Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj - kwatery u Państwa Babun... prosze o opinię

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anulka77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.08.2010
Tribunj - kwatery u Państwa Babun... prosze o opinię

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka77 » 05.08.2010 12:04

Chorwacja Tribunj - czy ktos był na kwaterach u Państwa Babun?
Prosze o opinię
kasia i gosia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia i gosia » 26.01.2012 18:58

anulka77 napisał(a):Chorwacja Tribunj - czy ktos był na kwaterach u Państwa Babun?
Prosze o opinię

Witam
Dołączam się do pytania. A może "anulka77" byłaś w 2010 lub 2011. Proszę o kontakt. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.[/quote]
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 27.01.2012 08:17

Sprecyzuj o jakie kwatery Ci chodzi, jakiś link, może fotka apartamentu. Nie każdy pamięta nazwisko wynajmującego :)
kasia i gosia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.01.2012
Tribunj - kwatery u Państwa Babun

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia i gosia » 27.01.2012 08:41

Ja na razie poszukuję apartamentu i znalazłam "Babun" - czekam na potwierdzenie rezerwacji, a swoją drogą chciałam poczytać opinie innych, którzy ewentualnie mogli tam być.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 27.01.2012 09:02

Niestety niewiele o samym apartamencie, bo nie wynajmowałem, ale lokalizację znam. Obok jest mały kamping Starine. Blisko do plaży Zamalin. Dom usytuowany przy głównej ulicy Tribunj, dość ruchliwej, ale bez przesady, Tribunj to nie Makarska ;)
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010
Re: Tribunj - kwatery u Państwa Babun

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 27.01.2012 09:03

kasia i gosia napisał(a):Ja na razie poszukuję apartamentu i znalazłam "Babun" - czekam na potwierdzenie rezerwacji, a swoją drogą chciałam poczytać opinie innych, którzy ewentualnie mogli tam być.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Byłem w Tribunj w połowie czerwca 2010 (poczytaj relację).
Polecam.
Cicho, spokojnie i pięknie. Wszędzie blisko. Jest bankomat, bank, kilka sklepów, kilka konob, marina i port. Trogir, Vodice, Primosten, Sibenik i Zadar w zasięgu ręki.
PZDR.
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 27.01.2012 09:07

Kasia i Gosia
W Tribunj jest sporo apartamentów, jednak większość nie ma stron w internecie. Na całej długości ul.Podvrh jest ich kilkanaście, a uliczka 5 m od morza zarośnięta sosnami i palmami. W głebi Tribunj także jest sporo apartamentów do wynajęcia.
PZDR.
kasia i gosia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia i gosia » 27.01.2012 09:25

Dziękuję za informacje, co do miejsca to wiele dowiedzieliśmy się z forum, bardzo się cieszę, że przypadkiem trafiliśmy na stronę cro.pl, adres apartamentu także gdzieś tutaj znaleziony. Po wakacjach na pewno opiszę wrażenia, aby pomóc w wyborze takim jak ja niezdecydowanych podróżnikom.
Pozdrawiam
anulka77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka77 » 27.01.2012 10:29

W 2010 r. byłam na kwaterach u Państwa Babun w Tribunji. Pytajcie. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 27.01.2012 10:56

Anulka77, podziel się wrażeniami na forum, może dzięki nim inni cromaniacy spędzą (lub nie) wakacje w app. Babun :)
anulka77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka77 » 27.01.2012 11:04

Kwatery całkiem fajne. Czysto, blisko do morza, sklepów i centrum miejscowości. Właściciele bardzo mili, gościnni. Do dyspozycji grill z którego korzystaliśmy codziennie. Około 2 km od Tribunji 3 duze markety. Polecam Plodine. Fajne promocje i zawsze mozna kupić cos pysznego po niższej cenie.
Polecam także świeże ryby i owoce morza które można kupić rano w porcie. Miejscowość mała ale dobrze rozwinięta. zależy czego oczekujecie. Dużo knajp, lodziarnie itp.
anulka77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka77 » 27.01.2012 11:10

Jeżeli chodzi o plaże to jest betonowa, kamienista i kawałek żwirkowej. My bylismy zadowoleni z pobytu, chętnie pojechałabym tam jeszcze raz.
Pytajcie to będę odpowiadać.
kasia i gosia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia i gosia » 27.01.2012 13:54

anulka 77,
dzięki za pomoc, decyzja już prawie zapadła -APP Babun, czekam tylko na potwierdzenie rezerwacji. Po naradzie ze znajomymi, którzy z nami jadą na pewno znajdzie się wiele pytań do Ciebie,
pozdrawiam
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 28.01.2012 06:08

franko napisał(a):Kasia i Gosia
W Tribunj jest sporo apartamentów, jednak większość nie ma stron w internecie. Na całej długości ul.Podvrh jest ich kilkanaście, a uliczka 5 m od morza zarośnięta sosnami i palmami. W głebi Tribunj także jest sporo apartamentów do wynajęcia.
PZDR.


Moim zdaniem ul Podvrh o najlepsza lokalizacja.
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 30.01.2012 08:37

Kevlar napisał(a):
franko napisał(a):Kasia i Gosia
W Tribunj jest sporo apartamentów, jednak większość nie ma stron w internecie. Na całej długości ul.Podvrh jest ich kilkanaście, a uliczka 5 m od morza zarośnięta sosnami i palmami. W głebi Tribunj także jest sporo apartamentów do wynajęcia.
PZDR.


Moim zdaniem ul Podvrh o najlepsza lokalizacja.

Tak zagadzam się w całości.
PZDR.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tribunj - kwatery u Państwa Babun... prosze o opinię
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone