Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

transport kuterkami osobowymi na wyspy...?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bienio78
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 13.08.2007
transport kuterkami osobowymi na wyspy...?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bienio78 » 29.08.2007 03:14

witam ponownie moich drogich Cromaniaków !

mam takie zapytanie do Was : a mianowicie : byłem kilka lat temu na Hvarze ( Jelsa) z moją jeszcze narzeczoną na urlopie z biura podróży. tam też któregoś dnia wybralismy sie kutrem osobowym na cały dzień na wyspę Brać (Bol). za kilka dni jedziemy do Omis -Stanici , czy orientuje się ktoś z Was czy z Omiśa lub Stanici pływają takie kuterki osobowe , którymi z rodzinką moglibysmy na cały dzień popłynąć na Brać ( z tego co się orientuję to będę miał ta wyspę przed oczami ) . chciałbym pokazać ją - pochwalic :D mojemu bratu i jego zonie . w związku z tym czy ktos może się z tym spotkał? aha .. i czy te kuterki robią kursy poza sezonem- będziemy od 7.09 do 22.09 . sliczne dzięki za odpowiedż . pozdrawiam !!!!!!
J@nek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 29.08.2007 07:42

Bez problemu wynajmuję się taką kabinową łódź motorową na cały dzień.
To tylko kwestia ceny :lol:
Bienio78
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 13.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bienio78 » 29.08.2007 08:00

J@nek napisał(a):Bez problemu wynajmuję się taką kabinową łódź motorową na cały dzień.
To tylko kwestia ceny :lol:


witam !!!
ja wiem ,że mozna wynając taka łódkę ale nie dokładnie o to mi chodziło, jak byłem kiedys to pływały takie kutry zaadoptowane na łodzie pasazerskie ,które spełniały rolę morskich autobusów. takim tez płynęlismy z Jelsy na Brać . kupywalismy bilet 9 nie pamietam dokładnie-w kazdym mąc razie było to całkiem tanio) i wraz z innymi turystami płynelismy na Brać na zwiedzanie,opalanie itd.itp. a wieczorem czekał na nas ten stateczekm i zabierał z powrotem . chciałem sie dowiedziec czy ktoś ma moze takowe informacje ale dotyczace Stanici .pozdrawiam.

p.s. pływam znakomicie ( AWF - WARSZAWA ) - ale póki co jeszcze patentów sternika się jeszcze nie dorobiłem :lol:
J@nek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 29.08.2007 09:47

Wynajęcie łódki ma tą przewagę, że na wyspie Brac jest pełno uroczych zatoczek w których można urządzić wspaniały piknik po czym popłynąć np do Supetaru, zacumować w porcie i skoczyć na piaszczystą :!: plażę
Bienio78
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 13.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bienio78 » 29.08.2007 09:59

J@nek napisał(a):Wynajęcie łódki ma tą przewagę, że na wyspie Brac jest pełno uroczych zatoczek w których można urządzić wspaniały piknik po czym popłynąć np do Supetaru, zacumować w porcie i skoczyć na piaszczystą :!: plażę

to niezły pomysł ale tak jak pisałem brak uprawnień.... :cry:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 29.08.2007 10:42

Stanici to dziura, w Omisiu są organizowane wypady na Brać, ale czy takie jak Ciebie interesują nie wiem.
J@nek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 29.08.2007 12:43

Bienio78 napisał(a):
J@nek napisał(a):Wynajęcie łódki ma tą przewagę, że na wyspie Brac jest pełno uroczych zatoczek w których można urządzić wspaniały piknik po czym popłynąć np do Supetaru, zacumować w porcie i skoczyć na piaszczystą :!: plażę

to niezły pomysł ale tak jak pisałem brak uprawnień.... :cry:


Zawsze można wynająć ze sternikiem. Ja tak zrobiłem, sternikiem był syn właścicielki apartamentu który wynajmowałem.
Pyzdra
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyzdra » 30.12.2007 18:16

Tu pytasz o TAXI-boat ,czyli taksówki wodne do wynajęcia na dotarcie tam i obrnuto.. Jeżeli blisko i szybko to ceny w euro od 2 w górę. Zależy też gdzie ?
Jarek841104
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek841104 » 16.08.2013 09:30

Witam czy mógłby ktoś pomóc mi w uzyskaniu informacji o wynajęciu taxi wodnej do błękitnej groty na wyspie Bisevo z okolic Baśka Voda. Planuje zrobić niespodziankę mojej dziewczynie i podczas pobytu w Chorwacji zabrać ją tam na rejsik tylko we dwoje nie biorąc pod uwagę sternika :P. Jaki mniej więcej mógłby to być koszt oraz gdzie ich szukać?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.08.2013 09:41

Z Baśki może być problem :/

Tędy.

Pozdrawiam

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
transport kuterkami osobowymi na wyspy...?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone