Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj/Vodice czy Wyspa Ciovo/okolice Splitu?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tasiorek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.06.2011
Tribunj/Vodice czy Wyspa Ciovo/okolice Splitu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tasiorek » 09.06.2011 10:48

Witam, kurcze no nie mogę się zdecydować, a ponieważ jadę pierwszy raz proszę o rade:)

Lubimy pozwiedzać, ale też pochodzić po różnych knajpkach restaruacjach itd.

Co lepiej wybrać:

1. Tribunj/Vodice

2. Wyspa Ciovo/Okrug Gornij

3. Omis

Poradzcie proszę bo nie wiem gdzie mamy jechać, a już czas najwyższy bookwać kwatere:)
pimael
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pimael » 09.06.2011 10:57

Byłem w każdym z tych miejsc i trudno tak wybrać jedno z nich. Wszędzie jest coś do zobaczenia ciekawego a i knajpek nigdzie nie brakuje. Jeżeli miałbym dziś wybierać wybrałbym Omis ale tylko dlatego że byłem tam dosyć dawno. :D
tasiorek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tasiorek » 09.06.2011 11:00

No właśnie, jak się tak czyta relacje to wychodzi na to że... nie ma miejsc w które nie warto jechać!:) Ale mimo wszystko w jednej miejscowości jest czegoś więcej w jednej czegoś mniej itd itp, przecież nie mogą być jednakowe:D
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 09.06.2011 11:06

TASIOREK
Zależy, tak dokładnie czego się spodziewasz, jak chcesz wypoczywać i co robić.
W Tribunj byłem w czerwcu 2010roku.
Cisza, spokój kilka konob, kilka sklepów, wszędzie blisko, mała ale piękna starówka, kantor, bank, lodziarnia i z każdego miejsca blisko do morza.
Blisko do Trogiru, Splitu i Zadaru oraz Parków Narodowych.
Polecam.
PZDR.
tasiorek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tasiorek » 09.06.2011 11:30

Nasz wypoczynek zazwyczaj wygląda tak: w ciągu dnia plaża i zwiedzanie, a wieczorem jakieś knajpki lub restauracje:) I tego właśnie oczekuję:)
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 09.06.2011 11:35

TASIOREK
To Tribunj może Ci odpowiadać.
Trzy konoby są bezpośrednio nad wodą, jedna 15m od wody. Plaże skaliste z wybetonowanymi terasami i zejściami po drabinkach (do południa zacienione), jedna (bliżej Vodic) kamienista.
PZDR.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 09.06.2011 20:21

JEŚLI ZDECYDUJESZ SIE NA CIOVO TO MOŻE LEPIEJ MASTRINKA,ARBANIJA SA BLISKO NA WIECZORNE WYPADY DO TROGIRU NO A W DZIEŃ ŁATWIEJ WYJECHAĆ Z WYSPY(BRAK KORKÓW).
ALE TO TYLKO JEDNA Z OPCJI. :roll:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tribunj/Vodice czy Wyspa Ciovo/okolice Splitu?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone