Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa z zachodniej Polski do Rogoznicy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
dla felder*eagles Re: Trasa z zachodniej Polski do Rogoznicy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.07.2009 10:24

..................
Ostatnio edytowano 30.10.2013 18:33 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
wilma
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wilma » 07.07.2009 11:57

wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji, trochę jestem przestraszona. napiszcie, kóra droga jest najlepsza z Wroclawia do Tucepi (koło Splitu), gdzie obowiązuja winiety, a gzie można je ominąć. może macie jakiś namiar na tani nocleg po drodze.(np. Austria)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.07.2009 11:59

Nie pozostaje mi nic innego jak krzyknąć w stylu Freda Flinstona: Wiiilllmmmaaaaaaaa!!!
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 07.07.2009 12:03

wilma napisał(a):wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji, trochę jestem przestraszona. napiszcie, kóra droga jest najlepsza z Wroclawia do Tucepi (koło Splitu), gdzie obowiązuja winiety, a gzie można je ominąć. może macie jakiś namiar na tani nocleg po drodze.(np. Austria)


W FAQ znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania...
że o tysiącu tematów forumowych nie wspomnę... :wink:
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007
Re: dla felder*eagles Re: Trasa z zachodniej Polski do Rogoz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 07.07.2009 17:45

lm648 napisał(a):felder*eagles
a jak do Znojmo dojeżdżasz z autostrady czeskiej D1 ??? Odcinek ten z D1 od m. Jihlawa do Znojmo ma 85 km następnie Znojmo- Kleinhaugsdorf 12 km i Kleinhaugsdorf-Stockerau (dopiero tu zaczyna się autostrada austriacka) 46 km, co łącznie daje 143 km. Głównie o tym pisałem w pkt 2 - mając na myśli utrudnienia, a w szczególności po stronie czeskiej.

Ja jeżdżę od Ołomuńca, więc o D1 się nie wypowiadam. W Brnie skręcam na trasę mikulovską, która zaraz po rozjeździe na Znojmo z dwupasmowej robi się jednopasmowa, taka sama jak moja droga na Znojmo. Zaraz parę kilometrów za granicą Austrii droga robi się ładna, omija większość wiosek, co chwila pojawia się drugi pas do wyprzedzania, można spokojnie zapomnieć o limicie 50. A poszukaj na forum wątki tych ludzi, którym na samą myśl o przejeździe przez Wiedeń robi się niedobrze. W mojej wersji Wiedeń przejeżdża się tylko autostradą i jedyna zagwozdka to trafić na zjazd na Graz.
Ja przedstawiam swoją trasę eksponując plusy, Ty swoją, a czytelnicy niech wybierają co im podpasuje :roll:
Pozdrowienia
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa z zachodniej Polski do Rogoznicy - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone