Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

TRIBANJ KRUŚĆICA 50 km. od Zadaru

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PaulinaSz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.06.2008
TRIBANJ KRUŚĆICA 50 km. od Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaulinaSz » 19.06.2008 12:51

Witam, w tym roku jadę pierwszy raz do Chorwacji. Czy może ktoś był w tej malutkiej miejscowości Tribanj Kruśćica 14 km. od Stari Grad Paklenica? Jeśli ktoś tam był proszę o informację, jak tam wyglądają plaże, głównie chodzi mi o to czy małe dzieci nie będą miały problemu z kąpielą, czy jest tam jakaś sensowna restauracja (niedroga, smaczna) sklepy, bankomat itp.
Bardzo, bardzo proszę o informację, jadę pierwszy raz za granicę i jestem zupełnie zielona. :oops:
matej matusevic
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 01.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) matej matusevic » 29.06.2008 12:58

Pozwole sobie podpiąc sie pod pytanie.
Po wpisaniu nazwy miejscowosci w wyszukiwarce nic nie znalazłem.
Czyżby nikt nie był w tej miejscowosci.
Jedziemy z dwójka małych dzieci( 5 lat i 15 miesiecy) i dobrze byłoby wiedziec coś wiecej.
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 07.03.2017 23:40

To i ja się podepnę, czy przez 9 lat nie ma nikogo kto by tam był i coś od siebie mógłby napisać?
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.03.2017 23:43

fixmax napisał(a):To i ja się podepnę, czy przez 9 lat nie ma nikogo kto by tam był i coś od siebie mógłby napisać?


zaraz tu będzie Janusz ze złotą łopatą :D
yamah
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yamah » 23.04.2017 19:43

Będziemy tam w tym roku-lipiec :D to postaram się opisać miejsce.Co prawda pierwszy raz w Cro i chcemy przejechać w inne ciekawe miejsca a Tribanj ma być bazą wypadową :wink: jednak jakieś wrażenia będą zauważone i opisane nawet z tak malutkiej wioski.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2017 23:56

yamah napisał(a):Będziemy tam w tym roku-lipiec :D to postaram się opisać miejsce.Co prawda pierwszy raz w Cro i chcemy przejechać w inne ciekawe miejsca a Tribanj ma być bazą wypadową :wink: jednak jakieś wrażenia będą zauważone i opisane nawet z tak malutkiej wioski.

To jednak nie Marušici :?: marusici-tam-jade-t23540-105.html#p1845954
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2017 00:00

fixmax napisał(a):To i ja się podepnę, czy przez 9 lat nie ma nikogo kto by tam był i coś od siebie mógłby napisać?

Brać skreślony :?: brac-na-2017-tanio-czy-mozliwe-t51243.html#p1768912
yamah
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yamah » 24.04.2017 09:53

Janusz Bajcer napisał(a):
yamah napisał(a):Będziemy tam w tym roku-lipiec :D to postaram się opisać miejsce.Co prawda pierwszy raz w Cro i chcemy przejechać w inne ciekawe miejsca a Tribanj ma być bazą wypadową :wink: jednak jakieś wrażenia będą zauważone i opisane nawet z tak malutkiej wioski.

To jednak nie Marušici :?: marusici-tam-jade-t23540-105.html#p1845954


Jednak nie :( , gość nie odpowiadał na kolejne emaile pomimo uzgodnienia ceny..po zapytaniu jak-gdzie przelać (PayPal,Bank)kontakt się urwał :( .
A więc przestałem wybrzydzać i z marszu wybraliśmy co było wolnego i w miarę tanio :hut: a że to pierwszy raz więc myślę że i tak będziemy zadowoleni :D .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2017 10:04

TRIBANJ KRUŚĆICA - tanio bo straszna dziura :wink:

http://www.rivijera-paklenica.hr/tribanj
yamah
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yamah » 24.04.2017 14:09

Janusz Bajcer napisał(a):TRIBANJ KRUŚĆICA - tanio bo straszna dziura :wink:

No cóż..dziura jak dziura,lubię ..dziury :oops: ,jednak będzie to także punkt wypadowy na zwiedzenie innych miejsc.Zaletą takich miejsc jest też poznawanie ciekawych tubylców ich zwyczajów i codziennego życia a na takich zad...ach mam jak znalazł..bez oglądania Discovery :D (nad Bałtykiem były często Piaski za Krynicą) po prostu nie lubię odpustowo-plastikowych miejsc.
MrSqL
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 05.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrSqL » 06.08.2018 12:30

Czołem,
jak się udały się Wasze wyprawy do Tribanj ? Co jest ciekawego w najbliższej okolicy ? Czy nadal jest tam tak tanio ? :)
yamah
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yamah » 07.08.2018 22:33

MrSqL napisał(a):Czołem,
jak się udały się Wasze wyprawy do Tribanj ? Co jest ciekawego w najbliższej okolicy ? Czy nadal jest tam tak tanio ? :)

Udały ?to mało powiedziane,a Tribanj był miejscem wypadowym.Okolica cudowna dla lubiących wyprawy w góry gdzie trafialiśmy na domki pasterzy niczym pustelnie.Mieliśmy swoją zatoczke bez tłoku i wrzasków, gdzie było kilku Niemców,Czechów i Węgrów..atmosfera sielankowa,spokój,cisza,piękne góry za plecami a na horyzoncie Pag z majestatycznym mostem.Do zwiedzenia blisko park Paklenica z bunkrem Tito,Zadar i oczywiście księżycowy krajobraz wyspy Pag.Był oczywiście jednodniowy wypad do Szybenik i Split.Za cały parter na 2 pary płaciliśmy 55 euro z klimą..warunki jak w domu.
MrSqL
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 05.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrSqL » 10.08.2018 19:58

Cześć yamah,
dzięki za odpowiedź. Jadziemy do Tribanj na piękne 12 dni w drugiej połowie września. Również jedziemy w dwie pary, za całość wychodzi 64 euro za dobę apartament dla 4 osób, również z klimą, ale co najważniejsze fajny taras nad samym morzem. Do tego zaraz przy domu jest skrawek mikro-plaży na 3 leżaki :) w okolicy może 4 inne domy, więc będzie bardzo kameralnie.
To nasz pierwszy wyjazd do Cro. O tym bunkrze nic nie wiedziałem, zaraz poszukam w google. Rozumiem, że bunkier polecasz do zwiedzenia, chętnie go sprawdzimy. A co do parku Peklanica, z ciekawości zapytam, jak trafić do tych domków pasterzy ? Mamy w planie wycieczkę górską, ale aż trudno zdecydować się którą trasę wybrać i co obrać za cel.
aga-cro
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga-cro » 03.09.2018 13:30

Właśnie wróciłam z Uvala Duboka Kruščica 4a, Tribanj - chciałam wszystkich uprzedzić, że akurat tam, w tej pięknej zatoce woda jest LODOWATA a to za sprawą podziemnych strumieni spływających z gór.
Więc jeśli ktoś lubi posiedzieć w wodzie to niestety będzie musiał się przemieścić.
Za to kwatery ,mogę polecić z czystym sumieniem, są na fb - Apartmani Uvala Duboka Kruščica
aga-cro
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga-cro » 03.09.2018 14:53

MrSqL napisał(a):Czołem,
jak się udały się Wasze wyprawy do Tribanj ? Co jest ciekawego w najbliższej okolicy ? Czy nadal jest tam tak tanio ? :)


tanio to tam z pewnością nie jest ... przynajmniej w sierpniu '18
chyba że pytasz o kwatery, to rzeczywiście niedużo, piękny apartman za 54euro za 4 osoby
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
TRIBANJ KRUŚĆICA 50 km. od Zadaru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone