo ciosanej ławy a tam miód i kołacz spływa aż potokami.
Dobra wróćmy do rzeczywistości - Pani Anna okazała się być miłą i konkretną osobą, oprowadziła po przybytku, otworzyła pokój, zapytała o drogę, wskazała gdzie będziemy fruhstuckować jutro rano i życzyła miłego pobytu.

Dobra, Frau Gospodarka poszła to ja od razu: zaglądam pod łóżko - nogi nie nadpiłowane, zrobiłem rekonesans całego domu - szukam wątpliwych moralnie zdjęć ("My z Fritzem w "naszym" Gotenhafen September 1939", a tu ...nic.... same nudne medale za zdobycie któregoś tam miejsca w zawodach Krów, same puchary za hodowlę owiec, po prostu sielana....
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.03.2012 16:13

tony montana napisał(a):Pani Anna okazała się być miłą i konkretną osobą, oprowadziła po przybytku, otworzyła pokój, zapytała o drogę, wskazała gdzie będziemy fruhstuckować jutro rano i życzyła miłego pobytu.....


tony montana napisał(a):ujęła me wątłe ciało w żelaznym uścisku i przytuliła do wydatnej bawarskiej piersi "WILKOMMEN, pewnie głodni spragnieni... prowadzi do grubo ciosanej ławy a tam miód i kołacz spływa aż potokami.

I to już powinno Ci dać do myślenia... :?

Zapomniałeś o "Jasiu i Małgosi"? 8O
Toż to przecie..........Niemce napisały! :evil:


:wink:

tony montana napisał(a):same nudne medale za zdobycie któregoś tam miejsca w zawodach Krów, same puchary za hodowlę owiec, po prostu sielana....




A po tym to już był był...............daleko od tego miejsca.


Masz wielu znajomych,którzy wystawiają krowy czy owce w.....konkursach?
A wiadomo to co się z tymi zwierzątkami potem stało? :?
Zjadłbyś kogoś bliskiego,który Ci przyniósł tyle radości w życiu?

A oni pewnie ... :?

:wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 15.03.2012 16:40

anakin napisał(a):
tony montana napisał(a):Pani Anna okazała się być miłą i konkretną osobą, oprowadziła po przybytku, otworzyła pokój, zapytała o drogę, wskazała gdzie będziemy fruhstuckować jutro rano i życzyła miłego pobytu.....


tony montana napisał(a):ujęła me wątłe ciało w żelaznym uścisku i przytuliła do wydatnej bawarskiej piersi "WILKOMMEN, pewnie głodni spragnieni... prowadzi do grubo ciosanej ławy a tam miód i kołacz spływa aż potokami.

I to już powinno Ci dać do myślenia... :?

Zapomniałeś o "Jasiu i Małgosi"? 8O
Toż to przecie..........Niemce napisały! :evil:


taaaak, ten miód i kołacz powinny dać mi do myślenia....:lol:


:wink:

tony montana napisał(a):same nudne medale za zdobycie któregoś tam miejsca w zawodach Krów, same puchary za hodowlę owiec, po prostu sielana....




A po tym to już był był...............daleko od tego miejsca.


Masz wielu znajomych,którzy wystawiają krowy czy owce w.....konkursach?
A wiadomo to co się z tymi zwierzątkami potem stało? :?
Zjadłbyś kogoś bliskiego,który Ci przyniósł tyle radości w życiu?

A oni pewnie ... :?

:wink:
:lol:


oni byli pierwsi ... ta Familia od 150 lat wystawiała zwierzęta w zawodach ... nie pytałem co się z nimi później działo .... chwila.... przecież oni mówili podczas fruhstuckow ... ze jemy wszystko z ich ... pola ...
a był tam też WURST - czyżbym jadł 80 letniego WOŁU? :roll:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 15.03.2012 16:41

tony montana napisał(a): szukam wątpliwych moralnie zdjęć ("My z Fritzem w "naszym" Gotenhafen September 1939")


:lol: :lol: :lol:

Dobre
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Włochy - Italia

cron
ITALIA AMORE-Zona traffico non limitato-Apulia 2013+bonusy;) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone