Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa 86 (Węgry) - obiad

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 15.08.2018 22:40

Hmmm to nie bardzo jednak ;)
a coś innego dobrego polecisz??? dla rodziny...


Bratwojciech napisał(a):
dominikzw napisał(a):Tak to ta. Planuje się tam też zatrzymać na obiad

To polecam smoczy zestaw. Tylko trzeba przed spożyciem poprosić kelnera, żeby odniósł lub ewentualnie zaciągnął do auta. :D
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 16.08.2018 11:14

Mam też pytanie w sprawie tej knajpy Csorna Sárkány Étterem - czy można płacić kartą bankomatową czy tylko gotówką?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.08.2018 09:09

dominikzw napisał(a):Mam też pytanie w sprawie tej knajpy Csorna Sárkány Étterem - czy można płacić kartą bankomatową czy tylko gotówką?


Kartą i gotówką.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 10.02.2019 14:15

Wybieram się do Chorwacji przez Słowację i Węgry autostradami i trasą 86 (nocleg tranzytowy w Lenti). Czy znacie po trasie na Węgrzech fajną knajpkę z dobrym jedzeniem. Wykluczam w Csornej Sarkany Etteren bo już tam byłem. Ciekaw jestem nowego miejsca na obiad.
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 10.02.2019 14:44

Ural napisał(a):Wybieram się do Chorwacji przez Słowację i Węgry autostradami i trasą 86 (nocleg tranzytowy w Lenti). Czy znacie po trasie na Węgrzech fajną knajpkę z dobrym jedzeniem. Wykluczam w Csornej Sarkany Etteren bo już tam byłem. Ciekaw jestem nowego miejsca na obiad.

Może obiad w samym Lenti. Polecam: http://www.donquijote-lenti.hu/
Byłem kilka razy, zawsze smacznie. Jedynym problem była komunikacja, kelnerzy nie znali angielskiego, meni było tylko po węgiersku, ale z tym także można sobie poradzić.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 10.02.2019 14:50

Dziękuję. W Lenti nastawiam się na posiłek wieczorny w pensjonacie. Bardziej odpowiadało by mi w okolicach Csornej. Tyle, że nie w Sarkany Etteren. To tak dla odmiany. No ale jak nic nie znajdę to pewno tam z rodziną, znajomymi się posilę.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 10.02.2019 15:22

Ural napisał(a):Dziękuję. W Lenti nastawiam się na posiłek wieczorny w pensjonacie. Bardziej odpowiadało by mi w okolicach Csornej. Tyle, że nie w Sarkany Etteren. To tak dla odmiany. No ale jak nic nie znajdę to pewno tam z rodziną, znajomymi się posilę.

Miejscowość Zalabaksa- Betyartanya Etterem. Knajpka z kategorii zderzenie dwóch epok :D . Wnętrze można spokojnie zaliczyć do czasów słusznie minionych, natomiast papu bardzo fajnie podane i smaczne. Można płacić kartą. :papa:
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 10.02.2019 15:40

Witam miejscowość Vasvár knajpa na skrzyżowaniu drogi nr.8 z drogą 74 menu po
GB i D jadłem tam bardzo dobry rosół prawie jak u mamy, a na drugie danie coś co w nazwie ma America czy jakoś
Płatność kartą i gotówką
Pozdrawiam
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.02.2019 15:51

Niestety ale restauracje nie po mojej drodze ale komuś zapewne namiary się przydadzą.
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 17.02.2019 17:07

Ural napisał(a):Wybieram się do Chorwacji przez Słowację i Węgry autostradami i trasą 86 (nocleg tranzytowy w Lenti). Czy znacie po trasie na Węgrzech fajną knajpkę z dobrym jedzeniem. Wykluczam w Csornej Sarkany Etteren bo już tam byłem. Ciekaw jestem nowego miejsca na obiad.

My też mamy nocleg tranzytowy w Lenti. I tam jemy obiad lub obiadokolację. Fonix Fogadó - tam jest restauracja i tam śpimy. W tym roku trzeci raz.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.02.2019 17:35

No cóż też tam będę - pierwszy raz. Napisałem Kadet do Ciebie na PW. Ja mam dłuższy dystans do Lenti niż Ty. :roll:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7947
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.02.2019 14:29

kadetdudi napisał(a):My też mamy nocleg tranzytowy w Lenti. I tam jemy obiad lub obiadokolację. Fonix Fogadó - tam jest restauracja i tam śpimy. W tym roku trzeci raz.

W tym roku najprawdopodobniej wybiorę trasę przez Węgry. Sprawdzałem w necie Fonix Fogadó wygląda ok. Najprawdopodobniej zarezerwuję u nich nocleg. Dzięki za namiar :wink:
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 18.02.2019 18:52

dids76 napisał(a):
kadetdudi napisał(a):My też mamy nocleg tranzytowy w Lenti. I tam jemy obiad lub obiadokolację. Fonix Fogadó - tam jest restauracja i tam śpimy. W tym roku trzeci raz.

W tym roku najprawdopodobniej wybiorę trasę przez Węgry. Sprawdzałem w necie Fonix Fogadó wygląda ok. Najprawdopodobniej zarezerwuję u nich nocleg. Dzięki za namiar :wink:

Witaj Mariusz poważnie jedziesz w tym roku przez Węgry a nie tradycyjnie ? :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7947
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.02.2019 20:01

andywiki napisał(a):
dids76 napisał(a):
kadetdudi napisał(a):My też mamy nocleg tranzytowy w Lenti. I tam jemy obiad lub obiadokolację. Fonix Fogadó - tam jest restauracja i tam śpimy. W tym roku trzeci raz.

W tym roku najprawdopodobniej wybiorę trasę przez Węgry. Sprawdzałem w necie Fonix Fogadó wygląda ok. Najprawdopodobniej zarezerwuję u nich nocleg. Dzięki za namiar :wink:

Witaj Mariusz poważnie jedziesz w tym roku przez Węgry a nie tradycyjnie ? :D

Cały czas się zastanawiam, bo trasa przez Węgry kusi mnie od kilku lat :oczko_usmiech: Będę wracał 31.08.2019 liczę że przez Węgry będzie mniejszy ruch.
Ps. Zrobiłem rezerwację Fonix Fogadó więc jednak będzie trasa przez Węgry :oczko_usmiech: :mrgreen:
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 20.02.2019 22:02

dids76 napisał(a):Ps. Zrobiłem rezerwację Fonix Fogadó

Miałem tam nocleg zeszłego lata, bardzo dobra lokalizacja tranzytowa. Smaczne jedzenie i bardzo tanio, śniadanko rano rewelacja. W tym roku chyba też będę się tam zatrzymywał.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa 86 (Węgry) - obiad - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone