Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tatry po mojemu- czyli wspomnienia Romualda22

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Tatry po mojemu- czyli wspomnienia Romualda22

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 02.09.2011 22:21

Witam.
Pozwolę sobie podpiąć pod wątek nie chcąc zakładać nowego, a nic innego o Tatrach nie udało mi się znależć.
Z góry uprzedzam, że żaden ze mnie fotograf, a zdjęcia zostały zrobione totalnie bylejakim kompaktowym Olympusem w zastępstwie normalnie bylejakiego Nikona, który w tym czasie przebywał w serwisie.
Jakośc zdjęć jakością ale jak to śpiewał Andrzej Sikorowski "pod powieką znacznie lepsze są obrazy"...

A więc...

Chciałbym zaprosić na krótką jednodniową wędrówkę w Tatrach, którą przeżyłem tydzień temu.
Trasa:
Zakopane - Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Zawrat - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Dolina Roztoki - Palenica Białczańska - Zakopane

W drodze na Halę Gąsienicową

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Giewont z drugiej strony...

Obrazek

W stronę Podhala...

Obrazek

Murowaniec.

Obrazek

W drodze nad Czarny Staw Gąsienicowy.

Obrazek

Czarny Staw Gąsienicowy.

Obrazek

Czarny Staw Gąsienicowy z drugiej strony.

Obrazek

Czarny Staw Gąsienicowy z bliska.

Obrazek

Zmarzły Staw pod Zawratem.

Obrazek

W drodze na Zawrat - pod odwróceniu się.

Obrazek

Mały Kozi z Zawratu.

Obrazek

Tatry Wysokie z Zawratu.

Obrazek

Zadni Staw i Wole Oko z Zawratu.

Obrazek

Widok w stronę Zawratowej Turni i Świnnicy.

Obrazek

Czarny Staw.

Obrazek

Wielki Staw i Przedni Staw.

Obrazek

Wielki Staw z bliższa.

Obrazek

Kozi Wierch czyli najwyższa góra w Polsce.

Obrazek

Gdzieś tam Pasmo Wołoszyna...

Obrazek

Na pożegnanie widoków Pasmo Miedzianego spod schroniska w Pięciu Stawach.

Obrazek

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 02.09.2011 22:34 przez romuald22, łącznie edytowano 1 raz
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 25.05.2012 00:57

Fatamorgana napisał(a):Taka mała prośba do czytelników i zwiedzaczy.
Nie przewidywałem w tym wątku łączenia moich opowieści z innymi. Chciałem aby to był wątek autorski- gdzie się nie wkleja masy zdjęć, ale czyta o tym, czego zdjęcia nie opowiedzą. Myślę, że to jest na tyle indywidualna sprawa, ze lepiej gdy się tego nie rozwadnia na drobne i nie miesza.

Przyznam, że poczułem się nieco niezręcznie.
Zwracasz się niby bezosobowo ale to tylko ja wkleiłem tu zdjęcia z jednej ze swoich wycieczek w Tatrach. Czyli to było do mnie.

Oczywiście przepraszam Cię za rozwadnianie na drobne Twego autorskiego wątku.

Na swoją obronę powiem, że nie miałem złych intencji, a moje zdjęcia pojawiły się tutaj po prawie półrocznej Twej nieobecności w tym wątku.

Choć chadzam po górach (w tym po Tatrach) nie mam natury osób, które każdy swój krok fotografują. Po pierwsze - fotografia mnie nie pasjonuje, co z tego wynika - nie znam się na niej.
To co tu zamieściłem to oczywiście nic sensacyjnego ale wyjątkowe jak na mnie (w sensie fotek).

Oczywiście usunę całość lub przeniosę gdzie indziej aby Ci tu nie mieszać :? .
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 25.05.2012 10:18

Nie czuj się niezręcznie- fajnie że ożywiłeś wątek, jednak tego typu wycieczki nie mają wiele wspólnego z tym, co zamierzyłem tu opisywać, dlatego właśnie wolałbym trzymać się ustalonego już planu.
Wycieczki typu popularnego, wakacyjnego są inne niż moje, a tu chodzi o ZIMOWE przede wszystkim. I burzowe. Jak w tytule- co innego, gdyby było ogólnie o Tatrach.
Dlatego moja prośba jest taka a nie inna.
Zwłaszcza, że nieobecność nie świadczy o definitywnym zaprzestaniu.
Wątek pożyje długo, bo i wspomnień jest dużo.

W porządku, nikt nie ma pretensji.
Pozdr. :) :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.10.2014 12:54

no i pożył .......
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.11.2016 14:39

Dychasz jeszcze ? :papa:

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Tatry po mojemu- czyli wspomnienia Romualda22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone