Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tęsknimy z żoną za... Bałtykiem i jego piachem :)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
michalinka76
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalinka76 » 13.05.2010 18:17

Powiem wam, że obawiam się trochę o pogodę w Chorwacji. Mam wyjażdżać 6-go czerwca i w lekkim strachu jestem. Co prawda w tamtym roku też byłam w tym terminie i było bajecznie ale ten rok jakiś dziwny jest.
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 13.05.2010 19:01

Bałtyk, nasz kochany Bałtyk ... :)
ja najmilej wspominam Łebę - jest tam fajny kemping, jest fajna plaża, od strony wydm nie ma tłoku na plaży, nie ma sklepów, nie ma tej cholernej komerchy i kiczu jak w innych miasteczkach - to mnie zawsze odpychało - stragan na straganie z badziewnymi chińskimi zabawkami..... ceny ... - rybka dla rodzinki 2+1 to wydatek jakies 70 zł ! a cwaniaków którzy specjalizują się kto usmaży rybę z jak najcięższym jak najbardziej opitym tłuszczem ciastem jest coraz więcej, kiedys kolega kucharz opowiadał mi też jak to sprzedawczyk rybki chciał go oszukac na wadze ... - wyobraźcie sobie, że pod talerzem wagi był worek z piaskiem ..... no tak ale on miał wagę w oku, jak to kucharz, a przeciętny klient??? W tym roku, w kwietniu zrobiliśmy sobie rodzinnną wycieczkę do Trzęsacza - mimo, że nie był to sezon byliśmy rozczarowani - przybyło tych cholernych sklepów, powycinali drzewa... , do Poznania wracaliśmy przez Niemcy przejechaliśmy przez Świnoujście i jechaliśmy wzdłuż niemieckiego wybrzeża kawałek ... - dlaczego oni mogą żyć bez tej chińszczyzny, bez miliona sklepików???? wszystko ładnie, czysto, z klasą, ze spokojem, piękne deptaki z ławeczkami wzdłuż wybrzeża..... brak słów ....
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 13.05.2010 19:25

W Łebie jeszcze nie byłam, ale mnie tak zauroczył Hel (chodzi mi o sam Hel nie Jastarnie itp). Też ma jeszcze taki swojski klimat, chociaż już się zmienia i tylko patrzeć jak kurort z niego zrobią. Z takich większych miejscowości to Świnoujście - głównie ze względu na forty :)
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 13.05.2010 19:54

No to mamy więcej Bałtykoholików wśród Cromaniaków! Moje ulubione miejsca nad polskim morzem to w kolejności:

1. Swinoujście - tak , tak - plaża obłęd, pewnie dlatego mi tłok w Makarskiej na rękę był :)
2. Stilo - latarnia i plaża jakiej nie powstydziłyby się Wyspy Kanaryjskie :)
3. Ustka - klimat promenady.


Żona krzyczy , że koniecznie Kołobrzeg :) - tam nasz pierwszy wspólny wypad i noc na plaży - te czasy...
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 13.05.2010 20:27

Jak się żonie noc na plaży marzy - to już lepiej Białogóra :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.05.2010 20:31

Bahama napisał(a):No to mamy więcej Bałtykoholików wśród Cromaniaków!
No, nareszcie. Znalazł się ten, który wsadził kij w mrowisko :D
Z tego, co się zorientowałem, to Kołobrzeg tak, ale poza sezonem.
teść mnie przekonywał, że w lutym najlepiej, ale jakoś mi nie podeszło :D :D :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.05.2010 21:46

Joanka23 napisał(a): Taka pogoda w maju, jak w tym roku, to już jakieś przegięcie jest...


Pewno, że przegięcie i należałoby z tym raz na zawsze coś zrobić. :!:
......znajomy mocno wkurzony, ponieważ ślimaki na działce mu sałatę wcinają. :wink:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 13.05.2010 21:51

woka napisał(a):
Joanka23 napisał(a): Taka pogoda w maju, jak w tym roku, to już jakieś przegięcie jest...


Pewno, że przegięcie i należałoby z tym raz na zawsze coś zrobić. :!:
......znajomy mocno wkurzony, ponieważ ślimaki na działce mu sałatę wcinają. :wink:


a u mojej koleżanki ślimaki wcinają bratki (może już sałaty im brakło - tego nie wiem) :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.05.2010 21:54

A ja wcinam ślimaki 8O
ofirka1
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ofirka1 » 13.05.2010 22:17

A gdzie Lubiewo z najcieplejszą i najładniejszą plażą cicha Wisełka z dala od głośnej młodzieży bawiącej w Międzyzdrojach polecam cichutką plażę w Radawce na prawo do Dziwnówka o Grzybowie nikt nie wspomina cóż zachodni bałtyk najładniejszy Pobierowo Rewal Pogorzelica ale Międzywodzie taka mała perełka:)proszę sprawdzić.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 13.05.2010 22:24

Grzybowa nie polecam - szczególnie za koniec sezonu: ciężko jakąś otwartą knajpkę znaleść, żeby coś zjeść. Ja byłam na koniec sierpnia i masakra :(
Ostatnio edytowano 13.05.2010 23:45 przez Joanka23, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2010 22:25

Ja najlepiej wspominam tydzień w Piaskach.
Cztery dni permanentnej ulewy, a my w przyczepie kempingowej z czteromiesięcznym bobasem... ot taka mała roczna przerwa w wyjazdach do Chorwacji :) .

Na wycieczkę - trzy cztery dni - zawsze. Na pełny urlop - nigdy.

Pozdrawiam.
Interseal M.
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 13.05.2010 22:42

zgadzam się w 100%! uwielbiam Bałtyk, szczególnie Białogórę, Dębki, stamtąd mam wspomnienia namiotowych wypadów w liceum :lol:
Az się buzia smieje na te wspomnienia!
Teraz na krótki wypadzik jak najbardziej, ale jak się przez dwa tygodnie odsuwa rano rolety i .... znowu deszcz, to mozna sie po takich wczasach co najwyżej rozwieść i dzieciaka ukatrupić. A jak wieje, to pada poziomo, przerabiałam to nie raz.
Dlatego CRO
Latarnia w Stilo też jest dla mnie fantastyczna! I plaże w Białogórze
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2010 23:37

joasiasok napisał(a): ale jak się przez dwa tygodnie odsuwa rano rolety i .... znowu deszcz, to mozna sie po takich wczasach co najwyżej rozwieść i dzieciaka ukatrupić. A jak wieje, to pada poziomo, przerabiałam to nie raz.
Dlatego CRO

Popieram, choć byłem kilka razy nad Bałtykiem to muszę przyznać, że miałem szczęście z pogodą.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 13.05.2010 23:43

Mnie w tamtym roku w Dźwirzynie jak przywaliło w czerwcu gradem to śnieg się zsuwał z dachu :lol: a my w adidaskach i bluzach pod daszkiem :) Także też w tym roku zrezygnowałam z Bałtyku ale znając życie pewnie w przyszłym już pojadę :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Tęsknimy z żoną za... Bałtykiem i jego piachem :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone