Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 22:10

nikusia1410 napisał(a):Świetna relacja, piękne zdjęcia! Bardzo fajnie napisana, miło się czyta ;)

Cieszę się, że relacja się podobała i bardzo dziękuję za miłe słowa. :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.04.2016 19:09

no cóż Danusia! czas odświeżyć wątek i przypomnieć sobie co dobrego napisałaś o ME :) przymierzamy się z lekka ove godine :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.04.2016 19:35

CroAna napisał(a):no cóż Danusia! czas odświeżyć wątek i przypomnieć sobie co dobrego napisałaś o ME :) przymierzamy się z lekka ove godine :D

Kuzynko....... :) myślałem że Ty już w jakiś zamorski kraj na stałe wyemigrowałaś...... :wink:
Cześć :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.04.2016 19:39

cześć mój drogi!!!! :smo: widzisz...jakby tu rzec....mam tak co roku...nawała codzienności tak mnie pochłania, ze jak wreszcie czas znajdę na cropelkę- bez podtekstów mnie tutej :P , to wiem, że...żyję i wakacje nadchodzą! (kilka razy zajrzałam z doskoku, ale bez postowania ) :D ściskam Was serdecznie!!!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2016 20:57

CroAna napisał(a):no cóż Danusia! czas odświeżyć wątek i przypomnieć sobie co dobrego napisałaś o ME :) przymierzamy się z lekka ove godine :D

O, tym razem wybieracie się jednak bardziej na południe... :)
O Czarnogórze pisałam trochę... różnie. :mrgreen: Jednak kilka miejsc rzeczywiście wspominam dobrze. Zwłaszcza Kotor, mon amour! :hearts: I oczywiście monastyry.
Porzucasz w tym roku Pag? 8O
A ja od dłuższego czasu chciałam Cię zapytać, jak było w Smokvicy... (dobrze pamiętam?) 8)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 01.04.2016 21:28

Bardzo dobrze pamiętasz! ;-) Smokvica -miejsce totalnego "odcywilizowania".jak dla nas ciut za bardzo nawet po sv Marko :-D
Plaża b . przyzwoita, gospodarze przemili, choć pozostający w cieniu. Do Ilutka i Pavicy daleko :'( co nie znaczy, że spotkania nie było, hehe, a jakże!
W tym roku chcemy powtórzyć Pelješac, a skoro już tam, to chyba wreszcie must see ME ;-) choć przerażają mnie te zatłoczone plaże 8O Trzeba to potraktować jak objazdówkę i tyle :lol:
a Wy gdzie ruszacie tym razem? :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2016 21:39

CroAna napisał(a):Smokvica -miejsce totalnego "odcywilizowania".jak dla nas ciut za bardzo nawet po sv Marko :-D

Serio? To brzmi bardzo interesującą. :oczko_usmiech:
CroAna napisał(a):Plaża b . przyzwoita,

A ludzi na niej dużo? Fotkami bym nie pogardziła... :wink:
CroAna napisał(a):W tym roku chcemy powtórzyć Pelješac, a skoro już tam, to chyba wreszcie must see ME ;-) choć przerażają mnie te zatłoczone plaże 8O Trzeba to potraktować jak objazdówkę i tyle :lol:

Pelješac - cudnie! :D
Też podeszłam do Czarnogóry właśnie jak do objazdówki, a nie pobytu wypoczynkowego. Ale plaża W Perazica Do była bardzo przyjemna... 8)
CroAna napisał(a):a Wy gdzie ruszacie tym razem? :papa:

Nigdzie, niestety. :cry: Zawirowania zdrowotne w rodzinie... :( :(
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.04.2016 00:33

Postaram się wrzucić kilka fotek ;-) ludzi niewielka ilość, ale jezowce zarazy były! !! głowa do góry! Następnym razem sobie odbijecie! :smo: :smo:
dzięki za podpowiedzi- zwłaszcza w relacji- extra się ją czytało :-D :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2016 14:31

CroAna napisał(a):Postaram się wrzucić kilka fotek ;-) ludzi niewielka ilość, ale jezowce zarazy były! !! głowa do góry! Następnym razem sobie odbijecie! :smo: :smo:
dzięki za podpowiedzi- zwłaszcza w relacji- extra się ją czytało :-D :papa:

Jak dożyjemy to odbijemy sobie podwójnie. :mrgreen:
Dzięki za miłe słowa. Będę czekać na fotki. :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 15.05.2016 18:53

I koniec! Dzięki za relację, bardzo mi się przyda w tym roku ;) i jeszcze fotozagadkę udało mi się odgadnąć :D

Cudne zdjęcia i ciekawie napisane, nic tylko się uczyć od doświadczonych forumowiczów :)

Pozdrawiam :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.05.2016 16:46

tyniolek napisał(a):Dzięki za relację, bardzo mi się przyda w tym roku ;) i jeszcze fotozagadkę udało mi się odgadnąć :D

Dziękuję. :D
Gratuluję odgadnięcia zagadki. :)
Zazdroszczę Ci Hvaru... tam naprawdę jest ładnie. :D
Udanych wakacji! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone