Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 26.04.2010 12:46

Wybieramy się z żoną do Chorwacji a dokładnie do Zadaru 30 maja -7 czerwca. Jak sądzicie jaka może być temperatura wody , jaka jest średnia temperatura wg statystyk. Na pewno wiele osób było w tym terminie...
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 26.04.2010 12:49

Z tego co wiem, to w zeszłym roku woda była już dosyć ciepła.
Teraz jest tak:
http://vrijeme.hr/more_n.html
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 26.04.2010 18:37

michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009
Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 11.05.2010 08:55

Za 2,5 tyg jedziemy do Chorwacji ,a jak patrze na prognozy pogody to na razie nic się nie zmienia.Kiedy wreszcie się ociepli do przyjemnego poziomu powyżej 25 stopni:)?!
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 11.05.2010 09:17

michałolsz. napisał(a):Kiedy wreszcie się ociepli do przyjemnego poziomu powyżej 25 stopni:)?!


Wróżki zapytaj :wink:
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 11.05.2010 09:22

Właśnie miałem zamiar...:)
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 11.05.2010 09:40

michałolsz. napisał(a):Za 2,5 tyg jedziemy do Chorwacji ,a jak patrze na prognozy pogody to na razie nic się nie zmienia.Kiedy wreszcie się ociepli do przyjemnego poziomu powyżej 25 stopni:)?!


...też na to czekam, dokładnie w tym samym czasie jadę a temperatury nie za fajne:(oby się ociepliło...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 11.05.2010 10:38

madziaL napisał(a):
michałolsz. napisał(a):Za 2,5 tyg jedziemy do Chorwacji ,a jak patrze na prognozy pogody to na razie nic się nie zmienia.Kiedy wreszcie się ociepli do przyjemnego poziomu powyżej 25 stopni:)?!


...też na to czekam, dokładnie w tym samym czasie jadę a temperatury nie za fajne:(oby się ociepliło...


Obserwuj na bieżąco i pogodę i temperatury morza (dla miejsca, do którego się wybierasz)... Oczywiste, jak utrzymuje się upał, to przez 3-4 dnia temperatura morza potrafi wzrosnąć nawet o 3-4 st. w zeszłym roku kąpałam się już w poowie mają, bo tem. wody była ok 22 -24 st. (w zależnosci od miejsca).
Pozdrawiam
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 11.05.2010 11:47

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
madziaL napisał(a):
michałolsz. napisał(a):Za 2,5 tyg jedziemy do Chorwacji ,a jak patrze na prognozy pogody to na razie nic się nie zmienia.Kiedy wreszcie się ociepli do przyjemnego poziomu powyżej 25 stopni:)?!


...też na to czekam, dokładnie w tym samym czasie jadę a temperatury nie za fajne:(oby się ociepliło...


Obserwuj na bieżąco i pogodę i temperatury morza (dla miejsca, do którego się wybierasz)... Oczywiste, jak utrzymuje się upał, to przez 3-4 dnia temperatura morza potrafi wzrosnąć nawet o 3-4 st. w zeszłym roku kąpałam się już w poowie mają, bo tem. wody była ok 22 -24 st. (w zależnosci od miejsca).
Pozdrawiam


Oj to mnie pocieszyłaś:)ja już od kilku tygodni nic innego nie robię tylko śledzę jak się zmienia temperatura:)jadę do miejscowości Brist.
Pozdrawiam serdecznie
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 11.05.2010 11:49

madziaL napisał(a):
Oj to mnie pocieszyłaś:)ja już od kilku tygodni nic innego nie robię tylko śledzę jak się zmienia temperatura:)jadę do miejscowości Brist.
Pozdrawiam serdecznie


ja jadę w sierpniu i tez juz śledzę :wink: :D tak to jest jak się człowiek nie moze doczekać :lol:
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 11.05.2010 12:02

hajduczek napisał(a):
madziaL napisał(a):
Oj to mnie pocieszyłaś:)ja już od kilku tygodni nic innego nie robię tylko śledzę jak się zmienia temperatura:)jadę do miejscowości Brist.
Pozdrawiam serdecznie


ja jadę w sierpniu i tez juz śledzę :wink: :D tak to jest jak się człowiek nie moze doczekać :lol:


w sierpniu to już na pewno będziesz miał piękną pogodę i cieplutką wodę:)
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 11.05.2010 12:37

madziaL napisał(a): miał


miała :lol: :wink:

pozdr :D
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010
Re: Co z tą pogodą?

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 11.05.2010 13:45

hajduczek napisał(a):
madziaL napisał(a): miał


miała :lol: :wink:

pozdr :D


tak tak miała:) sorki:)
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 11.05.2010 22:59

Wy tam o sierpniu rozmawiacie a mi zależy na końcu maja żeby woda była ciepła ... gdzie to można zamówić, chyba tylko u świętego mikołaja:)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 11.05.2010 23:08

michałolsz. napisał(a):Wy tam o sierpniu rozmawiacie a mi zależy na końcu maja żeby woda była ciepła ... gdzie to można zamówić, chyba tylko u świętego mikołaja:)


21, 20 st. w najgorszym wypadku powinno być. A może być i 23, 24... wszystko zależy gdzie i jaka będzie pogoda
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone