Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Telefony W Chorwacji Jakie Ceny PoŁĄczeŃ

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Patison
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patison » 17.07.2012 11:23

Witam kolegów i koleżanki.
Sprawdziłem jak najkorzystniej wygląda opcja połączeń z Hr. Mianowicie, moja rodzina wyjechała do Chorwacji, na miejscu zakupili starter T-mobile Pre-Paid (co do ceny, sposobu aktywacji jeszcze dam znać) Ja korzystając z usług T-mobile w Polsce, uruchomiłem w swoim abonamencie usługę nielimitowanych połączeń z milionami numerów T-Mobile w kraju i na Świecie. (mam taryfę biznesową, gdzie u mnie kosztuje to 13zł brutto, w normalnej opcji dla Klienta prywatnego, jest to koszt 49zł brutto- usługę można włączyć sobie np na jeden miesiąc. Sprawdziłem, wszystko działa pięknie :) Dzwoniłem już po kilka razy i nawet zł nie pobrało. POLECAM !
Patison
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patison » 17.07.2012 11:49

Jeśli ktoś ma jakieś pytania o ofertę itp. służę pomocą :) :)
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 17.07.2012 16:27

Ja polecam usługę Tele Play (podobnie jak @2salamandra22). Potrzebny jest tylko apartament z wifi i laptop.
Okazuje się, że Play oprócz tańszego roamingu niż inne sieci daje możliwość (w moim przypadku) bezpłatnych rozmów.
Aktywowałem się w serwisie tele play dzień przed wyjazdem. Przez 14 dni serwis (na próbę) jest bezpłatny. Wykonałem już kilka dłuższych połączeń do kraju do rodziny (wszyscy w Play) bezpłatnie.
Po powrocie wyłączę usługę. Jeśli bym chciał z tego korzystać nadal to kosztuje to 3,69 zł miesięcznie.
Myślałem nad zakupem jakiegoś startera w Chorwacji ale okazało się to zupełnie niepotrzebne.
Pozdrawiam ze Stari Gradu :)
Patison
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patison » 17.07.2012 16:40

No tak, wszystko fajnie, ale nie wszędzie jest WiFi i nie zawsze jest poręcznie z laptopem na plaży ;/ A, jednak telefon wyciągam z kieszeni i dzwonię ...ale to wszystko kwestia własnych potrzeb :) Ale wydaje mi się, że jak za 49zł miesięcznie i do tego rozmowy bez limitu, to nie ma tragedii, oczywiście jeśli mamy umowę w T-Mobile:)
Pozdrawiam
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 19.07.2012 14:22

Wifi łatwo znaleźć nawet jeśli się go nie ma w apartamencie. A kto z laptopem biega na plażę? Po prostu wieczorem dzwonię za darmo do rodziny. Telefonu też nie noszę na plażę. W końcu mam wakacje.. 8)
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Telefony W Chorwacji Jakie Ceny PoŁĄczeŃ - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone