Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 31.05.2010 19:48

Daral7 napisał(a):a temp. wody ? jaka u Pani jest ?

Skorzystaj z linku na stronę z temperaturą wody, który podałam w poście wyżej... tam jest odpowiedź; mniej więcej....naturalnie co kawałek to inna temperatura (bez względu na to, czy to wyspa czy ląd) ...rozpiętność nawet 2, 3 stopni....
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 31.05.2010 20:38

... w d..e mam całe odchudzanie, tudzież pozbywanie się zalegajacych pokładów strawionych

Ja też :D
Jak się zacząłem odchudzać, to przytyłem 10 kg 8O
Dlatego przestałem się odchudzać i waga też przestała rosnąć :lol:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 31.05.2010 20:56

p.Kasia to anielską cierpliwość musi mieć :lol:
Cierpliwości życzę p.Kasiu,bo deficyt chyba zaczyna sie robić
trentor
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) trentor » 04.06.2010 14:17

witam
jestem w Tucepi od 28.05 pogoda przez weekend byla ok, od poniedzialku - do srody byla calkiem "zachwiana" zimno i deszcz ale od wczoraj REWELKA! :) pogoda super

dobra wracam na plaże ;)

pozdr
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 04.06.2010 20:46

bracik001 napisał(a):
... w d..e mam całe odchudzanie, tudzież pozbywanie się zalegajacych pokładów strawionych

Ja też :D
Jak się zacząłem odchudzać, to przytyłem 10 kg 8O
Dlatego przestałem się odchudzać i waga też przestała rosnąć :lol:


A ja właśnie jestem na diecie. I 11.06 wyjazd. A szkoda mi przerwać bo już 12 kg mniej. :(
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 08.06.2010 10:34

Witajcie:)

W nocy wróciłam z Cro:( tak jak pisała OlciaB Chorwacja przywitała mnie pięknym słonkiem ale niestety już następnego dnia pogoda się popsuła i były deszcze i to całkiem spore. Byłam w Briscie, w czwratek już zrobiło się nieco ciepłej za to jak wyjeżdżałam w sobotę to już był upał...jeśli chodzi o temp. wody to można było się pokąpać (chociaż na początku właścicielka villi żegnała się widząc, że wchodzimy do wody). Jeśli macie jakieś pytanie na bieżąco to śmiało pytajcie:)
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 08.06.2010 10:36

madziaL napisał(a):Witajcie:)

W nocy wróciłam z Cro:( tak jak pisała OlciaB Chorwacja przywitała mnie pięknym słonkiem ale niestety już następnego dnia pogoda się popsuła i były deszcze i to całkiem spore. Byłam w Briscie, w czwratek już zrobiło się nieco ciepłej za to jak wyjeżdżałam w sobotę to już był upał...jeśli chodzi o temp. wody to można było się pokąpać (chociaż na początku właścicielka villi żegnała się widząc, że wchodzimy do wody). Jeśli macie jakieś pytanie na bieżąco to śmiało pytajcie:)



..dodam jeszcze, że niezbyt ciepłą pogodę i wodę skutecznie wynagradzały nam pływające delfiny na wysokości naszego apartamentu:):)więc i tak było pięknie:)
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 08.06.2010 11:43

madziaL a możesz podesłać namiary i opis miejsca gdzie byłaś?
ewa9961 małpagazeta.pl
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 13.06.2010 15:06

Post w 100% na temat:
Wróciliśmy z żonką wczoraj wieczorem do domu po dwutygodniowym CRO_atiowaniu. Zapewniam, że na Hvarze woda jest cieplutka. "Badania" przeprowadzałem rano, w południe i wieczorem. Spokojnie można wypłynąć kilkaset metrów od brzegu i taplać się prawie godzinkę bez oznak wychłodzenia. 20-30cm przy powierzchni woda ciepła, głębiej letnia, ale tak około 1,5m do 2m pod powierzchnią i głębiej, to cudów nie ma się co spodziewać. Aha, i czasem płynąc można trafić na naprawdę zimny prąd, z tym że wtedy wystarczy położyć się na plecach i można się ogrzać w tej ciepłej przypowierzchniowej warstwie.
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 14.06.2010 09:05

Yo wczoraj wróciłem z Mimic. Woda 24 st. przy brzegu....Spokojnie można bez jakichkolwiek oporow siedzieć ile się chce...Prądy rzeczywiście byly ale nawet one nie były problemem. Cały tydzien miałem reweleacyjny. Pozdrav
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 17.06.2010 10:55

petr napisał(a):Dzis w Sibeniku tj. 18 V temperatura mizerna woda 17 st. a powietrze tylko 14 st.


Zobacz jak jest miesiąc później.
http://www.weatheronline.pl/cgi-app/wat ... 05&LANG=pl
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca?? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone