Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Topless

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 24.04.2009 17:18

Bywamy z żoną na naturystycznych plażach od prawie 30-stu lat. Wyłącznie na plażach. Ale jeśli na basenie są odpowiednie warunki, to nie widzę w tym nic złego. Wielkie podejrzenia za to wzbudzały we mnie tzw bale naturystyczne urządzane tu i ówdzie za czasów schyłkowej komuny.
Niektóre wypowiedzi w tym wątku wprawiły mnie w osłupienie. Składam w związku z tym wyrazy głębokiego podziwu piotrulexowi za kulturę dyskusji. Ja tych opinii nie komentuję, bo nie jestem pewien, czy zdołałbym utrzymać tak wysoki poziom, a poza tym trochę obawiam się reakcji j_w , oraz iro, bo muszę się przyznać, że mam 1,96 :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.04.2009 19:08

Szanowny Panie Januszu BAJCER proszę o skreślenie z listy użytkowników forum kolegów piotruleks, iro oraz jan_s1 jako osób nie dających rękojmi zachowania zasad etyczno-moralnych na forum. Jako długoletni użytkownik forum protestuję aby takie osoby z niejasno sprecyzowanymi orientacjami wypowiadały się na forum i gorszyły innych zwłaszcza dzieci i młodzież. Z góry dziękuję koledze Januszowi za przychylne ustosunkowanie się do mojego wniosku. Z poważaniem Darek1

P.S. Osobiście uważam, że można na forum publikować tylko zdjęcia z widokami i rodzinnymi przyjacielskimi spotkaniami przy winku i lekkiej rakiji. No jeszcze dopuszczalne są zdjęcia młodych, atrakcyjnych i bez odzienia koleżanek z kraju i zagranicy w tym w szczególności z Czech. Pozdrawiam
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 24.04.2009 19:27

Szanowny Panie Januszu BAJCER proszę o skreślenie z listy użytkowników forum kolegi darek1 jako osoby nie dającej rękojmi zachowania zasad etyczno-moralnych na forum. Jako długoletniejszy użytkownik forum protestuję aby taka osoba z niejasno sprecyzowanymi orientacjami wypowiadały sie na forum i gorszyły innych, zwłaszcza poprzez nagabywanie Pań będących na forum, jak również podglądanie osób ( w tym dzieci) będących na Koziołkowym Zlocie poprzez przelatywanie samolotem w pobliżu, oraz za przegraną Północy poprzez wprowadzanie zamętu ogólnego. Z góry dziękuję koledze Januszowi za przychylne ustosunkowanie się do mojego wniosku. Z poważaniem kjedi

P.S. Krowy Koziołkowe przestały dawać mleko s powodu latania nad ichnim niebem. Pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.04.2009 20:05

kjedi napisał(a):Szanowny Panie Januszu BAJCER proszę o skreślenie z listy użytkowników forum kolegi darek1 jako osoby nie dającej rękojmi zachowania zasad etyczno-moralnych na forum. Jako długoletniejszy użytkownik forum protestuję aby taka osoba z niejasno sprecyzowanymi orientacjami wypowiadały sie na forum i gorszyły innych, zwłaszcza poprzez nagabywanie Pań będących na forum, jak również podglądanie osób ( w tym dzieci) będących na Koziołkowym Zlocie poprzez przelatywanie samolotem w pobliżu, oraz za przegraną Północy poprzez wprowadzanie zamętu ogólnego. Z góry dziękuję koledze Januszowi za przychylne ustosunkowanie się do mojego wniosku. Z poważaniem kjedi

P.S. Krowy Koziołkowe przestały dawać mleko s powodu latania nad ichnim niebem. Pozdrawiam



Szanowny kolego przytoczyłeś po części moje słowa - to plagiat, czyżbyś miał kłopoty z językiem polskim w szkole. Wiem, że nie każdy potrafi sklecić paru zdań ale nie sądziłem, że Ciebie to dotyczy :D


Pomimo tego faktu pozdrawiam kolegę, tyle że ozięble :evil: :evil: :evil:

Niech kolega kjedi nie będzie taki radosny jego też podejrzewam o inną orientację niż głoszą nauki Ojca Dyrektora.
mm4m
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mm4m » 24.04.2009 20:47

Ojciec (?) dyrektor niech dalej ściga Żydów, masonów i cyklistów. Ostatecznie może go wyłączyć?
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 24.04.2009 21:11

darek1 napisał(a):Szanowny Panie Januszu BAJCER proszę o skreślenie z listy użytkowników forum kolegów piotruleks, iro oraz jan_s1 jako osób
itd itd
Szanowny Panie Januszu BAJCER, proszę o nie skreślanie z listy użytkowników forum kolegi Darka pierwszego. Wbrew pozorom w/w Kolega nie jest żadnym półgłówkiem, tylko ze wszystkich robi sobie jaja. Nie wiem, dlaczego, ale w końcu każdy bawi się tak, jak umie. W ramach tej zabawy Kolega Darek pierwszy a to udaje galanterię w stosunku do dam (choć gołym okiem widać, o co chodzi Mu naprawdę), a to znowu całkiem udanie gra rolę naturystofoba. Niech się bawi na zdrowie, skoro nikogo nie obraża. No bo przecież nazwanie kogoś zboczeńcem i ekshibicjonistą nie jest żadną obrazą? :evil:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2009 21:20

Szanowni Koledzy, nie jestem Adminem tego forum i nie mam takich uprawnień, aby kogoś wyłączyć z forum.
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 24.04.2009 21:30

Kolego Darku 1 - z czytania ze zrozumieniem miałem oceny wyższe niż 2 (wtedy nie istniały jedynki),
Napisany tekst, wzorowany na Twoim, był w tym samym charakterze :wink:
Co do orientacji - mam żonę i dzieci.
Ojciec dyrektor-a kto to taki??? O przekrętach słyszałem, nieposzanowaniu prawa też. O prywacie szkoda mówić.
Czy to jakaś wyrocznia w sprawie topless?
A może waszmości nie zauważacie jak błądzicie - Ewa to niby była w ... staniku i majtkach Diora????
A jak sie zestarzała to założyła Diora??? czy liście łopianu.
Pozdr
kolegę, życząc tylu lądowań co startów
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 24.04.2009 22:15

kjedi napisał(a):Kolego Darku 1 - z czytania ze zrozumieniem miałem oceny wyższe niż 2 (wtedy nie istniały jedynki),
Napisany tekst, wzorowany na Twoim, był w tym samym charakterze :wink:
Co do orientacji - mam żonę i dzieci.
Ojciec dyrektor-a kto to taki??? O przekrętach słyszałem, nieposzanowaniu prawa też. O prywacie szkoda mówić.
Czy to jakaś wyrocznia w sprawie topless?
A może waszmości nie zauważacie jak błądzicie - Ewa to niby była w ... staniku i majtkach Diora????
A jak sie zestarzała to założyła Diora??? czy liście łopianu.
Pozdr
kolegę, życząc tylu lądowań co startów


heh...mnie się wydaje, że z gościem d1 szkoda czasu na jakąkolwiek sensowną dyskusję...takie zawsze mają rację...a jak nie mają...to zaraz zaczynają bluzgać albo.....strzelać :lol: :lol: :lol:

ale ale o tso chosi o tso chosi fogule ???
co to wszystko ma z tematem wspólnego ???
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 24.04.2009 22:32

Atolek- pożyjemy , zobaczymy (chociaż na żadnym zlocie ten "długoletni użytkownik forum" nie był) więc z zobaczeniem może być problem. A co do strzelania - niech strzela. Musiałby byc naprawdę niezly w te klocki :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 22:33

jan_s1 napisał(a):Bywamy z żoną na naturystycznych plażach od prawie 30-stu lat. Wyłącznie na plażach. Ale jeśli na basenie są odpowiednie warunki, to nie widzę w tym nic złego. Wielkie podejrzenia za to wzbudzały we mnie tzw bale naturystyczne urządzane tu i ówdzie za czasów schyłkowej komuny.
Niektóre wypowiedzi w tym wątku wprawiły mnie w osłupienie. Składam w związku z tym wyrazy głębokiego podziwu piotrulexowi za kulturę dyskusji. Ja tych opinii nie komentuję, bo nie jestem pewien, czy zdołałbym utrzymać tak wysoki poziom, a poza tym trochę obawiam się reakcji j_w , oraz iro, bo muszę się przyznać, że mam 1,96 :lol:


nic dodac, nic ujac

dzieki

dodam ze mam 1,86 :wink:

rozumiem ludzi ktorzy rozumieja i nierozumieja o co chodzi w naturyzmie

nie rozumiem natomiast ludzi ktorzy wszystko wiedza najlepiej, skreslaja, pisza bzdury byle pisac, dzwonia na policje itd :wink:

pa
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 25.04.2009 11:19

witam,
a mnie sie wydaje ze dlatego jest kryzys i bedzie pewnie jeszcze wiekszy bo ludzie sie nie zajmują robotą tylko oglądaniem tyłka (gołego), albo zabranianiem oogladania tyłka(gołego) innej osoby, każdy sie powinien zająć swoim tyłkiem i za robote wziąść bo jak sie okazuje robić nie ma komu a o tyłkach(gołych) to kazdy gadać chce, a nie powien.
do zobaczenia w cro.
ps do oglądania i pokazywania (...) zostało mi 78 dni.
ps.mam 182/87
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 29.06.2009 00:15

Witam.
W połowie czerwca gościliśmy w Zivogoście Mala Duba, plażowalismy na zatoce Velka Duba, która rzekomo jest tzw. dziką plażą. Było to przed sezonem wiec ludzi prawie wogóle. Któregoś dnia podszedł do nas pewien chorwat i przedstawił sie jako własciciel plaży. Powiedział że nie zyczy sobie aby moja małżonka opalała sie toples. Jeśli chcemy możemy przejsc na drugą czesc zatoki przeznaczoną dla naturystów. Zaprotestowałem, gdyż małzonka nie miała ochoty ściagać dolnej części stroju. Podobnie postąpił z innymi kobietami które tak sie opalały. Napewno nie spodobało sie to pewnej parze z niemiec która stanowczo zaprotestowała. Z tego co sie dowiadywałem, to pan ten ma tylko prawo pobierać opłaty za parking przy zatoce, co do plaży to nie jest przez niego dzierżawiona. Mam w związku z tym pytanie czy zabronione jest w HR opalanie sie toples.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.06.2009 09:04

avensis napisał(a):... czy zabronione jest w HR opalanie sie toples.


skoro w Polsce nie jest zabronione to odnosze wrazenie ze w Chorwacji tym bardziej. Co innego gdy plaza faktycznie jest prywatna. Wtedy wlasciciel moze wprowadzac swoje zasady oczywiscie w granicach prawa. wpuszczac np. na plaze tylko w smokingach. jak nie masz smokingu to nie wejdziesz i tyle

Nie wiem, tak tylko sobie dumam ...
yahhoo
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yahhoo » 10.07.2009 13:19

W Polsce jest zabronione opalanie topless chyba że na plażach do tego przeznaczonych, nie tak dawno głośna była sprawa dwóch pięknych pań opalających się na basenie albo na plaży :> , sprawa wylądowała w sądzie :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Topless - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone