Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Topless

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 23.04.2009 14:19

witam.
każdy moze robić to co lubi jeżeli nie przeszkadza innym.
ale nazywijmy to tym czym jest , a naturyzmem nie jest, niestety, nie jest...
pozdrawiam naturysów i nienaturystów.
iro
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 22.06.2008
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) iro » 23.04.2009 16:48

hexapus napisał(a):piotrulex 8)

pytanko :?
co sadzisz o imprezach "naturystycznych organizowanych na basenach itp. miejscach" .
wg. mnie mija się to z idea naturyzmu który jak pamiętam miał być bliski z natura. Basen? to chyba pomyłka i taka impreza w towarzystwie dzieci to ekshibicjonizm.



Nie rozumiem po co z takimi poglądami czytasz to forum. Współczuję twoim dzieciom. Pewno chciałbyś aby naturyści zimą byli zmuszeni do kąpieli w przerębli- nie każdy jest morsem.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 23.04.2009 17:19

iro napisał(a):
hexapus napisał(a):piotrulex 8)

pytanko :?
co sadzisz o imprezach "naturystycznych organizowanych na basenach itp. miejscach" .
wg. mnie mija się to z idea naturyzmu który jak pamiętam miał być bliski z natura. Basen? to chyba pomyłka i taka impreza w towarzystwie dzieci to ekshibicjonizm.



Nie rozumiem po co z takimi poglądami czytasz to forum. Współczuję twoim dzieciom. Pewno chciałbyś aby naturyści zimą byli zmuszeni do kąpieli w przerębli- nie każdy jest morsem.



Oczywiście zboczeńcy, że naturyzm na basenie to ekshibicjonizm. Jeszcze do tego dzieci to już pedofilizm. A wsadzcie sobie w gorący piasek. Młodą babkę oglądać można, nic zdrożnego ale dzieci i starsze osoby to już zboczenie i zoofilia. Panie Januszu Bajcer proszę o natychmiastowe wycięcie wszystkich postów na tej stronie i zapisanie danych użytkowników w policyjnej ksiedze zboczeńców. :evil: :evil: :evil: oraz podanie ID użytkowników do najbliższej komendy Policji na nr 997.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2009 17:25

Darku zapraszam do relacji - tam masz "misski" ubrane :lol:
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 23.04.2009 17:59

czy ma ktoś zdjęcie darek1... 8O
staram się go sobie wyobraźic jak wygląda w realu :?
nic z tego nie wychodzi :cry:
może ktoś mi pomoże...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2009 18:01

j_w napisał(a):czy ma ktoś zdjęcie darek1... 8O


Wiem tylko tyle, że ma ponad 1.80 wzrostu :wink: :lol:
iro
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iro » 23.04.2009 18:17

to wszystko tłumaczy
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 23.04.2009 21:40

iro napisał(a):
hexapus napisał(a):piotrulex 8)

pytanko :?
co sadzisz o imprezach "naturystycznych organizowanych na basenach itp. miejscach" .
wg. mnie mija się to z idea naturyzmu który jak pamiętam miał być bliski z natura. Basen? to chyba pomyłka i taka impreza w towarzystwie dzieci to ekshibicjonizm.



Nie rozumiem po co z takimi poglądami czytasz to forum. Współczuję twoim dzieciom. Pewno chciałbyś aby naturyści zimą byli zmuszeni do kąpieli w przerębli- nie każdy jest morsem.


Od moich dzieci to z daleka kolego! Nawet w pismie.
Czep się swoich jesli masz.
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 23.04.2009 21:43

Janusz Bajcer napisał(a):
j_w napisał(a):czy ma ktoś zdjęcie darek1... 8O


Wiem tylko tyle, że ma ponad 1.80 wzrostu :wink: :lol:


yeti :idea: :?:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 14:11

hexapus napisał(a):...
co sadzisz o imprezach "naturystycznych organizowanych na basenach itp. miejscach" .
wg. mnie mija się to z idea naturyzmu który jak pamiętam miał być bliski z natura. Basen? to chyba pomyłka i taka impreza w towarzystwie dzieci to ekshibicjonizm.


znasz idee naturyzmu? to moze troche mi opowiesz bo ja z teorii kiepski jestem :D

masz dzieci? wstydzisz sie ich?

ja bym odpowiedziej w kolejnosci

TAK, NIE

wiec dlaczego mialbym wstydzic sie innych, obcych dzieciakow jak juz o nich rozmawiamy ... Nie czaje systemu Twojego myslenia choc oczywiscie go nie krytykuje. kazdy inni wszyscy rowni. Dzieciaki nie wstydza sie nagosci i swojego ciala. To my, dorosli tego ich uczymy. Nasz corka jest mala ale powoli rozumie pewne sprawy. Wie ze na plazy latamy na golasa natomiast na publicznym basenie w "normalnych" godzinach otwarcia trzeba byc w stroju. wie ze prysznic po basenie bierze sie nago i czasmi glosno komentuje "jak to mozna sobie umyc pupe po plywaniu w chlorowanej wodzie jak sie ma lajkrowe majtki 8O "

Impreza jak impreza. wszystko jest dla ludzi. Nam sie podobaja a Tobie nie musza. jeden chodzi na dyskoteke a inny do teatru :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 14:14

papos napisał(a):
Według mnie takie imprezy są organizowane z oszczędności aby nudyści na basen nie musieli strojów kupować. :coool:


tez prawda :lol:

choc zarowno moja zona jak i ja mamy stroje i to kilka calkiem nowych - uwielbiamy zakupy :wink: zdecydowanie lepiej czujemy sie bez wiec wybieramy miejsca gdzie mozemy kapac sie i palzowac tak jak chcemy nikomu nie przeszkadzajac i ze swoja golizna sie nie narzucac np. przed siedziba Radia Maryja, placu Swietego Piotra :D czy plazy miejsckiej w Sopocie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 14:16

bogdan63 napisał(a): ... każdy moze robić to co lubi jeżeli nie przeszkadza innym.
ale nazywijmy to tym czym jest , a naturyzmem nie jest, niestety, nie jest...
pozdrawiam naturysów i nienaturystów.


z pierwszym zdaniem nie calkiem sie zgodze ale zasada jest generalnie OK

czym wobec tego jest? jakas definicja czy jak?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 14:19

iro napisał(a):
hexapus napisał(a): .. na basenach ... taka impreza w towarzystwie dzieci to ekshibicjonizm.



Nie rozumiem po co z takimi poglądami czytasz to forum. Współczuję twoim dzieciom. Pewno chciałbyś aby naturyści zimą byli zmuszeni do kąpieli w przerębli- nie każdy jest morsem.


ekshibicjonizm powiadasz ...

dobre :D

co maja z tym dzieciaki wspolnego ktos mi jakos sensownie wytlumaczy?

choc moze lepiej nie bo to ani o Chorwacji ani o Topless :wink:

z tymo morsami to niezly pomysl - mnie wystarcza schlodzenie ciala w zimnej wodzie po saunie w 100 stopniach :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: a może jednak stroje kompletne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 14:25

darek1 napisał(a):
Oczywiście zboczeńcy, że naturyzm na basenie to ekshibicjonizm. Jeszcze do tego dzieci to już pedofilizm. A wsadzcie sobie w gorący piasek. Młodą babkę oglądać można, nic zdrożnego ale dzieci i starsze osoby to już zboczenie i zoofilia. Panie Januszu Bajcer proszę o natychmiastowe wycięcie wszystkich postów na tej stronie i zapisanie danych użytkowników w policyjnej ksiedze zboczeńców. :evil: :evil: :evil: oraz podanie ID użytkowników do najbliższej komendy Policji na nr 997.


obawiam sie ze uzywasz slow ktorych nie rozumiesz

Twoja wypowiedz jest jakas dziwna. Dobrze sie czujesz? Wiem o czym piszesz? Moze wezwac karetke? Jak sie nie odezwiesz do poniedzialku to sprawdzimy IP i profilaktycznie podeslemy ambulans.

mloda babke ogladac mozna. starsza babke juz nie. moze zapytasz sie tej starszej babki co ona na to? uwazaj tylko zeby Ci w pape nie strzelila jak z ta "starsza babka" do niej wyjedziesz :wink:

Zbierz sie jakos i postaraj sie jeszcze raz napisac o co Ci chodzilo i jakie jest Twoje zdanie bo pomimo szczerych checi nie moge dokonac wykladni Twojej wypowiedzi :(
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2009 14:34

j_w napisał(a):czy ma ktoś zdjęcie darek1....


w naturzmie nie doszukujmy sie checi ogladania, pokazywania, podziwiania, komentowania itd

jesli ktos chce poogladac sobie nagie piekne kobiety czy mezczyzn to na plazy fkk wiele pociechy miec nie bedzie - proponuja jakas wymieta kolorowa gazete w kiblu czy kalendarz w warsztacie samochodowym :D

moze kolega chce kolejne "pasztety" zobaczyc :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Topless - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone