Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj, Vodice czy Srima

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monsterblock
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.06.2006
Tribunj, Vodice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) monsterblock » 12.05.2009 15:52

Jaką miejscowość wybrać na najbliższy urlop Tribunj, VOdice czy Srima. Szukam spokoju i ładnych widoków. Preferuję raczej niezatłoczone plaże (wg mnie kamieniste są lepsze od zwirowych) :) Czy może w okolicy Vodice są jakieś inne ciekawe miejscowości?
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 13.05.2009 06:24

Jeśli kryterium wyboru ma być ilość osób na plaży to Srima.
auganov
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) auganov » 16.05.2009 17:44

Srima! -pięknie, do Vodic bliziutko, super plaże i chyba nieco taniej niz w Vodicach. W zasadzie Srima łączy się prawie niezauważalnie z Vodicami.
iamam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iamam » 18.05.2009 20:17

Ja w zeszłym roku miałem swój chorwacki debiut więc nie mam specjalnego odniesienia ale Tribunj ujęło mnie spokojem. Miłe miejsce, sympatyczne małe miasteczko. Byłem na początku lipca i specjalnego tłoku nie było.
mint71
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mint71 » 18.06.2009 09:27

auganov napisał(a):Srima! -pięknie, do Vodic bliziutko, super plaże i chyba nieco taniej niz w Vodicach. W zasadzie Srima łączy się prawie niezauważalnie z Vodicami.


Jestem w Srimie w jednym z apartamentów tuż nad morzem.
Apartamenty są dwupokojowe większe i mniejsze w niezłym standardzie.
Może mógłbym pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu z właścicielem, ale nie wiem czy jest to reklama...
pozdrawiam,
krzysztof
torman67
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 24.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) torman67 » 18.06.2009 21:41

mint71
Planujemy wyjazd w niedzielę 21czerwca po południu więc w cro będziemy w poniedziałek rano. Oczywiście planujemy wyjazd w ciemno okolice Vodic więc oferta byłaby całkiem ciekawa - jeśli mógłbym coś więcej się dowiedzieć o tej ofercie proszę na emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ks
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ks » 18.06.2009 22:59

witam
jestem zainteresowany urlopem w sierpniu w tamtych okolicach
byłbym wdzięczny za namiary na Wasz obecny apartament - ew. może przy okazji wpadnie coś w oko podczas spacerów na miejscu - dla rodziny 2+1 :)

z góry dziękuję
Krzysiek


Jestem w Srimie w jednym z apartamentów tuż nad morzem.
Apartamenty są dwupokojowe większe i mniejsze w niezłym standardzie.
Może mógłbym pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu z właścicielem, ale nie wiem czy jest to reklama...
pozdrawiam,
krzysztof[/quote]
mint71
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mint71 » 19.06.2009 18:54

ks napisał(a):witam
jestem zainteresowany urlopem w sierpniu w tamtych okolicach
byłbym wdzięczny za namiary na Wasz obecny apartament - ew. może przy okazji wpadnie coś w oko podczas spacerów na miejscu - dla rodziny 2+1 :)

z góry dziękuję
Krzysiek



chyba nie mogę podawać namiarów bezpośrednio na forum, prosze o wpisanie adresu emial w odpowiedzi.

Korzystając z okazji chce napisac, ze jestem zachwycony regionem, mam za sobą wizytę w pobliskich Vodicach, Tribonj, w Sibeniku a przede wszystkim przy wodospadach Krka. Nie żaluję wyjazdu i jesli jest ktoś jeszcze komu mogę pomóc w uzyskaniu namiar na niezły apartament to służę pomocą.
Kiedy sam wybieralem się brakowało mi jakiejs obiketywnej informacji o tym co można zastać na miejscu. Odpowiadam do poniedziałku (22/06) potem wyjeżdżam.
pozdrawiam,
k
ks
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ks » 20.06.2009 01:39

:)

dziękuję bardzo za pomoc
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

miłego urlopu życzę

[/quote]

chyba nie mogę podawać namiarów bezpośrednio na forum, prosze o wpisanie adresu emial w odpowiedzi.

k[/quote]
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 23.06.2009 21:30

iamam napisał(a):Ja w zeszłym roku miałem swój chorwacki debiut więc nie mam specjalnego odniesienia ale Tribunj ujęło mnie spokojem. Miłe miejsce, sympatyczne małe miasteczko. Byłem na początku lipca i specjalnego tłoku nie było.

Witam! Ja za 2 tygodnie mam zamiar wylądować w Tribunj, czyli też początek liipca :) Jedziemy 1 raz i miały być Vodice, ale wybraliśmy wioskę ok. 2 km chyba obok. Dlaczego? Taniej nieco, mam nadzieję, że spokojniej, ale ostatecznie nie wiem czy dobrze wybraliśmy. B. proszę o parę zdań o Tribunj, żeby nie być kompletnie zaskoczonym przez jakieś dziwolongi, które czasami się przytrafiają. Pozdrawiam
mint71
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mint71 » 24.06.2009 08:25

Adax napisał(a):
iamam napisał(a):Ja w zeszłym roku miałem swój chorwacki debiut więc nie mam specjalnego odniesienia ale Tribunj ujęło mnie spokojem. Miłe miejsce, sympatyczne małe miasteczko. Byłem na początku lipca i specjalnego tłoku nie było.

Witam! Ja za 2 tygodnie mam zamiar wylądować w Tribunj, czyli też początek liipca :) Jedziemy 1 raz i miały być Vodice, ale wybraliśmy wioskę ok. 2 km chyba obok. Dlaczego? Taniej nieco, mam nadzieję, że spokojniej, ale ostatecznie nie wiem czy dobrze wybraliśmy. B. proszę o parę zdań o Tribunj, żeby nie być kompletnie zaskoczonym przez jakieś dziwolongi, które czasami się przytrafiają. Pozdrawiam


Wlasnei wrociłem Vodic a wioskę o której piszesz odwiedziłem. Jest ona bardzo ładna, z mikro wysepką, z ładnym wzgórzem, z ładnie zagospodarowaną okolicą no i z klimatem, ale ja tam nie dojrzałem żadnej plaży!!!
Czy nie jest tak, że będziesz musiał pokonać 1 - 2 km by się wykąpać?[/b]
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 24.06.2009 08:37

W Tribunj są dwie plaże - betonowo skalista Zamalin i plaża kamienista za mariną w kierunku Vodic. Więc jest gdzie się kąpać. Proponuję przeszukać forum, było kilka relacji z Tribunj.
mint71
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mint71 » 24.06.2009 08:41

Arek napisał(a):W Tribunj są dwie plaże - betonowo skalista Zamalin i plaża kamienista za mariną w kierunku Vodic. Więc jest gdzie się kąpać. Proponuję przeszukać forum, było kilka relacji z Tribunj.


dlatego kiedy próbowałem sobie wyobrazić odległość domów od miejsca gdzie mogła być plaża napisałem, że należy liczyć się z prewnym do niej dystansem. Więcej się nie mądruję :D bo rzeczywiście byłem tam krótko.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 24.06.2009 09:00

Adax napisał(a): B. proszę o parę zdań o Tribunj, żeby nie być kompletnie zaskoczonym przez jakieś dziwolongi, które czasami się przytrafiają. Pozdrawiam


Klik 1
Klik 2
iamam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 210
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iamam » 24.06.2009 09:08

Adax napisał(a):ale ostatecznie nie wiem czy dobrze wybraliśmy. B. proszę o parę zdań o Tribunj, żeby nie być kompletnie zaskoczonym przez jakieś dziwolongi, które czasami się przytrafiają


Moim zdaniem dobrze. Na żadne dziwolągi nie natrafiłem.

Tu masz plany miasteczka Tribunj: Link
A tu ich stronkę i parę fotek: Link

Byłem tam w zeszłym roku i w tym też tam jadę (sierpień). Jest spokojnie i malowniczo. W miasteczku znajdziesz wszystko co do życia potrzebne: knajpki, sklep(y), bankomaty. Nie ma specjalnego tłoku. Plaża skalista jest super, można poskakać do wody i popływać z maską a jak się rozejrzysz to znajdziesz sobie miejsce z malutką zatoczką i łagodnym zejściem do wody (chociaż bardzo szybko robi się głęboko). Dobre miejsce wypadowe (Krka, Sibenik, Split). W samym miasteczku jakichś super atrakcji nie ma - jest malowniczy kościółek na wzgórzu z którego rozciąga się super widok. Jak chcesz to daj znać poślę Ci parę fotek z prywatnej kolekcji :) iamam[m.a.l.p.a]o2.pl.

Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone