Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tęcze Korčuli i kominy Lastova

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.08.2014 09:52

maslinka napisał(a):Przed nami Pelješac, który musimy opłynąć:

Obrazek

Taki bezchmur w Cro w tym roku widziałam może raz :roll: ,

ten prom z Drvenika na Korčulę to fajna sprawa, może kiedyś z niego skorzystamy :D .
Magdaz911
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 07.08.2014 10:35

Relacja zaczyna się ciekawie, dosiadam się więc i ja :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.08.2014 16:25

Katerina napisał(a):Proszę o zapokładowanie mojej osoby !

Katerina, witam na pokładzie! :)


piotrf napisał(a):Agnieszko , nawet jak w kajaku miejsca braknie i wpław trzeba będzie za Wami płynąć - płynę z Wami ( albo za Wami ) :D

Cześć Piotrze. Miło Cię widzieć :)


kasiaa2604 napisał(a):Po tegorocznych prześledzonych relacjach z Korculi i tu mnie nie może zabraknąć! W przyszłym roku wakacje na pewno na Korculi, także jestem bardzo ciekawa :)

Kasiu, usiądź wygodnie. Niedługo ciąg dalszy :)


mysza73 napisał(a):Taki bezchmur w Cro w tym roku widziałam może raz :roll: ,

To był początek... Pierwsze 3 dni mieliśmy takie :D Potem generalnie nie było źle. W porównaniu z innymi rejonami w Cro w tym czasie (sprawdzaliśmy pogodę dla innych części wybrzeża, żeby ewentualnie wybrać najbardziej słoneczną część Cro ;)), trafiliśmy całkiem nieźle :)


Magdaz911 napisał(a):Relacja zaczyna się ciekawie, dosiadam się więc i ja :)

Hej Magda! Zapraszam :)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 07.08.2014 17:36

Hura! Już nie mogłam się doczekać kolejnej Twojej relacji Agnieszko (i podejrzewałam, że właśnie "wczasujecie" w Chorwacji, bo nie było Cię na forum) :papa:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 07.08.2014 18:18

Zalapalam sie jeszcze? :papa:
Milka55
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Milka55 » 07.08.2014 18:21

Można jeszcze dołączyć i popłynąć z Wami?
Pozdrawiam :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2014 18:29

Nasze dziewiąte ( :!: ) wakacje nad Jadranem


:mrgreen:[/quote]


Moje dopiero drugie w tym roku(mimo iż jestem starszy 10 lat :? )
...
Pacze i ja zainspirowany zeszłoroczną relacją Arlety J.
i tegoroczną Roxi.
W przyszłym roku uderzam w TE rejony
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 07.08.2014 18:32

A już myślałam głupia, że nie doczekam się Twojej relacji :oops:
Cieszę się, że jest inaczej. Chętnie pozwiedzam Korčulę, moim marzeniem jest ta wyspa.... może kiedyś się spełni :wink:
Bezchmurne niebo również mnie uderzyło od razu :roll: mieliśmy 4 takie dni na 14..... :evil:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.08.2014 19:57

Elizasz napisał(a):mieliśmy 4 takie dni na 14..... :evil:


Jeju, no ja to już zaczynam wątpić w tą słoneczną pogodę w tych śródziemnomorskich krajach. W wielu relacjach w tym roku jest bardzo dużo deszczu. Nasz wyjazd dopiero 29-tego sierpnia, więc aż się boję co zastanę na miejscu. W tym roku zabieramy synka, który ma 2,5 roku i szwagra z dziewczyną (jadą pierwszy raz), więc mam nadzieję, że uda nam się pokazać im piękną słoneczną Chorwację. Dla mnie będzie ona piękna i bez słońca, ale dla reszty ekipy...
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 07.08.2014 22:07

Widzę, że przegapiłam start łajby :? Jak się jeszcze zmieszczę, to płynę z Wami :D
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 07.08.2014 22:30

Moja ukochana Korcula :)
Poproszę o miejscówkę w kajaku i kieliszek wina Pošip :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.08.2014 10:31

Witajcie: Sara76, Potter, Milka55, Tomekkulach, Elizasz, Agata26061, Ruzica, Malvka :)

Spokojnie, wszyscy się zmieszczą :D


Elizasz napisał(a):Bezchmurne niebo również mnie uderzyło od razu :roll: mieliśmy 4 takie dni na 14..... :evil:

Oj, to u nas było zdecydowanie lepiej... Tak naprawdę tylko jeden dzień był słaby (ale też nie padało bez przerwy) i jedno przedpołudnie burzowe. Poza tym deszcz pojawiał się na chwilę ;) Mieliśmy zaledwie jeden dzień (na 16) bez kąpieli w Jadranie, więc całkiem nieźle :)


agata26061 napisał(a):Jeju, no ja to już zaczynam wątpić w tą słoneczną pogodę w tych śródziemnomorskich krajach. W wielu relacjach w tym roku jest bardzo dużo deszczu. Nasz wyjazd dopiero 29-tego sierpnia, więc aż się boję co zastanę na miejscu. W tym roku zabieramy synka, który ma 2,5 roku i szwagra z dziewczyną (jadą pierwszy raz), więc mam nadzieję, że uda nam się pokazać im piękną słoneczną Chorwację. Dla mnie będzie ona piękna i bez słońca, ale dla reszty ekipy...

Nie martw się, będzie dobrze :) Pewnie trochę chłodniej niż zwykle, ale słońca nie zabraknie :) Mnie najbardziej brakowało upalnych wieczorów, bo ja generalnie lubię, jak jest gorąco :) A tym razem wieczorem trzeba było włożyć jakąś bluzę. A ja wzięłam tyle sukienek na ramiączkach :cry: ;)

Pozytywem deszczowej pogody jest fakt, że w tym roku w Cro jest zdecydowanie bardziej zielono :D

"Zaraz" następny odcinek :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.08.2014 10:42

mysza73 napisał(a):Taki bezchmur w Cro w tym roku widziałam może raz :roll: ,

To tak samo jak w tym roku w czerwcu ja , na 7 dniowy pobyt :) , choć ogólnie to jakiejś tragedii nie było.

Mam nadzieję na zdjęcia nocne z Korculańskiej starówki , bo takowych niestety nie mamy......... :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.08.2014 10:47

maniust napisał(a):Mam nadzieję na zdjęcia nocne z Korculańskiej starówki , bo takowych niestety nie mamy......... :)

Będą, będą, bo w Korčuli spędziliśmy aż 4 wieczory :) Z tym, że pierwszy skończył się dosyć szybko - musieliśmy odespać drogę do Cro ;)

Cierpliwości, za kilka odcinków pojawi się Korčula by night :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 08.08.2014 11:11

Ja też chcę, ja też, poczekajcie ..... :D Nie zdążyłam na prom z Drvenika, więc dopływam z Pelješca :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tęcze Korčuli i kominy Lastova - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone