Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Telefon

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005
Telefon

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 11.06.2008 13:07

Witam. W tej chwili dzwoniąc z Polski od Chorwacji płacą obaj rozmówcy. Moje pytanie brzmi: Czy gdy kupię ich kartę telefoniczną typu TAKTAK, HEYAH itp to również będę płacił odbierając rozmowę z Polski , czy tylko dzwoniący z kraju. Po północy w piątek 13.06 proszę nie odpisywać, będziemy już w drodze do .............No chyba, że innym tak informacja się przyda. Pozdrav.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.06.2008 13:33

Jeśli kupisz z ichniejszym numerem, zapłaci tylko dzwoniący do Ciebie, tak jak na numer Chorwacji, bo taki będziesz miał. :wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 11.06.2008 13:36

Cześć, jeśli zakupisz hr start pakiet i będziesz używał hr numeru, oczywisćie nie zapłacisz za przyjmowane połączenia; zapłaci tylko osoba inicjująca połączenie.
Masz do wyboru następujących operatorów: T mobile (ich oferta "na kartę" to Simpa), Vip ( Vipme), Tele 2 (Bla bla), Tomato.

Pozdrawiam
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 11.06.2008 17:51

Rysiu, Kasiu wielkie dzieki. Serdecznie pozdrawiam.
tomsg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsg » 16.06.2008 17:23

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Masz do wyboru następujących operatorów: T mobile (ich oferta "na kartę" to Simpa), Vip ( Vipme), Tele 2 (Bla bla), Tomato.


Znasz może ceny połączeń tych operatorów do Polski oraz pomiędzy dwoma numerami na terenie Chorwacji?
Pozdrawiam, Tomek
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.06.2008 23:49

ART74
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ART74 » 22.06.2008 19:58

https://www.united-mobile.com
jak kupicie taką kartę to za odbieranie telefonu w 80 krajach w tym w Chorwacji nic nie płacicie operator jest z Liechtenstein i osoba dzwoniąca do was płaci jak by dzwoniła do tego państwa (Liechtenstein) dobre rozwiązanie dla osób wyjeżdżających często za granice
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 23.06.2008 19:17

ART74 napisał(a):https://www.united-mobile.com
jak kupicie taką kartę to za odbieranie telefonu w 80 krajach w tym w Chorwacji nic nie płacicie operator jest z Liechtenstein i osoba dzwoniąca do was płaci jak by dzwoniła do tego państwa (Liechtenstein) dobre rozwiązanie dla osób wyjeżdżających często za granice

To brzmi interesująco:) Myślę, że mogłoby zaciekawić wielu. Może podasz więcej szczegółów - czy korzystałeś z usług tego operatora i co najważniejsze - gdzie kupić starter.
ART74
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ART74 » 23.06.2008 22:10

Zarejestrowałem się na ich stronie internetowej zakupiłem zestaw za pomocą Internetu są dwie opcje przesyłki wybrałem tańszą a i tak otrzymałem po 3 dniach kartę zarejestrowałem ją na stronie internetowej i działa normalnie z tom różnicom że jak dzwonie to wykonuje połączenie a telefon się rozłącza i po chwili odzwania do mnie i łączy z osobą do której dzwonie .
Zapłaciłem za kartę z przesyłką 120 zł i cos tam było do wydzwonienia chyba 10 euro cennik połączeń jest dokładny na stronie WWW a jedyny mankament to że za wykonanie połączenia pobierają też parę groszy (0.40 chyba i plus 1.20-1,40zł za minute) płaci się przez Internet doładowuje się konto jak w tak tak pop itp.. tyle że na ich stronie przez Internet
Za odbieranie w 60 państwach w większości europejskich nic nie płace UWAGA są dwie opcje przy zakupie z prefiksem Liechtenstein i angielskim A z Angielskim prefiksem nie kupujcie bo niema roamingu z Chorwacją ! W jakich państwach działa i jakie koszty się ponosi wszystko jest opisane na stronie https://www.united-mobile.com/?p=&l=en ja Nieznań języka angielskiego i udało mi się zakupić kartę i wszystko jest ok.
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 23.06.2008 22:54

Dzięki za info:) Amalizując to...chyba nie jest atrakcyjna oferta dla kogoś wyjeżdżającego na dwa tygodnie do CRO. 120 PZL za starter w tym 10 EUR na rozmowy to trochę dużo. Na allegro widziałem te startery po 199!:( Może ktoś zna lepszy sposób na w miarę tani kontakt z krajem? He he proszę nie pisać, że jedziemy na wypoczynek i telefony wyłączamy:)
Ostatnio edytowano 23.06.2008 23:31 przez waldeq, łącznie edytowano 1 raz
SZOP
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) SZOP » 23.06.2008 22:58

Witam.A może ktoś korzystał z takiego rozwiązania?
http://www.mo-call.com/pl/mobilecallrates/index.php
ART74
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ART74 » 23.06.2008 23:01

https://www.united-mobile.com/download/ ... option.pdf a to cennik UMTS GPRS EDGE najlepsze jest to że automatycznie Tel łączy się z tą sieciom która ma najszybszy transfer tylko przy wykupie karty sim jak kupi się kartę zwykłą to trzeba za 3 euro włączyć taryfę DATA czyli transmisja danych (UWAGA może włączenie trwać do 5 dni !) Jest też sim DATA ale ja jej nie posiadam (przy wykupie tej karty jest jeszcze taniej korzystanie z transmisji danych )
ART74
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ART74 » 23.06.2008 23:13

waldeq napisał(a):Dzięki za info:) Amalizując to...chyba nie jest atrakcyjan oferta dla kogoś wyjeżdżającego na dwa tygodnie do CRO. 120 PZL za starter w tym 10 EUR na rozmowy to trochę dużo. Na allegro widziałem te startery po 199!:( Może ktoś zna lepszy sposób na w miarę tani kontakt z krajem? He he proszę nie pisać, że jedziemy na wypoczynek i telefony wyłączamy:)


Napisałem, że jak ktoś często podróżuje za granice to się opłaca, na jeden krótki wyjazd to chyba nie, chociaż gdy jeszcze korzystać będziemy z Internetu to można rozważyć zakup.
mlodyszejniol
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodyszejniol » 26.06.2008 16:04

A co w sytuacji jak mam telefon w PLAY na abonament i chciałbym wysyłać SMS-y do Polski z Cro :?:
tomsg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsg » 26.06.2008 16:25

mlodyszejniol napisał(a):A co w sytuacji jak mam telefon w PLAY na abonament i chciałbym wysyłać SMS-y do Polski z Cro :?:

Musisz zadzwonić do PLAY i dowiedzieć się z jakimi operatowami w cro maja umowe, oraz jakie Ci operatorzy maja stawki za wysylanie sms.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone