Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tęskniąc za "piękną naszą"...

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.02.2014 22:20

Będzie coś jeszcze??:)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.02.2014 22:33

catharina567 napisał(a): Mała Duba, tak chyba się nazywała, wtedy zupełnie dzika była tylko miejscem gdzie naturyści robili się na heban. A co tam... Po prostu nie patrzeliśmy, fuj... nie było na co


Super relacja fajnie się czytało i oglądało, prosimy o więcej :) Bardzo dynamiczna ale już ktoś to wcześniej napisał :papa:


P.S. Hm.. naturyści nie służą do oglądania, wolałabyś mieć jednak na co ? :mrgreen:
ratownik_999
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratownik_999 » 28.02.2014 00:07

Na pewno coś będzie:) sam jestem ciekaw co;) Ale musicie dać trochę odpocząć po ciężkim dniu (a praktycznie to i nocy) pracy. Myślę, że jutro już zabierze Was na kolejną wycieczkę:) Pozdrawiam
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 28.02.2014 02:26

Anna&Bart napisał(a):Co ja widzę! Tucepi. Muszę zapamiętać zdjęcie Pana od najsłodszych win. Może uda mi się na niego trafić. To będzie nasz drugi wyjazd do CRO, i drugi do Tucepi. To zdecydowanie moje miejsce na ziemi ;) Śliczne zdjęcia! Szczególnie zazdroszczę oświadczyn w takich cudownych okolicznościach.
Po cichu liczę, że też się kiedyś takich doczekam ;)

Warto mieć marzenia,by doczekać ich spełnienia.... :-)
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 28.02.2014 02:32

sviva napisał(a):Piękna relacja... Troszkę wspólnego mamy... Ja też oświadczałem się w Chorwacji... A w tym roku podróż poślubna również do Chorwacji. W tym roku padło na Podgorę. Z racji, że do Tucepi niedaleko, do Makarskiej niedaleko, do Dubrovnika niedaleko, wszędzie niedaleko...;) Sesja - super pomysł... aż mnie ochota naszła, żeby garniak zabrać do Cro... Pisz dalej bo chętnie poczytam...

My też byliśmy w Podgorze,bardzo podobnie do Tucepi. To wtedy pierwszy raz powiedziam"tak"chodż niedokładnie tam;-) myśle ,że żonie pomysł sesji na miejscu bardzo się spodoba,pamiątka naprawde bardzo wyjątkowa zwłaszcza dla tych co tak kochaja to miejsce.Skoro u Was to cel podróży poślubnej to napewno jest coś na rzeczy:-) pozdrawiam
catharina567
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) catharina567 » 28.02.2014 02:38

Skoro mój ratownik się w końcu przyłączył,może on odpowie na pytanie CZY BĘDZIE COŚ JESZCZE?... :-* volim te :-*
Frugo
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frugo » 28.02.2014 09:59

Witam piszących i czytających.Chyba się domyślam co jeszcze będzie :D .Piszcie proszę bo fajnie się czyta.pozdrawiam :papa:
iwona3001
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona3001 » 28.02.2014 11:07

Jejkuuuuuu... , ale tutaj fajnie :D , dopiero tutaj trafiłam i nie mogę się oderwać 8O , pięknie razem wyglądacie.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 28.02.2014 12:58

Fajnie mi się czyta Twoją relację. Czytam trochę sentymentalnie, bo my za pierwszym razem (w roku 2005) też jechaliśmy do Chorwacji bo podobno pięknie, podobno tanio i podobno egzotycznie... :)
Przyznam się, że do dnia wyjazdu jakoś nie wiedziałam, gdzie to państwo jest na mapie :oops:
Jechaliśmy samochodem, który właściwie nie powinien był w ogóle jeździć. Z większymi i mniejszymi ,,awariami" na trasie.
Co najbardziej utkwiło mi w pamięci, to to gdy w nocy, w górach, szyba w drzwiach pasażera (czyli moich) wpadła do środka i nie udało nam się jej wydostać aż do rana. Zostałam przez współpasażerów opatulona kocami, ręcznikami i pojechaliśmy dalej. Oj jak było zimno...
Ja również wracałam z Chorwacji z pierścionkiem zaręczynowym, choć przyznam się, że podróż poślubna była w inny zakątek świata. A szkoda bo Wasz pomysł z sesją zdjęciową bardzo mi się podoba. Śliczne fotki.
W tym roku nasz dziewiąty wyjazd do Cro. Piszę o tym i z radości przebieram nogami :D
Miłość do Chorwacji to choroba nieuleczalna.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.02.2014 13:46

Magdalena S. napisał(a):Miłość do Chorwacji to choroba nieuleczalna.

Obawiam się,że Magdalena ma rację hihihih,ja jeszcze nie wyjechałam w drugą podróż ,a już mam trzecią zaplanowaną 8O ,a mąż ma ze mnie ubaw :oczko_usmiech:
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 28.02.2014 14:30

catharina567 napisał(a):Gdy powiem,że pierwszy raz był najpiękniejszy będą w dużym błędzie...? Sądzę,że tak. Był wyjątkowy i magiczny , pokazując nam nieznane i rozkochując nas w sobie do granic.Ale każdy kolejny był jeszcze piękniejszy....A zaczęło się tak niewinnie... Pewnego dnia (2007r.), zaledwie po dwóch miesiącach od początku "naszego początku" pojawił się pomysł wyjazdu pożyczona starą Skodą do Chorwacji. Bo ponoć pięknie, śródziemnomorsko no i jak dla nas przede wszystkim tanio. Auto zapakowane po brzegi, bo przecież wszystko się przyda... Łącznie ze słoikami mamusi na obiady :) Dojechaliśmy szczęśliwie i spokojnie... chodź samej kwatery szukaliśmy z pięć godzin.Po prostu nie mogliśmy zdecydować się na miejscowość. I tak przejechaliśmy prawie całą środkową Dalmację, lądując w końcu z Podacy. Widok za oknem który przywitał nas pierwszego dnia naszych pierwszych wspólnych wakacji zapisał się na stałe w naszych sercach. Ale na wszelki wypadek było też zdjęcie ;) ...



Szkoda,że tak póżno zobaczyłem tą relację 8O Obrazek,zmieniłbym miejscówkę na Podaca :evil: ,ale pewnie za rok tam się wybiorę :!: :hut: :papa:
JustynaKC
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 20.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaKC » 28.02.2014 15:23

Catharina,
piękna ta Twoja relacja a zdjęcia w sukni ślubnej bezcenne.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.02.2014 15:35

Piękna sesja, wspaniała pamiątka :D

Trochę żałuję, że nie wzięłam sukni ślubnej do Chorwacji (oczywiście w podróż poślubną pojechaliśmy do Cro, bo gdzieżby indziej ;)), ale pewnie już by nam się nie zmieściła do samochodu ;)

Catharina, ciekawa relacja :) Czekam na ciąg dalszy, bo myślę, że będzie ;) :papa:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 28.02.2014 16:20

Piękna ta Wasza historia i pięknę zauroczenie Chorwacją i Was obojgiem wzajemnie.
Fajnie jest czytać takie relacje ludzi tak pozytywnie zakreconych tym pięknym zakątkiem ziemii.

Ja z moją żoną rozpoczęliśmy naszą przygodę z Cro - blisko 14 lat temu i była to podróż poślubna.
Od tamtej pory (z dużą przerwą 8 lat) kiedy tylko mozemy to tam wracamy. :)

A wracając do Waszych przygód z "opelkiem" - to jest to przykre jak mechanicy z Cro próbują wykorzystywać turystów i żądać takich kwot !!! Ale to nie pierwsza taka opowieść ... niestety.
Ciekawe czy nie chciał od Was tego samochodu odkupić ? Bo to też standardowe działanie
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 28.02.2014 17:52

Ja w Chorwacji byłam już 6 razy ;)
W tym roku pierwszy raz z moim ukochanym <3
Marzenie to dostać tam pierścionek zaręczynowy , już się nie moge doczekać!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Tęskniąc za "piękną naszą"... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone