Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Toboganem przez Madonnę, czyli szybkie Val di Sole

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 19.04.2016 20:28

Przeczytałam relację i bardzo się cieszę, że wracasz do zdrowia :D
Kilka lat temu przeżyłam podobną sytuację, na oblodzonym stoku się zatrzymałam i stanęłam bokiem, a tu nagle narta mi "uciekła" i upadłam na d... Poczułam silny ból w kolanie i coś mi w nim chrupnęło. Na szczęście nie zerwałam całych więzadeł, ale je częściowo naderwałam a rezonans wykazał uszkodzenie tylnego rogu łąkotki przyśrodkowej.
Wówczas Ty mnie pocieszałaś i podtrzymywałaś na duchu :D :D

Po wypadku szybko doszłam do siebie, rehabilitacja... i w następnym sezonie już jeździłam na nartach! A dodatkowo dwa lata temu nauczyłam się na snowboardzie "w razie powtórki problemu kolanowego"
Dziękuję Roxi za wspaniałą relację :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.04.2016 20:30

Kuruj się, kuruj...
:!:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 19.04.2016 20:45

Roxi napisał(a):... i teraz rehabilitacja. Powoli zaczynam jeździć na rowerze, ale o bieganiu czy nurkowaniu mogę narazie zapomnieć :roll:
Nic to, najważniejsze żeby się wykurować do wakacji, no bo jak ja się na ponton wdrapię, jak mnie będzie w kolanie rwało? ;)


Postępów w rehabilitacji Roxi!
A zimą pewnie znowu będziemy czytać Twoją narciarska relację :D .
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.04.2016 08:32

mysza73 napisał(a):Legowisko faktycznie fajowe :mrgreen: ... ale jakie masz fajne rajtki :oczko_usmiech:


longtom napisał(a):Normalnie widać, w którym trybiku, na kolanie, ząbek się wykruszył. 8O :D


:mrgreen: Coś w tym jest ;)
Gacie ala terminator ;)

longtom napisał(a):Następną relację prosimy bez szpitala :!:


Obiecuję!

elka21 napisał(a):Dziękuję za relację i życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności fizycznej :D :papa:
Będzie dobrze :D


Dzięki :)

trinity napisał(a):Po wypadku szybko doszłam do siebie, rehabilitacja... i w następnym sezonie już jeździłam na nartach! A dodatkowo dwa lata temu nauczyłam się na snowboardzie "w razie powtórki problemu kolanowego"


Jak tak sobie teraz o nartach pomyślę... to nie wiem czy się odważę w przyszłym sezonie. Pewnie do tego czasu zapomnę (oby!) o wypadku, ale będą opory :roll: Jeździsz w jakimś stabilizatorze?

trinity napisał(a):Dziękuję Roxi za wspaniałą relację :papa:


Dzięki za obecność :)

FUX napisał(a):Kuruj się, kuruj...
:!:


Tak właśnie robię :)

marze_na napisał(a):Postępów w rehabilitacji Roxi!
A zimą pewnie znowu będziemy czytać Twoją narciarska relację :D .


Mam nadzieję :D
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 21.04.2016 15:14

Roxi napisał(a):Jak tak sobie teraz o nartach pomyślę... to nie wiem czy się odważę w przyszłym sezonie. Pewnie do tego czasu zapomnę (oby!) o wypadku, ale będą opory :roll: Jeździsz w jakimś stabilizatorze?


Lekarz prowadzący odradzał kiedykolwiek narty i powiedział, że najlepiej ze sportów zimowych to snowboard lub sporty w TV!!!

Przez cztery kolejne lata jeździłam w stabilizatorze- podobnym do Twojego, ale mniejszym. Jednak w tym sezonie zabrałam go ze sobą na narty i tak na prawdę zapomniałam, która noga była skręcona? Zaryzykowałam i nie ubrałam na żadną, he, he...
Jeździłam bez problemów :D :D Staram się jednak by np. 3 dni jeździć na nartach a 3 na snowboardzie.

Życzę duuużo wytrwałości w rehabilitacji i powrotu do zdrowia przed wakacjami :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.04.2016 17:45

Bidula...Ty to jednak lubisz zaszaleć. :)

Zdrowia życzę.

Pzdr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.04.2016 11:02

A ja dziś zmieniłam rehabilitanta.
Uzmysłowiłam sobie, że męczę się już 4 miesiąc, a poprawy od dłuższego czasu nie widać... a do wakacji tuż tuż :roll:

Pan Szymon fajny gość, ale Pan Grzegorz bije go na głowę... rehabilitant piłkarzy Piasta Gl to nie byle co :oczko_usmiech:
Mam nadzieję, że pójdzie to teraz lepiej ;)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 05.06.2016 20:54

Roxi napisał(a):A ja dziś zmieniłam rehabilitanta.
Uzmysłowiłam sobie, że męczę się już 4 miesiąc, a poprawy od dłuższego czasu nie widać... a do wakacji tuż tuż :roll:

Pan Szymon fajny gość, ale Pan Grzegorz bije go na głowę... rehabilitant piłkarzy Piasta Gl to nie byle co :oczko_usmiech:
Mam nadzieję, że pójdzie to teraz lepiej ;)


I jak wypadła zamiana Pana Szymona na Pana Grzegorza :wink: , jest poprawa, i jak w ogóle stan Twojej nogi :?: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
Toboganem przez Madonnę, czyli szybkie Val di Sole - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone