Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj, Vodice czy Srima

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.03.2018 10:57

Masakra....
To plaża w tym miejscu?

Jeśli to to miejsce to tam teraz jest duży hotel (wrzesień 2016 kończyli budować).
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 21.03.2018 11:37

Hotel jest trochę bliżej centrum czyli mniej więcej tutaj

Ja za to bardzo jestem ciekaw jak tam będzie wyglądał Tribunj, wracamy tam po dwóch latach :wink:
Plaża się z roku na rok powiększa, wiec zapewne już tak spokojnie nie będzie :roll:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.03.2018 11:40

To główna plaża,na przeciwko Hookah Bar,zaraz przed wypożyczalnią.Tak,to jest plaża między barem a hotelem,bywam tam od kilku lat,zawsze na początku lipca i z roku na rok coraz większe tłumy.
Lianis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lianis » 21.03.2018 16:48

Ma ktos moze namiary na fajna kwatere 2+2 w Tribunj na dwa tyg lipca? Poprosze na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107649
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.03.2018 17:18

Lianis napisał(a):Ma ktos moze namiary na fajna kwatere 2+2 w Tribunj na dwa tyg lipca? Poprosze na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Namiary są w Banku Kwater.
szotix
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szotix » 22.04.2018 20:48

krzyzak74 napisał(a):My właśnie wróciliśmy z tribunj. Spokój spokój i jeszcze raz spokój. A apartamenty mega 30 sekund dojścia do plaży zamalin. I jest to rewelacyjna miescinka jako baza wypadową. Naprawde polecam. Byłem po raz drugi 2 tygodnie i nie wiem czy po raz ostatni


Czy ta plaża Zamalin nadaje się dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 5 lat? Czy jest trochę tego żwirku, a nie tylko beton? No i podstawa czy jest cień? Wybieramy się na 2 i 3 tydzień czerwca. Znajomi chcą do Primosten, mi spodobał się Tribunj, jedyny problem to plaża.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 22.04.2018 22:00

szotix napisał(a):Czy ta plaża Zamalin nadaje się dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 5 lat? Czy jest trochę tego żwirku, a nie tylko beton? No i podstawa czy jest cień? Wybieramy się na 2 i 3 tydzień czerwca. Znajomi chcą do Primosten, mi spodobał się Tribunj, jedyny problem to plaża.


Na tej stronie możesz sam się zorientować czy ta plaża pasuje Ci czy nie:
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... ch-zamalin

Ja byłem tam parę lat temu z wnukami w wieku 3 i 4 lat.

Dały wówczas radę bez problemu.
szotix
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szotix » 23.04.2018 12:15

lechocz napisał(a):
szotix napisał(a):Czy ta plaża Zamalin nadaje się dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 5 lat? Czy jest trochę tego żwirku, a nie tylko beton? No i podstawa czy jest cień? Wybieramy się na 2 i 3 tydzień czerwca. Znajomi chcą do Primosten, mi spodobał się Tribunj, jedyny problem to plaża.



Ja byłem tam parę lat temu z wnukami w wieku 3 i 4 lat.

Dały wówczas radę bez problemu.


Zdjęcia i filmy widziałam. Ja mam rozwierconą córkę, która na wyjazd będzie miała 10 miesięcy i nie wiem czy Tribunj to dobry wybór.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.04.2018 12:31

Tak małe dziecko i plaża Zamalin to nie najlepszy wybór.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 23.04.2018 12:41

szotix napisał(a):Zdjęcia i filmy widziałam. Ja mam rozwierconą córkę, która na wyjazd będzie miała 10 miesięcy i nie wiem czy Tribunj to dobry wybór.


Takiego maluszka wszędzie trzeba przypilnować. Nie tylko w spokojnym i kameralnym Tribunj ale też na na jajkiejkolwiek innej plaży, z betonem, jakimiś dużymi kamieniami czy ostrymi skałami.

Jej najpewnie wszędzie bedzie dobrze byle tylko zawsze był ktoś chętny do opieki, noszenia i zabawy oraz buteleczka mleczka lub herbatki na czas. ;-)

A tak, swoją drogą, to nawet nie wiem czy w ogóle są gdziekolwiek, bo nie tylko w Chorwacji, place zabaw lub jakiekolwiek atrakcje, dla dzieci w takim wieku?
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 21.05.2018 09:17

Witajcie, do znających i bywających w Tribunj. Jak oceniacie lokalizację zaznaczoną na mapie, chodzi o dostęp do plaż, sklepów etc.? Wybieramy się z dziećmi (7 i 3lata) i szukamy pomysłu a czasu coraz mniej, mam ciekawą ofertę z tej lokalizacji i się zastanawiam. Dziękuje za info. :papa:

Obrazek
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 21.05.2018 18:29

Ciszy i spokoju raczej nie będzie. Gwar z mariny i uliczki do mostu .Uliczka prowadzi do cmentarza na górce? Parking zapewne koło Konzuma bo obok Apartmana ciasno ? Kąpiel najbliżej na wysepce za mostem, ale to nie dla maluchów raczej.Do plaż kawałek po minimum 500 (może z 800metrów) w prawo lub w lewo. Blisko bazarek. Dla dorosłych OK ale z dzieciakami w tym wieku poszukałbym może czegoś innego, zależy czy nastawiacie się na zwiedzanie czy plażing.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 22.05.2018 07:17

Dzięki za odpowiedź. No bardziej jednak plażing bo dzieci to słaby temat do zwiedzania. A czy mógłbyś wskazać która lokalizacja była by w sam raz dla rodziny, chodzi o bliskość plaży, sklepów ale też nie przy głównej ulicy by jednak wieczorem odetchnąć :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.05.2018 08:06

lukasz22i napisał(a):Dzięki za odpowiedź. No bardziej jednak plażing bo dzieci to słaby temat do zwiedzania. A czy mógłbyś wskazać która lokalizacja była by w sam raz dla rodziny, chodzi o bliskość plaży, sklepów ale też nie przy głównej ulicy by jednak wieczorem odetchnąć :)

Obiekt Plaża u Daria,na mapie gdzieś obok Movie Resort.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 22.05.2018 08:36

piotrekbeti napisał(a):Ciszy i spokoju raczej nie będzie. Gwar z mariny i uliczki do mostu .


Jaki gwar z mariny i uliczki? A byłeś w ogóle w Tribunj?

Toż to jedna z najspokojniejszych miejscowości jakie znam. A przebywałem tam kilka razy i to w samym centrum, na Trg Drvena Pijaca, czyli tuż przy mostku na wysepkę. I jakoś gwaru nie słyszałem, chociaż spaliśmy przy otwartych oknach.

Chociaż nie. Pewnego wieczoru bowiem, na przyległej posesji paru Chorwatów zorganizowało sobie soildną imprezkę towarzyską. I jak już troszeczke pobiesiadowali to zaczęli chóralne śpiewy swoich pieśni, których słuchaliśmy do późnej nocy z gębami pootwieranymi z podziwu, że bez żadnego przygotowania, ot tak z marszu, po kilku szklanicach wina, można tak pięknie spiewać, iż niejeden profesjonalny chór mógłby im pozazdrościć.

Jeżeli już to gwar i hałas może być tam zaledwie kilka razy do roku przy okazji organizowanych tam jakichś większych imprez, które zazwyczaj odbywaja się na placu na wyspie. Byłem tam akurat jak były mistrzostwa Europy i zorganizowano wówczas tamże strefę kibica. Jednak jakiegoś znaczącego wówczas gwaru i hałasu, kltóry byłby uciążliwym, nie odnotowałem.

Natomiast, co plaż, to z tej lokalizacji, piechotą masz odpowiednio, około oczywiście:
Zamalin - 400 m
Bristak - 800m

Do sklepów, piekarni, lodziarni czy restauracji stamtąd masz przysłowiowy rzut kamieniem.

Reasumując. Moim zdaniem lokalizacja więcej jak przyzwoita, pod warunkiem, że szukasz miejsca wybitnie spokojnego i kameralnego. My, po kilku pobytach w Tribunj, od paru ładnych lat, corocznie przebywamy w Vodicach, które ostatecznie wybraliśmy właśnie ze względu na to, że jest to miejscowość w której, w odróżnieniu od Tribunj, zawsze coś się dzieje od wczesnego poranka do późnej nocy. Po prostu mamy takie preferencje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tribunj, Vodice czy Srima - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone