Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Telefony W Chorwacji Jakie Ceny PoŁĄczeŃ

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 03.07.2012 17:18

sesa napisał(a):Dzisiaj dzwoniłam do Play dopytać ponieważ wyjeżdżamy za tydzien.

Połączenie 5 zł + 1,40 osoba odbierająca
internet 1MG 20 zł.....



Jeśli masz telefon w Playu, to nie powinnaś mieć sim locka (nie wiem jak to się pisze :oops: ). Oferta, do której link podesłaliśmy z józkiem75 jest więc dla Ciebie super.
Jeszcze raz polecam:)
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 04.07.2012 14:51

Przedstawiciel Play dziś powiedział że z Chorwacji mogę dzwonić jak po Polsce pod warunkiem że zaloguję się do tele.play i uaktywnię tą usługę. Rozmowa przez komputer, wymagane wifi. Jeszcze nie sprawdziłam czy to działa.
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 04.07.2012 15:12

2salamandra22 Jak sprawdzisz to daj znać, na pewno się komuś przyda, choć ja i tak zamierzam kupić tę kartę co w zeszłym roku :)
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 09.07.2012 11:39

Zalogowałam się i dzwoniłam przez komputer ale po Polsce bo do wyjazdu pozostało kilka dni.
Ze strony :

http://tele.play.pl/

Jesteś za granicą? Z TelePlay dzwonisz po cenach jakbyś był w Polsce!
Zapomniałeś telefonu z domu? Wyładowała Ci się bateria?
Dzwoń i SMSuj z dowolnego komputera!
Dużo SMSujesz? Na komputerze jest wygodniej

Na czym polega usługa TelePlay?

To wirtualny telefon, dostępny z przeglądarki Twojego komputera. Dzwonisz i odbierasz z niego połączenia, wysyłasz i odbierasz SMSy. Wszystko z Twojego numeru telefonu! Koszty połączeń i SMSów wykonywanych z aplikacji TelePlay są zgodne z cennikiem oferty z której korzystasz (na numerze z którego logujesz się do TelePlay) wg stawek w Polsce.


Jak aktywować TelePlay?

Aby aktywować usługę należy wysłać SMS o treści START na bezpłatny numer 1TELE (18353) aby aktywować subskrypcję usługi.


Ile kosztuje korzystanie z TelePlay?

Aktywowanie usługi kosztuje 3zł (3,69 zł z VAT) miesięcznie. Koszty połączeń i SMSów wykonywanych z aplikacji TelePlay są zgodne z cennikiem oferty z której korzystasz (na numerze z którego logujesz się do TelePlay) wg stawek w Polsce.


Czy numer 1TELE (18353) jest bezpłatny?

Wysłanie wiadomości SMS na numer 18353 (1TELE) jest Bezpłatne w Polsce oraz w Strefie Euro. W pozostałych strefach jest płatne jak za wysłanie wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym zgodnie z cennikiem.


Ile zapłacę dzwoniąc do Polski z aplikacji TelePlay (korzystając z komputera) przebywając na terenie USA czy Wielkiej Brytanii?

Niezależnie od tego w jakim miejscu na świecie korzystasz z usługi TelePlay, płacisz wg stawek w Polsce. Odbieranie połączeń i SMSów jest za 0 zł.
Patison
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patison » 13.07.2012 16:23

Witam,
czy ktoś z Was korzystał może z usług telefonicznych T-Mobile będąc w Chorwacji? Chodzi mi dokładnie o to, czy jest możliwość zakupienia i korzystania z karty Pre-Paid T-Mobile ale do połączeń głosowych (nie interesuje mnie internet) Przeszukałem forum, ale bez skutku :( Będę bardzo wdzięczny za informację;)
Patison
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patison » 14.07.2012 10:03

Podziękować koledze bardzo za podanie namiarów na temat:) Bardzo mi to pomogło ;) Pozdrawiam
Patison
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patison » 14.07.2012 11:46

A, czy jeszcze ewentualnie kolega podpowie gdzie są w Hr dostępne do kupienia startery T-Mobile (takie do dzwonienia) oraz czy wymagana jest tam jakaś rejestracja takiej karty? Chodzi mi o to, że rodzina wyjeżdża i jeśli tam zakupią T-Mobile, będę mógł dzwonić do nich bez limitu ze swojego T-Mobile.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 14.07.2012 14:24

Patison napisał(a):A, czy jeszcze ewentualnie kolega podpowie gdzie są w Hr dostępne do kupienia startery T-Mobile (takie do dzwonienia) oraz czy wymagana jest tam jakaś rejestracja takiej karty? Chodzi mi o to, że rodzina wyjeżdża i jeśli tam zakupią T-Mobile, będę mógł dzwonić do nich bez limitu ze swojego T-Mobile.


starter można kupić jak w polsce, na każdej stacji benzynowej, kiosku, dyskoncie

nie potrzeba rejestracji

rozumiem że chcesz dzwonić z PL do HR, to jeżeli masz wykupioną opcję w T Mobile PL ( choć wiem że takiej promocji rozmów bez limitu już nie ma) to jak najbardziej.
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 15.07.2012 00:09

Oj sprawdź to jeszcze, mam wrażenie że dotyczy to tylko rozmów wewnątrz T mobile chorwackiego! Żebyś się nie naciął....
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 15.07.2012 02:16

kropi napisał(a):Oj sprawdź to jeszcze, mam wrażenie że dotyczy to tylko rozmów wewnątrz T mobile chorwackiego! Żebyś się nie naciął....



Do ktorego postu sie odnosisz?????
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 15.07.2012 08:37

Patisonowego.
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 15.07.2012 11:14

Witam.
Ja proponuje założyć konto sobie u jakiegoś operatora Voip np ja mam na www.freeconet.pl. tam zakładamy sobie konto które kosztuje z 2 zł na miesiąc. Instalujemy aplikację na telefon Androida symbiana kto co ma. I dzwonimy do Polski za 6 gr za minute. Jedyny warunek do dostęp do netu po WiFI lub tani GPRS. W zeszłym roku tak dzwoniłem a WIFI miałem w apartamencie.
Poza tym dostajemy polski numer i jeżeli jesteśmy online to z Polski dzwonią do nas jak lokalnie:)
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 15.07.2012 11:32

Klamer75 napisał(a):Witam.
Ja proponuje założyć konto sobie u jakiegoś operatora Voip... Jedyny warunek do dostęp do netu po WiFi...


no właśnie, jak jest NET to nie ma problemu, gorzej jak chcemy się połączyć przez GSM, osobiście nie pałam zachwytem, że Chorwacja wchodzi do UE* , ale jedyny plus to to że rozmowy będą tańsze :)

*- jest to tylko i wyłącznie moje zdanie
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 17.07.2012 10:44

Akurat z netem to jest problem. Może miałem pecha, ale nie udało mi się znaleźć żadnego darmowego hotspota, a ceny np. w knajpie 10 kn/15 min, 20 kn/1 h raczej zniechęcały. Kafejkę internetową widziałem jedną, fakt że specjalnie nie szukałem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Telefony W Chorwacji Jakie Ceny PoŁĄczeŃ - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone