Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JASIEK23
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JASIEK23 » 14.03.2017 16:26

Witam Wszystkich, nie znalazłem Powitalni więc witam się tu.
Trochę błądzę po Forum szukają spokojnego miejsca na wypoczynek dla mojej rodziny 2+2 w wieku 7 i 9lat.
Myślałem o środkowej lub północnej części Chorwacji, ze spokojną nie zatłoczoną plaża w odległości do 200m od kwatery i knajpka w zasięgu wieczornego spaceru :). Kwatera jakaś sympatyczna z parkingiem bo mam słabe wspomnienia z pobytu 4 lata temu.
Termin luźny w sierpniu do 24 na jakieś 10 może więcej dni.
Z góry dziękuje za jakieś namiary.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Janusz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.03.2017 17:14

JASIEK23 napisał(a):Witam Wszystkich, nie znalazłem Powitalni więc witam się tu.

nowy-uzytkownik-tu-sie-witamy-z-nowymi-cro-forumowiczami-t9747.html
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.03.2017 20:34

Dobrze trafiłeś bo Tribunj jest ciekawym miejscem na wyjazd z dzieciakami :wink:
Zerknij do działu z relacjami i do banku kwater, sporo tam informacji o Tribunj :wink:
Tylko na rezerwację to już trochę późno :roll:
JASIEK23
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JASIEK23 » 20.03.2017 11:37

Janusz Bajcer napisał(a):
JASIEK23 napisał(a):Witam Wszystkich, nie znalazłem Powitalni więc witam się tu.

nowy-uzytkownik-tu-sie-witamy-z-nowymi-cro-forumowiczami-t9747.html



Dziękuje oficjalnie się przywitałem.
JASIEK23
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JASIEK23 » 20.03.2017 11:38

sdolas napisał(a):Dobrze trafiłeś bo Tribunj jest ciekawym miejscem na wyjazd z dzieciakami :wink:
Zerknij do działu z relacjami i do banku kwater, sporo tam informacji o Tribunj :wink:
Tylko na rezerwację to już trochę późno :roll:



Mam nadzieję, że się coś uda
Pozdrawiam.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 20.03.2017 12:07

JASIEK23 napisał(a):Witam Wszystkich, nie znalazłem Powitalni więc witam się tu.
Trochę błądzę po Forum szukają spokojnego miejsca na wypoczynek dla mojej rodziny 2+2 w wieku 7 i 9lat.
Myślałem o środkowej lub północnej części Chorwacji, ze spokojną nie zatłoczoną plaża w odległości do 200m od kwatery i knajpka w zasięgu wieczornego spaceru :). Kwatera jakaś sympatyczna z parkingiem bo mam słabe wspomnienia z pobytu 4 lata temu.
Termin luźny w sierpniu do 24 na jakieś 10 może więcej dni.
Z góry dziękuje za jakieś namiary.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Janusz


Jako, że jesteśmy w wątku o Tribunj, wpisz w wyszukiwarkę dwa "magiczne" słowa: "Tribunj" i "Dario", w dowolnej kolejności i bez różnicy czy razem czy osobno, a być może, wszystko stanie się jasne i proste. Wówczas to, przy "dobrych wiatrach" oczywiście, problemy Twoje znikną zaś jako sen zły i mara nieczysta. ;-)

A tak na poważnie to, moim zdaniem, najlepiej szukać i czytać relacje i opinie wielu użytkowników. To pomaga w wyborze, gdyż pozwala na określenie czy dane miejsce odpowiada Twoim preferencjom czy też nie. Na pewno zaś, aby uniknąć późniejszego rozczarowania, uważaj i raczej nie opieraj się jedynie na pojedynczych relacjach i opisach, gdyż czasami może to okazać się co nieco zwodnicze.
JASIEK23
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JASIEK23 » 23.03.2017 10:19

lechocz z "Dario" korespondencję mam już przeprowadzoną, praktycznie ma już zarezerwowane miejscówki które mnie interesowały.
Udało mi się zdobyć na weekend majowy na RAB apartament, ale co do okresu wakacyjnego to tak jak pisał sdolas trochę się mogłem spóźnić z rezerwacją, ale nadal szukam.
Pozdrawiam
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 23.03.2017 12:20

JASIEK23 napisał(a):lechocz z "Dario" korespondencję mam już przeprowadzoną, praktycznie ma już zarezerwowane miejscówki które mnie interesowały.
Udało mi się zdobyć na weekend majowy na RAB apartament, ale co do okresu wakacyjnego to tak jak pisał sdolas trochę się mogłem spóźnić z rezerwacją, ale nadal szukam.
Pozdrawiam


A to feler.

A spróbuj go poprosić o pomoc w znalezieniu odpowiadającej Tobie miejscówki, jak wcześniej zrobiło już parę osób. Dario jest raczej chętny do pomocy.

Widzisz, nie chcę się bynajmniej wymądrzać, gdyż każdy może mieć inną sytuację lecz może próbuj na przyszłość rozpoczynać działania związane z rezerwacją już w listopadzie, kiedy ja tak robię. Tyle tylko, że ja mogę sobie na takie wyprzedzenie wraz z moimi najbliższymi pozwolić. A nie wiem jaką Ty akurat masz sytuację w tym zakresie.

Wówczas mam zazwyczaj do dyspozycji 99% wolnych terminów do wyboru, gdziekolwiek się zwrócę.

Ewentualnie spróbuj poszukać, odpowiednio wcześniej, na Booking-u z opcją bezpłatnego odwołania rezerwacji.

Z doświadczenia tak zawsze robię rezerwując sobie gdziekolwiek wcześniejszą miejscówkę. I jak na razie działa bez zarzutu.
JASIEK23
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JASIEK23 » 24.03.2017 09:41

Dzięki za podpowiedz, jeśli jest taki wyrozumiały i życzliwy to spróbuje skorzystać.
Pozdrawiam. :papa:
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 24.03.2017 23:14

JASIEK23 napisał(a):Dzięki za podpowiedz, spróbuje skorzystać.
Pozdrawiam. :papa:

Na potwierdzenie opinia zaczerpnięta z forum:

Cytuję: „Dotarłem do wielu pozytywnych opinii o Dario (szczerze mówiąc to nawet trochę
mnie denerwowały te zachwyty nad Dariem, który urastał do roli Chucka Norisa z Vodic), ale od wypadku zapisałem sobie jego telefon (jak się potem okazało to był doskonały pomysł)
A o co chodzi. Otóż, facet do Vodic pojechał w ciemno, nie rezerwował apartamentu u Dario.
Gdy miał problemy z kwaterą, skorzystał z telefonu i pomocy Daria.
Pech chciał, że zepsuł mu się samochód i kolejny raz pomagał mu Dario”. koniec cytatu.

Jeżeli ci bardzo zależy na Tribunj, pisz śmiało.

pozdrav
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 25.03.2017 09:25

JASIEK23 napisał(a):Dzięki za podpowiedz, jeśli jest taki wyrozumiały i życzliwy to spróbuje skorzystać.
Pozdrawiam. :papa:


Jest "...wyrozumiały i życzliwy..." gdyż, tak ja i my, to Słowianin, czyli pokrewna nam dusza. Tyle tylko, że w odróżnieniu od nas, Słowian zachodnich, On jest przedstawicielem Słowian południowych i, być może, dlatego tak dobrze współpracuje się Jemu z nami Polakami. Jak to mówią: swój do swego zawsze ciągnie.

Poza tym Dario to bardzo dobry przykład rzutkiego i energicznego biznesmena, działającego w myśl marketingowej zasady: jak cię widzą, tak cię piszą. A w interesach to zazwyczaj procentuje. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, iż najlepszą formą reklamy jest tzw. reklama szeptana, która dodatkowo nic nie kosztuje. Trzeba się tylko co nieco postarać, tak jak On to robi. Tyle i aż tyle.
dad1979
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dad1979 » 29.03.2017 09:06

witam,
Czy ktoś był w Apartamencie Marijan w Vodice?
Pozdrawiam
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 29.03.2017 15:17

dad1979 napisał(a):witam,
Czy ktoś był w Apartamencie Marijan w Vodice?
Pozdrawiam
Witam byłem dwukrotnie polecam.
dad1979
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dad1979 » 30.03.2017 11:03

witam,
w którym app byłeś?
czy jest tam ogród?
czy dom jest ogrodzony?
gdzie najlepiej na plażę?
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 30.03.2017 19:15

dad1979 napisał(a):witam,
w którym app byłeś?
czy jest tam ogród?
czy dom jest ogrodzony?
gdzie najlepiej na plażę?

Witam byłem w apartamencie marjan jeden który znajduje się na dole a raz w marjan3 który znajduje się na pierwszym piętrze.Jest dość duży ogród i nawet możliwość korzystania z grila Dom jest ogrodzony murkiem małym i można spokojnie wjechać na ogród samochodem dodatkowo właściciel zamyka bramę wjazdową na noc.Na plażęchodziliśmy różnie najblizej było do sirmy około miedzy 5 a 10 min pieszo.Właśćiciele w porządku polecam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza - strona 91
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone