Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa z Polski Północnej przez Kołbaskowo na Istrię

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
freyu
Croentuzjasta
Posty: 142
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) freyu » 04.01.2010 17:48

Jakbyś chciał jechać tą trasą Gratz - Maribor to masz 2 płatne. Ja jadąc pod koniec czerwca nie napotkałem żadnych korków.
zybog
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybog » 14.02.2010 19:28

Ja też zachodniopomorskie.Trasa podobna / Niemcy, Austria,/ z tym, że z Villasz kieruje się na Włochy / Udine, Triest/.Z Włoch mam tylko niecałe 50km /''normalna droga'' -nie autostrada/, bez obowiazku posiadania winniety na Słowenie i jestem w Rijece.Jechałem tą trasą już 4 razy / koniec sierpnia, początek września/ i nigdy nie było korków.
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 16.02.2010 21:06

Witam.
Ja za 4 miesiące (czerwiec) pierwszy raz.
Plan podróży:
Wyjazd z soboty na niedzielę 20.06.2010 ok. 2.00 Dobiegniew - Świecko, następnie autostrada przez Niemcy: Berlin Ring - Regensburg - Passau - Wels - Graz (Kalsdorf, Oekotel - nocleg).
Drugi dzień, Poniedzałek, start ok. 8,00
Kalsdorf - Maribor - Zagrzeb - Sestanovac - Tucepi.

Czy niedziela jest dobrym rozwiązaniem na podróż przez Niemcy?
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.02.2010 18:30

Ja w tym roku planuje jechać przez niemcy z Gryfic bo w zeszłym roku popełniłem głupote i pojechałem przez Czechy.

Niewiem jak w niedziele się jedzie przez niemcy ale napewno już nigdy nie będę wracał w sobote z Chorwacji!! :lol:
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 24.02.2010 20:48

BigDaniel napisał(a):Ja w tym roku planuje jechać przez niemcy


Od 4 lat jeżdżę tylko przez Niemcy i Austrię!
Trasa bajka!! Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Pozdrawiam
windulek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) windulek » 25.02.2010 11:55

Zdecydowanie z Zach - Pom tylko przez Niemcy....

Za Kołbaskowem autobahn praktycznie do samej Chorwacji....
W zeszłym roku bawiłem się w objazd autostrady w Słowenii...
W tym roku zdecydowałem że jedziemy prosto i płacimy za autostradę :)
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 25.02.2010 14:42

kleeberg napisał(a):
BigDaniel napisał(a):Ja w tym roku planuje jechać przez niemcy


Od 4 lat jeżdżę tylko przez Niemcy i Austrię!
Trasa bajka!! Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Pozdrawiam


My też tak jeździmy od pięciu lat, tylko nie na Monachium a Passau, Regensburg i Spielfild :)
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 25.02.2010 15:48

renatalato napisał(a):
kleeberg napisał(a):
BigDaniel napisał(a):Ja w tym roku planuje jechać przez niemcy


Od 4 lat jeżdżę tylko przez Niemcy i Austrię!
Trasa bajka!! Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Pozdrawiam


My też tak jeździmy od pięciu lat, tylko nie na Monachium a Passau, Regensburg i Spielfild :)


zgadzam się że pchanie się przez monachium to proszenie sie o korki ja jechałem przez passau i regensburg i w niemczech było git
za to małe koreczki przed tunelami ale ratunkiem na to jest wyjazd w środku albo na poczętku tygodnia a broń borze w piątek sobotę

w drodze powrotnej jechałem przez węgry i całą polskę i nie popełnie tego błędu nigdy więcej
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa z Polski Północnej przez Kołbaskowo na Istrię - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone