Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 15.07.2016 10:22

valdemar napisał(a):Wrzuć w google Berenyi Fogado i Letenyi Panzio, pierwszy za Balaton, drugi pod Chorwacją granicą, czyli niewiele dalej niż Siofok, godzina jazdy dłużej.

Albo poszukaj na forum telefonu do Pani Teresy Bodo z Koroshegy, może będzie miała coś wolnego.
maargoolcia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maargoolcia » 15.07.2016 12:37

Witam serdecznie, czy są jakieś świeże wiadomości o drodze przez Słowację? Jakieś objazdy?
Użytkownik usunięty
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2016 13:20

maargoolcia napisał(a):Witam serdecznie, czy są jakieś świeże wiadomości o drodze przez Słowację? Jakieś objazdy?


A... a... a... którędy szanowna dama chce jechać?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2016 14:18

Witajcie - może ktoś już jechał przez Węgry trasą nr. 150 i dalej drogą nr. 86 jestem ciekaw czy nie ma, na nich utrudnień.
Piszcie na pw
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 15.07.2016 14:31

arko2007 napisał(a):Witajcie - może ktoś już jechał przez Węgry trasą nr. 150 i dalej drogą nr. 86 jestem ciekaw czy nie ma, na nich utrudnień.
Piszcie na pw

Patrz na watek o 86-ce, tam są wszelkie informacje.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.07.2016 15:40

maargoolcia napisał(a):Witam serdecznie, czy są jakieś świeże wiadomości o drodze przez Słowację? Jakieś objazdy?


jadąc przez Sahy lub przez Nitrę -> brak robót drogowych, objazdów, itp.
Użytkownik usunięty
Re: Dojazd do CRO i utrudnienia 2016 - konkrety.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2016 21:43

pawelli napisał(a):
maargoolcia napisał(a):Witam serdecznie, czy są jakieś świeże wiadomości o drodze przez Słowację? Jakieś objazdy?


jadąc przez Sahy lub przez Nitrę -> brak robót drogowych, objazdów, itp.


Widzę że już chyba wróciliście. My dopiero w piątek ruszymy do Bratysławy i na 150 do 86.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 16.07.2016 17:25

Tak, my już tydzień w domu .... ale w Cro coś też chłodno więc jest mniej przykro.
My na szczęscie mieliśmy 100% pobytu wspaniałą pogodę :)
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 16.07.2016 19:16

pawelli napisał(a):Tak, my już tydzień w domu .... ale w Cro coś też chłodno więc jest mniej przykro.
My na szczęscie mieliśmy 100% pobytu wspaniałą pogodę :)


Chłodno? W Splicie teraz 26C w dzień było 32.
reddccrew
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) reddccrew » 17.07.2016 10:00

szybkie pytanie jadę z Rybnika do Gradac. Trasa wdł google wychodzi przez Brno Bratysławe do Gyor i potem 86 8 i 74 do Nagykanizsa i na autostradę znowu zależy mi na czasie bo winety i tak mam na te autostrady. Jechać tą trasą co wylicza google czy jechać kawałek dalej przez stolicę Budapeszt i dalej obok Balatonu i do Chorwacji ? Z góry dziękuję.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2016 10:19

Wg mnie szybciej na Budapeszt (do miasta nie wjeżdżasz). Zakładam, że nie jedziesz w weekend. W piątki i soboty Węgrzy jadą nad Balaton, a w niedzielę wracają.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2016 12:00

W/g AM i mnie wyjdzie podobnie czasowo, a nawet ciut szybciej jest "bokami", a na pewno krótsza trasa i mniej paliwa zużyjesz.
Wybór należy do ciebie, czy lubisz gnać autostradami (większe zużycie paliwa) czy też pojechać chwilę spokojniej "bocznymi" drogami i odpocząć od autostrad :papa:
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 17.07.2016 13:48

szaki17 napisał(a):W/g AM i mnie wyjdzie podobnie czasowo, a nawet ciut szybciej jest "bokami", a na pewno krótsza trasa i mniej paliwa zużyjesz.
Wybór należy do ciebie, czy lubisz gnać autostradami (większe zużycie paliwa) czy też pojechać chwilę spokojniej "bocznymi" drogami i odpocząć od autostrad :papa:


A ja zawsze myślałem, że to właśnie autostradą jedzie się najspokojniej i najłatwiej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2016 13:53

Nie zawsze,
Stark
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stark » 17.07.2016 14:51

Witam.
Czy wyjeżdżając z Szentendre pod Budapesztem, kierując się w stronę Balatonu autostradą, wybrać trasę przez centrum Budapesztu czy obwodnicą Budapesztu? Na mapach pokazuję, że trasa obwodnicą jest o 40km dłuższa. Dodam, że będę wyjeżdżał w piątek wcześnie rano z Szentendre. Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ] - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone