Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013
Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 09.07.2013 19:50

Witam w przyszlym miesiącu dokladnie 9 sierpnia wybieram sie 1 raz ze znajomymi do Chorwacji a dokładniej do Dario którego z tego co czytam bardzo ludzi chwali mam nadzieje ze to dobry wybór , czytam duzo forum itp ale chcialbym zostać potraktowany osobiscie i chcialbym uzyskac jak najwiecej informacji o Miejscowości Tribunj o Plażach które tam są i miejscach które odwiedzić trzeba w pierwszej kolejności oraz czy znajde jakąś dobrą dyskoteke w pobliżu Tribunj wszystkie niezbedne informacje są mile widziane i chętnie dowiem sie czegoś więcej od tych którzy juz byli w Tribunji, Fotki mile widziane również ;) Pozdrawiam
JacaM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 230
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacaM » 09.07.2013 20:57

Może trochę od końca zaczne ale na początek proponuje odwiedzić moją stronę za zdjęciami z Tribunj 2012
http://www.tribunj.za.pl jest tu ponad 1000 zdjęć. Proszę o cierpliwość przy ładowaniu strony.
Tu można zobaczyć co was czeka :)
Zdjęcia 1-430 Tribunj
431-555 Sovlje
556 - 663 plaża Zamalin
664 - 789 Widoki ze szczytu Sv.Nikole (50 m.n.p.m)
790 - 859 Widoki z lądu w kierunku Vodić
860 - 908 Krk kierunek Sibenik
909 - 999 pozostałe zdjęcia z Tribunj

Mapka Tribunj z opisem

Obrazek

Plaże w Tribunj są betonowe i kamieniste.
Jest tu kilka sklepów i knajpek koło plaży Zamalin.
Warto zwiedzić Marinę i samochody zaparkowane przy jachtach :)
U miejscowych można kupić oliwę z oliwek oraz coś mocniejszego Rakije. Pozdrawiam :papa:
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 10.07.2013 08:42

kafarszczak napisał(a):Witam w przyszlym miesiącu dokladnie 9 sierpnia wybieram sie 1 raz ze znajomymi do Chorwacji a dokładniej do Dario którego z tego co czytam bardzo ludzi chwali mam nadzieje ze to dobry wybór , czytam duzo forum itp ale chcialbym zostać potraktowany osobiscie i chcialbym uzyskac jak najwiecej informacji o Miejscowości Tribunj o Plażach które tam są i miejscach które odwiedzić trzeba w pierwszej kolejności oraz czy znajde jakąś dobrą dyskoteke w pobliżu Tribunj wszystkie niezbedne informacje są mile widziane i chętnie dowiem sie czegoś więcej od tych którzy juz byli w Tribunji, Fotki mile widziane również ;) Pozdrawiam


Tribunj to raczej bardziej spokojna mieścina w której najwięcej dzieje się zawsze w okolicach mostka ;) Dyskoteki tam nie widziałem żadnej - najbliżej chyba jakaś imprezownia będzie w Vodicach. Jeśli chodzi o miejsca które możesz odwiedzić - polecam wejść na górę i obejrzeć kościółek. Na dole masz pomniczek osła ... i to chyba tyle atrakcji w samym mieście. Dobre lody (koło mostka i na plaży). Jeśli chodzi o plaże to są trzy, z czego dwie masz na zdjęciach JacaM (ładne zdjęcia, wisi jeszcze koło mostka Hrvatski Vitez?). U miejscowych możesz nakupować różnych ciekawych rzeczy, ale najlepiej jest się alkoholem wymienić z Dario ;)

Tribunj to dobra baza wypadowa - pogadaj z Dario niech Ci załatwi wypad na Kornaty z Vodic. W okolicach blisko masz Zadar, Szybenik, wodospady Krka, nieco dalej: Trogir i Split. Polecam pojeździć po okolicznych miejscowościach - jest równie ładnie.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 10.07.2013 18:55

a co to dokladniej ta marina ? hehe myśle ze wszystko co w okolicy postaram sie odwiedzić zeby skorzystac na tym wyjeździe jak najwiecej ;) Dario chętnie wymieni sie jeżeli zaproponuje mu Polska wódke ? :) slyszalem ze jego specjały to wina i orzechówki ;)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 10.07.2013 19:11

kafarszczak napisał(a):a co to dokladniej ta marina ? hehe myśle ze wszystko co w okolicy postaram sie odwiedzić zeby skorzystac na tym wyjeździe jak najwiecej ;) Dario chętnie wymieni sie jeżeli zaproponuje mu Polska wódke ? :) slyszalem ze jego specjały to wina i orzechówki ;)


To jest marina w Tribunj
Załączniki:
HPIM8436 [1600x1200].JPG
HPIM8391 [1600x1200].JPG
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 10.07.2013 19:15

kafarszczak napisał(a):a co to dokladniej ta marina ? hehe myśle ze wszystko co w okolicy postaram sie odwiedzić zeby skorzystac na tym wyjeździe jak najwiecej ;) Dario chętnie wymieni sie jeżeli zaproponuje mu Polska wódke ? :) slyszalem ze jego specjały to wina i orzechówki ;)


Własnie delektuję się jego orzechówką. Ja nie wiem czy się wymieni, ale podarować mu zawsze coś możesz ;)
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 10.07.2013 19:23

powiedzcie mi czy warto jest zabrać coś cieplejszego do ubrania ze sobą czy to w ogóle mija sie z celem ponieważ tam ciągle jest gorąco a wieczorami jest akurat tak ze nie trzeba nic ubierac nie wiadomo jak grubego
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 10.07.2013 22:16

kafarszczak napisał(a):powiedzcie mi czy warto jest zabrać coś cieplejszego do ubrania ze sobą czy to w ogóle mija sie z celem ponieważ tam ciągle jest gorąco a wieczorami jest akurat tak ze nie trzeba nic ubierac nie wiadomo jak grubego




Byłem już pare razy w Chorwacji i nigdy mi się ciepłe ciuchy nie przydały lecz zawsze je mam/my , oooot , takie bałtyckie przyzwyczajenie :)
JacaM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 230
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacaM » 11.07.2013 15:39

My również pakujemy kilka ciepłych ubrań z tego względu że często jadąc rano w drodze powrotnej za Tunelem Sveti Rok temperatura na termometrze w samochodzie w sierpniu spada do 5 stopni o godzinie 7:00 rano a czasami trzeba się zatrzymać i wtedy po 2 tygodniowym grzaniu jest masakra bryyyyy.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 11.07.2013 19:45

myśle jak spakuje jedną bluze i jeansy to bedzie Max maxów :) a co powiecie na temat kasy ? najlepiej chyba mienić euro na kuny na miejscu bądź wyplacac z bankomatu ? co preferujecie
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 14.07.2013 12:29

Jesli juz masz euro albo zarabiasz w euro to mozna brac , ale jesli masz teraz kupic w kantorze euro po 4,34 lub cos podobnego to bierz zlotowki i wymienisz w kantorze ,kurs wychodzi troszke lepszy niz euro ok 0,57 gr
Przy platnosciach kartą w moich bankach rozliczli mi euro po 4,42 i kuna wychodzila ok 0,60
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 14.07.2013 18:09

przy tym kursie euro co jest to faktycznie lepiej bedzie zabrac PLN i wymienic na kuny, mam pytanko jeszcze odnośnie ubezpieczenia podczas pobytu w Chorwacji, trzeba wykupic sobie jakies w podróży oraz na pobyt tam w razie czego czy jak to z tym ubezpieczeniem jest
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 14.07.2013 18:16

kafarszczak napisał(a):przy tym kursie euro co jest to faktycznie lepiej bedzie zabrac PLN i wymienic na kuny, mam pytanko jeszcze odnośnie ubezpieczenia podczas pobytu w Chorwacji, trzeba wykupic sobie jakies w podróży oraz na pobyt tam w razie czego czy jak to z tym ubezpieczeniem jest


na auto to assistance, a na pobyt to poczytaj tu:




ubezpieczenie-podrozne-t26943-150.html
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 14.07.2013 18:46

wlasnie przeczytalem troche tego tematu i piszą tam o firmie gothaer w której jestem ubezpieczony poniewaz pracuje w Belgi a ubezpieczenie musze wykypować na wlasną reke jest to ubezpieczenie w podrózy i nw także jeszcze dopytam gościa u którego brałem to ubezpieczenie czy nie ma problemu jak bede jechal do Chorwacji i czy wszystko w razie czego pokryje mi ubezpieczenie
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 15.07.2013 10:46

Podstawowa rzecz to wyrobic kartę EKUZ , załatwisz to w ciągu 1 godziny ,za darmo .
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone