Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj, Vodice czy Srima

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.08.2016 09:08

piekara114 napisał(a):Co myślicie o Srimie w pierwszym tygodniu września? Znajdziemy coś w ciemno (2+1, 13lat) w cenie 30-35 eur? Ewentualnie w okolicy której ulicy zacząć poszukiwania noclegu?
Możemy liczyć na spokój na plaży?
Polecacie jakieś plaże do snurkowania w okolicy?

W ciemno , tam jest apartamentów jeden na drugim.

Postaw furę gdzieś tu ......... to jest ulica , skręt w prawo w dół za campem Imperial

Obrazek

-----i z buta wzdłuż wybrzeża dawaj na szukanie. :wink:
35 Euro wrzesień myślę że da spoko radę jak nie w pierwszej linii to w drugiej.
W Srimie im dalej od Vodic tym lużniej na plaży i spokojnie.
W Srimie nie ma typowej promenady , przeważnie idziesz ulicą wzdłuż wybrzeża , ale ulica jest praktycznie pusta.
Promenadę masz od Campu Imperial przed Srimą do samych Vodic , piechotą jakieś 20-30 min.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.08.2016 09:41

Maniust dzięki,
właśnie o to mi chodziło. Który dom od morza to mi wszystko jedno, byle dość płasko (dla wózka - szwagier), a my raczej samochodem podjeżdżamy na dzikie plaże. Ważniejsza jest dla mnie cena, to już kolejny wyjazd w tym roku, więc budżetowo musi być :D

Ta "promenada" co nią nie jest jest super, to nam wystarczy na wieczorny spacer do Vodice na lody, piwko czy aby popatrzeć na tłumy i port :mrgreen:
Jeszcze muszę znaleźć jakąś dziką plażę w okolicy do snurkowania. Polecasz coś? Myślę też o Murter, ale to raczej w innym wątku.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.08.2016 11:27

piekara114 napisał(a):Jeszcze muszę znaleźć jakąś dziką plażę w okolicy do snurkowania. Polecasz coś?

Taaa....... Jadran , maska , rurka i płetwy. :mrgreen:
Mi to wystarczy. :D

Na przeciw Vodic masz Prvić , tam jest dziczyzna i fajne miejsca , tyle że trza by jakąś łupinę z Vodic pożyczyć , a jak jedziecie budżetowo...... :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.08.2016 12:54

maniust napisał(a):Na przeciw Vodic masz Prvić , tam jest dziczyzna i fajne miejsca , tyle że trza by jakąś łupinę z Vodic pożyczyć , a jak jedziecie budżetowo...... :roll:

Popatrzymy i się zobaczy, z czegoś można zawsze zrezygnować, aby na coś było :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.08.2016 13:37

piekara114 napisał(a):Popatrzymy i się zobaczy, z czegoś można zawsze zrezygnować, aby na coś było :mrgreen:

To trzymaj mocno portfel , bo ze Srimy do Vodic spacerkiem promenadą to was dzieciaki oskubią z kasy na maxa :mrgreen: i na łupinkę nie bydzie. :mrgreen:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 11.08.2016 13:48

Ja się mocno zastanawiam nad Tribunj na przyszły rok ale i Vodice biorę pod uwagę choć to mocno oblegane miejsce. Dużym powodzeniem na forum cieszą się apartamenty Dario- na swojej stronie nie ma podanych ulic. Czy ktoś wie np. gdzie znajduje się apartament Maja albo Marian w Vodicach. Wiem gdzie są apartamenty Daria w Vodicach-tu z kolei się zastanawiam jaką pojemność ma parking. Jak ktoś coś wie na poruszane tematy to bardzo proszę o jakąś informacje.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.08.2016 14:29

maniust napisał(a):
piekara114 napisał(a):Popatrzymy i się zobaczy, z czegoś można zawsze zrezygnować, aby na coś było :mrgreen:

To trzymaj mocno portfel , bo ze Srimy do Vodic spacerkiem promenadą to was dzieciaki oskubią z kasy na maxa :mrgreen: i na łupinkę nie bydzie. :mrgreen:

Tego ja się nie obawiam, mój syn już z dupereli wyrósł, kawałek pizzy i lody i jest ok. W sumie to jakoś nigdy duperele go nie pociągały, raczej my go zawsze namawiamy, żeby sobie coś kupił z kieszonkowego od dziadków lub my mu kupimy.
A szwagier nich się sam martwi, jak się dzieci rozpuszcza to potem z portfela kasa ucieka :mrgreen:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.08.2016 16:37

kibic hr napisał(a):Ja się mocno zastanawiam nad Tribunj na przyszły rok ale i Vodice biorę pod uwagę choć to mocno oblegane miejsce. Dużym powodzeniem na forum cieszą się apartamenty Dario- na swojej stronie nie ma podanych ulic. Czy ktoś wie np. gdzie znajduje się apartament Maja albo Marian w Vodicach. Wiem gdzie są apartamenty Daria w Vodicach-tu z kolei się zastanawiam jaką pojemność ma parking. Jak ktoś coś wie na poruszane tematy to bardzo proszę o jakąś informacje.


Maja jest dosłownie rzut kamieniem(2min.) od portu i jest tam zacienione miejsce parkingowe.Teraz po położeniu nowego asfaltu na ulicy u Daria auta parkuje się wzdłuż ogrodzenia(miejsca dość),podwórko jest czasami wykorzystywane jako miejsce dla dzieciaków gdy goście przy grillu siedzą :D .
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 11.08.2016 18:47

Dzięki za odpowiedź. Kuszą mnie te Vodice. Tłum znam z Baskiej Vody więc to dla mnie nie nowość. Czy ta Maja to jakaś rodzina Daria bo o Nim jest głośno na forum w bardzo pozytywnym tonie.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.08.2016 21:01

Najlepiej chwytaj za telefon i dzwoń do Dario, dogadasz się lepiej niż ze swoim sąsiadem :lol:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.08.2016 21:04

kibic hr napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Kuszą mnie te Vodice. Tłum znam z Baskiej Vody więc to dla mnie nie nowość. Czy ta Maja to jakaś rodzina Daria bo o Nim jest głośno na forum w bardzo pozytywnym tonie.

Nie wiem czy rodzina,w każdym razie Dario ma je w swojej ofercie,znajomi byli w tych apartamentach i odwiedziłem kiedyś ich,ja u Daria już z siedem-osiem razy już byłem lecz zawsze u niego w Vodicach.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.08.2016 21:18

Z
W tym roku bez mandatu :wink: ?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 11.08.2016 21:32

Biorę mocno pod uwagę niektóre apartamenty z oferty pana Daria-tylko czy przy tylu wiernych gościach uda się tam wbić.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.08.2016 08:41

kibic hr napisał(a):Biorę mocno pod uwagę niektóre apartamenty z oferty pana Daria-tylko czy przy tylu wiernych gościach uda się tam wbić.

Muszisz wcześnie rezerwować :D ,ja u Daria również planuję z tydzień w przyszłym roku przesiedzieć,najpierw tydzień w Czarnogórze,póżniej tydzień na Peljesacu a na koniec tydzień u Daria i gra gitara bo od niego na raz dam radę wrócić :D
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.08.2016 08:43

sdolas napisał(a):Z
W tym roku bez mandatu :wink: ?

Jak bez mandatu?,jeden błysnął w Austrii i nie przyszedł a drugi próbowali mi w Tribunj wcisnąć,to poszedł do kosza :D , i można powiedzieć że bez mandatu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tribunj, Vodice czy Srima - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone