Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 04.07.2017 10:06

Ciesze się, że mogłem pomóc, cieszy taka odpowiedź na priv.
Życzę udanych wakacji.

Cytuję:
"Witam
Proszę o wybaczenie że tak późno ale chyba nie podziękowałem za namiary.
Wielkie dzięki przyda się jak nic bo jedziemy po raz pierwszy w te rejony.
Jedziemy we wrześniu a tu jakoś widzę że obłożenie niewielkie.
Generalnie miało być bez rezerwacji ale nie w ciemno,
jednak dopiero teraz reszta ekipy się zdecydowała co do ilości ludzi i dlatego taka zwłoka.
Tak czy inaczej wielkie dzięki za namiary, przydadzą się i na bank zostaną wykorzystane w tym roku.
pozdrawiam i udanych wakacji."

Pozdrav :papa: :hut:
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 04.07.2017 11:54

Slavko1974 napisał(a):Natomiast bliskość plaży, szczególnie przy dwójce małych dzieci jest nie do przecenienia. I tu jest wielki niezaprzeczalny plus, zrozumiesz go jak będziesz nosić te wszystkie zabawki, wiaderka materace, koce, leżaki itp.

No właśnie ja ostatnio nosiłem ...
A powiedz Slavko są jakieś różnice między 3 i 4 ? Któryś lepiej wziąć czy bez znaczenia. Bo akurat z tego co patrzę oba są wolne w interesującym mnie terminie.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 04.07.2017 14:29

Niestety tu nie pomogę, nie widziałem na żywo jak ten drugi ap. wygląda w środku. Myślę, że są porównywalne. Poszukaj w relacjach bo niejeden forumowicz był gościem na tych kwaterach.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.07.2017 16:08

App. 3 i 4 są po świeżym remoncie więc starymi zdjęciami się nie ma co kierować. Jest nowa kuchnia, nowe meble i drzwi, nastąpił podział na pomieszczenia czyli doszła osobną sypialnia. Zapewne za jakiś czas na stronie pojawią się fotki, można też poprosić Dario o podesłanie :wink:
Jak ktoś szuka więcej informacji to są w relacjach i w banku kwater :wink: :papa:
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 04.07.2017 16:31

sdolas napisał(a):App. 3 i 4 są po świeżym remoncie więc starymi zdjęciami się nie ma co kierować. Jest nowa kuchnia, nowe meble i drzwi, nastąpił podział na pomieszczenia czyli doszła osobną sypialnia. Zapewne za jakiś czas na stronie pojawią się fotki, można też poprosić Dario o podesłanie :wink:
Jak ktoś szuka więcej informacji to są w relacjach i w banku kwater :wink: :papa:


Brawo Ty :D

Już napisałem do Daria.
Dobra, zadzwoniłem. Fotki mają być za pół godziny. Tylko nie wiem czy wziąć app.3 czy app.4.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.07.2017 17:10

Dziś z Dariem rozmawiałem w knajpie koło apartamentów, dwa z nich wyremontował.
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 04.07.2017 20:17

A jeszcze pytanie odnośnie Plaza. Wejście jest od strony apartament 3 czy apartament 4 ?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.07.2017 21:19

4 jest na końcu tarasu i jego bywalcy zawsze przechodzą pod oknami pap. 3
Oba te app. mają jedno osobne wyjście.
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 04.07.2017 21:25

No i właśnie teraz nie wiem czy lepiej łazić komuś pod oknami czy lepiej żeby ktoś mi przechodził.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 04.07.2017 22:12

Raschey napisał(a):No i właśnie teraz nie wiem czy lepiej łazić komuś pod oknami czy lepiej żeby ktoś mi przechodził.


Jeśli masz wybór, to weź ten dalszy. Będziesz miał więcej miejsca na tarasie na plażowe rzeczy bo nikt pod oknem Ci nie będzie chodził. Ja na końcu tego tarasu postawiłem dmuchany basenik i napełniłem wodą :).
BTW. Aż dziw mnie bierze, że jeszcze te apartamenty są dostępne, tym bardziej, że są wyremontowane.
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 05.07.2017 07:40

No to wezmę faktycznie 4.
Dobry pomysł z tym mini basenem dla dzieciaków :)
Obrazek
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 09.07.2017 16:14

Apartament 4 w Plaza zarezerwowany. Przynajmniej mam taką nadzieję bo zaliczka poszła już 4 dni temu a potwierdzenia nie mam :lol:
Jeszcze korzystając z dobrodziejstw tego wątku chciałem podpytać:
- jakie są w tym sezonie koszty wynajęcia jakiegoś pływadła w Tribunj/Vodice i jak jest ze sprawdzaniem papierów na łódkach od miejscowych. Bo papierów nie mam więc nawet nie wiem na czym mogę pływać, chyba do 10KM.
Ostatnio pływałem na 150KM skuterach i nie było problemów no ale wiadomo jak jest.
- gdzie jest najbliższa latarnia
Ps.
Ze strony:
Szanowni goście ...w 2017 roku - coś nowego! - ktoś wie co to za nowość ?
urko
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) urko » 09.07.2017 20:19

Witam,
czy ktoś był w "Apartamenty Angela Tribunj", adres: Starine 6, Tribunj i może przekazać opinie
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 15.07.2017 18:37

Raschey napisał(a):Apartament 4 w Plaza zarezerwowany. Przynajmniej mam taką nadzieję bo zaliczka poszła już 4 dni temu a potwierdzenia nie mam :lol:
Jeszcze korzystając z dobrodziejstw tego wątku chciałem podpytać:
- jakie są w tym sezonie koszty wynajęcia jakiegoś pływadła w Tribunj/Vodice i jak jest ze sprawdzaniem papierów na łódkach od miejscowych. Bo papierów nie mam więc nawet nie wiem na czym mogę pływać, chyba do 10KM.
Ostatnio pływałem na 150KM skuterach i nie było problemów no ale wiadomo jak jest.
- gdzie jest najbliższa latarnia
Ps.
Ze strony:
Szanowni goście ...w 2017 roku - coś nowego! - ktoś wie co to za nowość ?

Nie zazdroszczę
Przygotuj się na brud, skrzypiące łóżko, popsuty zapuszczony prysznic, brudne kubki i talerze, brudne narzuty na łóżka i wiele innych
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.07.2017 01:00

Raschey
Przelewy zagraniczne idą kilka dni :wink:
Po za tym Dario to solidny gość więc bez obaw :D

Co do pływania ... Dario też pływa, ma patent, więc zapytaj go, bo z tym wypożyczaniem jest różnie niestety, można "wdepnąć" :(

Mikusiowa
Na stronie właściciela są zdjęcia i odzwzorowują stan faktyczny.
Jeśli ktoś w tej cenie wymaga czterogwiazdkowego standardu hotelowego to nigdzie nie będzie zadowolony :wink:
Warto przez rezerwacją dokładnie sprawdzić apartament.
Jeśli warunki nie odpowiadają, to nikt nas do rezerwacji nie zmusza :wink:
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza - strona 93
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone