Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSIŁEK?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSIŁEK?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 25.07.2013 23:34

Ruszamy przez Barwinek dalej Węgry i Cro
Doradźcie gdzie można zatrzymać się na obiadek np na Węgrzech lub już Cro
Rozchodzi mi się o to aby mieć auto w zasięgu wzroku i był to pewny bar z dobrym jedzonkiem :)
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 26.07.2013 08:01

Dobrze można zjeść w miejscowości (CIACH)

EDIT: RAFAŁ - SŁUSZNA UWAGA. PRZECZYTAŁEM SŁOWACJA-WĘGRY A BARWINEK GDZIEŚ MI UMKNĄŁ. SORKI. :oops: :oops: :oops:
Ostatnio edytowano 26.07.2013 09:37 przez arek_sosnowiec, łącznie edytowano 1 raz
Rafal.K.
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.03.2011
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal.K. » 26.07.2013 09:03

No to rzeczywiście po drodze z Barwinka do Cro :D Nadłożysz tylko kilkaset kilometrów i zjesz pyszny obiad
Rafal.K.
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.03.2011
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal.K. » 26.07.2013 10:39

Arek, ale swoją drogą interesująca propozycja. Jeśli będę jechał w okolicy na pewno skorzystam. W tym roku jednak trasa Radom - Barwinek - Pisak
Pozdrawiam
ronnie
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 23.01.2010
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie » 26.07.2013 11:01

Rafal.K. napisał(a):Arek, ale swoją drogą interesująca propozycja. Jeśli będę jechał w okolicy na pewno skorzystam. W tym roku jednak trasa Radom - Barwinek - Pisak
Pozdrawiam

Jechałem tą trasą w obie strony w tym miesiącu i 2 x jadłem obiadokolację w Polsce tuż przed granicą w Barwinku (Dukla, Zajazd Galicja czynna do godz. 22.). Dobre, tanie i sprawdzone. Dukla to znane mi miasteczko (mam tam korzenie). Startując z tego miejsca ok 21-22 miło się już jedzie przez Słowację (nie ma furmanek i traktorów na drodze). Budapeszt robisz przez centrum nocą, a w Lucko jesteś o świcie. Potem już tylko A1. Jeśli jedziesz z piątku na sobotę to opcja optymalna gdyż unikniesz przedpołudniowego korka w Lucko..
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 26.07.2013 11:11

Rafal.K. napisał(a):Arek, ale swoją drogą interesująca propozycja. Jeśli będę jechał w okolicy na pewno skorzystam. W tym roku jednak trasa Radom - Barwinek - Pisak
Pozdrawiam

Jeżeli chodzi o knajpę to jak najbardziej polecam. Porcje duże i smaczne. Tyle, że to raczej propozycja dla tych co do bratanków wjadą od strony Bratysławy. A kolega Alen to ma "delikatnie mówiąc" bardzo nie po drodze :oops:
Ale knajpka zacna :papa:
Rafal.K.
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.03.2011
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal.K. » 26.07.2013 11:14

Ronnie, w moim przypadku Dukla to bardzo dobra opcja na posiłek w trasie. Z Radomia chcę wyruszyć koło godziny 12, nie spiesząc się Dulkę osiągnę około 16-17. Obiad... i trasa prosto do Cro. Zaraz na granicą węgiersko-chorwacką 2-3 godzinny odpoczynek i przed południem melduję się w Pisaku
ronnie
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 23.01.2010
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie » 26.07.2013 13:14

Rafal.K. napisał(a):Ronnie, w moim przypadku Dukla to bardzo dobra opcja na posiłek w trasie. Z Radomia chcę wyruszyć koło godziny 12, nie spiesząc się Dulkę osiągnę około 16-17. Obiad... i trasa prosto do Cro. Zaraz na granicą węgiersko-chorwacką 2-3 godzinny odpoczynek i przed południem melduję się w Pisaku

Ok. Napewno się nie zawiedziesz na poisłku. Tak rób by być max 7 rano w Lucko na wlocie na A1. No chyba, że śmigasz nie w weekened to "wsio ryba". I zatankuj w Barwinku po kurek po Słowacja und Hungary drogie paliwo. W Cro ceny paliwa takie jak u nas. GL.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 26.07.2013 19:14

Rafal.K. napisał(a):Ronnie, w moim przypadku Dukla to bardzo dobra opcja na posiłek w trasie. Z Radomia chcę wyruszyć koło godziny 12, nie spiesząc się Dulkę osiągnę około 16-17. Obiad... i trasa prosto do Cro. Zaraz na granicą węgiersko-chorwacką 2-3 godzinny odpoczynek i przed południem melduję się w Pisaku


A jaką trasą jedziesz od Dukli po granicę Chorwacką ?
Nawet wcześniej dojedziesz niż przed południem. Od Dukli do Pisaka jest 1150 km.
Rafal.K.
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.03.2011
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal.K. » 26.07.2013 21:10

Węgry M7 do Letenye. Chorwacja też autostrady. Tylko tak jak pisałem mimo wszystko przyda się odpoczynek 2-3 godziny już po przekroczeniu granicy węgiersko-chorwackiej. Wakacje w moim przypadku zaczynają się tuż po wejściu do samochodu pod domem... więc żadnego pośpiechu... i nic na siłę
Seber_F
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.07.2013
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seber_F » 26.07.2013 22:40

Witajcie, to mój tutaj pierwszy raz :)
Ja bym zjadł coś albo w Bardejovie, albo jeszcze dalej w Kapusanach, zaraz przed wjazdem na droge nr 18. Po prawej stronie, przed góreczką fajna knajpka i sklep z serami, miniam :) Oczywiście gdybym z Radomia jechał przez SK, HU do HR i nie przez Duklę i Barwinek, ale przez Tarnów, Konieczną i Bardejov. Rafal.K. - taka rada - drogi w okolicach Svidnika w nie najlepszym stanie, ogólnie Słowacja po tej zimie to kiepsko...
Pokonuje te trasy w tym roku i w poprzednich z Tarnowa i dla mnie optymalna i mniej problemowa/remontowa/zniszczona jest jednak przez Bardejov. Zastanowiłbym się nad powyższą trasą. Zresztą zobacz tutaj - też fajne miejsce dla przejeżdżających przez SK i HU do HR - tam dyskutujemy, jak dojechać do bratanków: - http://forum.wegierskie.com/Dzial-Jak-dojecha%C4%87

Pozdawiam !
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 27.07.2013 20:52

My wyruszamy o 3 w nocy więc pora obiadowa to myślę że okolice Budapesztu - Balaton
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 27.07.2013 21:23

Alen napisał(a):My wyruszamy o 3 w nocy więc pora obiadowa to myślę że okolice Budapesztu - Balaton

Jakbyś napisał skąd wyjazd ( a przynajmniej zamieścił w avatarku "lokalizacja") byłoby łatwiej coś napisać.
Teraz nie wiem czy wyjazd z Białegostoku czy np. z Krosna, Przemyśla.
NP. wyjazd o tej godzinie z podkarpacia ....to pora obiadowa "głęboko" w Chorwacji. Ja byłbym już dawno na miejscu.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 27.07.2013 22:28

Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002
Re: Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSI

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.07.2013 05:22

Berényi Fogadó
8756 Nagyrécse
Táncsics Mihály utca 48
Węgry

Wpisz w google map Berényi Fogadó 8756 to jest kolo Nagykanizsa ich strona to:
http://www.berenyifogado.hu/pl
Autko pod okiem,mozna na tarasie,werandzie.Tanio,duzo.
GPS: 46°28′50.664″N, 17°3′40.896″E
Bylem to moge polecic.
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa Słowacja - Węgry - Cro GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ NA POSIŁEK?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone