Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 21:09

A jeszcze- dziurawe i za małe prześcieradło w sypialni
Kurz w każdym możliwym kącie
O zamrażalniku w lodówce nawet nie wspomnę
Najłatwiej i najszybciej przyszło Panu zebrać kasę...
Jeszcze raz- zdecydowanie odradzam!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.07.2017 21:12

Mikusiowa napisał(a):A jeszcze- dziurawe i za małe prześcieradło w sypialni
Kurz w każdym możliwym kącie
O zamrażalniku w lodówce nawet nie wspomnę

Tak mi to trochę Zuzką zalatuje... :mrgreen:
Tylko prętów i pocisków brak... :oczko_usmiech:
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 21:16

anakin napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):A jeszcze- dziurawe i za małe prześcieradło w sypialni
Kurz w każdym możliwym kącie
O zamrażalniku w lodówce nawet nie wspomnę

Tak mi to trochę Zuzką zalatuje... :mrgreen:
Tylko prętów i pocisków brak... :oczko_usmiech:

Nie znam
Nie wiem o co chodzi
Koniec dyskusji
Na pewno będą zadowoleni ci którzy u siebie w domu mają podobne " standardy"
Ja syfu nie toleruję
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.07.2017 21:26

Mikusiowa napisał(a):Na pewno będą zadowoleni ci którzy u siebie w domu mają podobne " standardy"
Ja syfu nie toleruję

Teraz to obrażasz tych, którzy do Dario jeżdżą.

Osobiście nie byłem i pewnie się nie wybiorę, ale skoro dziewięć osób na dziesięć jest z pobytu zadowolona ( a z tego co czytam tak jest), to ewidentnie Twoje oczekiwania były zanadto wygórowane a i opinia po powrocie mało obiektywna.

Tak na marginesie to oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie w tej kwestii.
Weź jednak pod uwagę, że inni mają prawo mieć je w d.....
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 21:37

anakin napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):Na pewno będą zadowoleni ci którzy u siebie w domu mają podobne " standardy"
Ja syfu nie toleruję

Teraz to obrażasz tych, którzy do Dario jeżdżą.

Osobiście nie byłem i pewnie się nie wybiorę, ale skoro dziewięć osób na dziesięć jest z pobytu zadowolona ( a z tego co czytam tak jest), to ewidentnie Twoje oczekiwania były zanadto wygórowane a i opinia po powrocie mało obiektywna.

Tak na marginesie to oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie w tej kwestii.
Weź jednak pod uwagę, że inni mają prawo mieć je w d.....

Tak jak ja mam w d... to co wy piszecie
Wymagania mam normalne
Za 65 euro można się było spodziewać czegoś więcej a nie brudu i syfu
Mam nadzieję że wszyscy którzy się wahali już wiedzą
Poszukaj dobrze - byly juz negatywne opinie o ap Plaza
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 16.07.2017 21:42

anakin napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):A jeszcze- dziurawe i za małe prześcieradło w sypialni
Kurz w każdym możliwym kącie
O zamrażalniku w lodówce nawet nie wspomnę

Tak mi to trochę Zuzką zalatuje... :mrgreen:
Tylko prętów i pocisków brak... :oczko_usmiech:

Się mi też z Rambo skojarzyło :oczko_usmiech: :mrgreen:
msladzio
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msladzio » 16.07.2017 22:02

Powiem tak. Cena za ap.plaza (przed remontem,bo wtedy tam byłem) jest równa temu czego można byłoby sie spodziewać za tą cenę.Co do Dario to napewno nie jest przereklamowany i nie ma tzw.naciągaczy.Niektórzy myślą że za 400 euro będą mieli all inclusiv
msladzio
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msladzio » 16.07.2017 22:12

msladzio napisał(a):Powiem tak. Cena za ap.plaza (przed remontem,bo wtedy tam byłem) jest równa temu czego można byłoby sie spodziewać za tą cenę.Co do Dario to napewno nie jest przereklamowany i nie ma tzw.naciągaczy.Niektórzy myślą że za 400 euro będą mieli all inclusiv

Ciekawe ile nad pl. morzem zapłaciłabyś za tyg. pobyt pare metrów od morza???bez tzw kurzu w kącikach
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.07.2017 22:44

Mikusiowa napisał(a):....
Zasłonkę przynaiósł Pan po kilku prośbach. Miał Pan ją przyciąć - zapomniał Pan....


Ręce i gacie mi opadły :oczko_usmiech:

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla jaśnie Wielmożnej Pani Katarzyny von .... :wink:
:papa:

A tak całkiem serio ...
Zarzucasz w tym wątku, jak to bodaj nazwałaś "Dario zachwyt".
Ja osobiście polecam Dario nie dlatego że mam z tego jakieś profity, a tylko dlatego że pojechałem do jego apartamentów z forumowego polecania i byłem bardzo zadowolony. Polecałem jego apartamenty i nadal będę, bo wiem ilu nowych forumowiczów szuka sprawdzonych miejsc, a te apartamenty wbrew temu co piszesz wato polecić.
Zdecydowana większość opinii jest pozytywna.

Inny temat To Twój niewłaściwy sposób rozwiązywania sporu.
Wybacz ale ja to ocenię jednym właściwym słowem ... piaskownica.
Jeśli po przyjeździe na miejsce, cokolwiek nie odpowiada w apartamencie, to w ten sam dzień się to wyjaśnia z właścicielem !
Albo dochodzi do porozumienia albo z apartamentów się rezygnuje jeśli warunki rażąco odbiegają od tych z oferty.
Na pewno nie robi się tak jak Ty to zrobiłaś, że wróciłaś już z trzeciego pobytu u tego właściciela i piszesz na forum o swoim niezadowoleniu z warunków.
Takie rzeczy załatwia się pierwszego dnia z właścicielem na miejscu.

Udanego kolejnego pobytu
:papa:
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 17.07.2017 09:33

sdolas napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):....
Zasłonkę przynaiósł Pan po kilku prośbach. Miał Pan ją przyciąć - zapomniał Pan....


Ręce i gacie mi opadły :oczko_usmiech:

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla jaśnie Wielmożnej Pani Katarzyny von .... :wink:
:papa:

A tak całkiem serio ...
Zarzucasz w tym wątku, jak to bodaj nazwałaś "Dario zachwyt".
Ja osobiście polecam Dario nie dlatego że mam z tego jakieś profity, a tylko dlatego że pojechałem do jego apartamentów z forumowego polecania i byłem bardzo zadowolony. Polecałem jego apartamenty i nadal będę, bo wiem ilu nowych forumowiczów szuka sprawdzonych miejsc, a te apartamenty wbrew temu co piszesz wato polecić.
Zdecydowana większość opinii jest pozytywna.

Inny temat To Twój niewłaściwy sposób rozwiązywania sporu.
Wybacz ale ja to ocenię jednym właściwym słowem ... piaskownica.
Jeśli po przyjeździe na miejsce, cokolwiek nie odpowiada w apartamencie, to w ten sam dzień się to wyjaśnia z właścicielem !
Albo dochodzi do porozumienia albo z apartamentów się rezygnuje jeśli warunki rażąco odbiegają od tych z oferty.
Na pewno nie robi się tak jak Ty to zrobiłaś, że wróciłaś już z trzeciego pobytu u tego właściciela i piszesz na forum o swoim niezadowoleniu z warunków.
Takie rzeczy załatwia się pierwszego dnia z właścicielem na miejscu.

Udanego kolejnego pobytu
:papa:

A co Cię tak dziwi zasłonka? Wielmożny pan Dario nie kazał samemu przycinać bo ponoć musi mieć jakąś odpowiednią długość i obiecywał że sam to zrobi.
Ile razy miałam do niego dzwonić i prosić?
Przyjeżdżał nie raz na skuterku to udawał że nas nie widzi jak przechodziliśmy obok.
A wszystkie mankamenty zaczęły wychodzić w trakcie pobytu więc za pozno było zeby zrezygnować bo pierwsze co to Dario kasę zebrał. I zaproponował wycieczkę na Kornati.
Kasa kasa kasa
Ale doszłam do wniosku że wszystkie te głosy za pochodzą od ludzi którzy u siebie w domu mają podobne albo i gorsze warunki niż w "apartamentach" u Daria. Dlatego się zachwycają.
Ja nie toleruję w domu brudu i partactwa dlatego moja opinia jest negatywna.
Mam nadzieję że pomogłam w podjęciu decyzji tym którzy jeszcze tam nie byli.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 25.07.2017 15:26

Hm, o co tu chodzi :roll:
Czytałem o Dario pozytywne opinie, a tu proszę :roll: .
No cóż nie byłem u niego to i nie mam skali porównania z apartamentami w których bywałem. :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2017 20:51

Wątek wysprzątany - wojna zakończona.
Proszę nie wytaczać kolejnej.
:idea:
vanderson
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) vanderson » 26.07.2017 17:33

Witajcie.
Postanowiłem zabrać głos w temacie, bo przyznam szczerze że czytając powyższe opinie jestem lekko w szoku.
Jestem właśnie świeżo po urlopie w Chorwacji (wróciłem w ubiegły piątek). Byłem pierwszy raz i to właśnie z tego forum dowiedziałem się o Dario.
W styczniu skontaktowałem się z nim i zarezerwowałem pobyt w apartamencie Marijan w Vodicach. Wszystko przebiegło sprawnie (płatność, wybór terminu i apartamentu). Mario doradził i bez problemu pomógł w realizacji płatności. Jak dla mnie super, bo wolałem za pierwszym razem skorzystać z usług kogoś kto nie jest zupełnie anonimowy.
Co do samego pobytu jestem również zadowolony i nie wiem skąd takie opinie. Apartament bardzo przyjemny, schludny i czysty, jak za te pieniądze uważam że trafiłem bardzo fajnie. Naczynia czyste, pościel przygotowana, reszta również OK... a co do zasłonki w prysznicu, pewnie kwestia przyzwyczajenia, mi to nie przeszkadzało ;)

pozdrawiam wszystkich i życzę udanych urlopów, bo niestety w Polsce obecnie pogoda nie rozpieszcza ;)
AnnaK
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaK » 28.07.2017 21:29

vanderson napisał(a):Witajcie.
Postanowiłem zabrać głos w temacie, bo przyznam szczerze że czytając powyższe opinie jestem lekko w szoku.
Jestem właśnie świeżo po urlopie w Chorwacji (wróciłem w ubiegły piątek). Byłem pierwszy raz i to właśnie z tego forum dowiedziałem się o Dario.
W styczniu skontaktowałem się z nim i zarezerwowałem pobyt w apartamencie Marijan w Vodicach. Wszystko przebiegło sprawnie (płatność, wybór terminu i apartamentu). Mario doradził i bez problemu pomógł w realizacji płatności. Jak dla mnie super, bo wolałem za pierwszym razem skorzystać z usług kogoś kto nie jest zupełnie anonimowy.
Co do samego pobytu jestem również zadowolony i nie wiem skąd takie opinie. Apartament bardzo przyjemny, schludny i czysty, jak za te pieniądze uważam że trafiłem bardzo fajnie. Naczynia czyste, pościel przygotowana, reszta również OK... a co do zasłonki w prysznicu, pewnie kwestia przyzwyczajenia, mi to nie przeszkadzało ;)

pozdrawiam wszystkich i życzę udanych urlopów, bo niestety w Polsce obecnie pogoda nie rozpieszcza ;)



Co do apartamentu Marijan potwierdzam - byłam w zeszłym roku - bardzo fajnie, czysto, spokój. Ja nie mam zastrzeżeń. No może jedno - jakby by było trochę bliżej plaży to by było idealnie :)
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 10.08.2017 13:38

Witam wszytsikih,

niestety juz nie jestem mister 100% :D ale i nadal zapraszam do nas, jest jescze wolnyh terminow od 24.08. ..

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza - strona 95
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone