Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Targujecie się ? cena apartamentów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Targujecie się ? cena apartamentów

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 18.12.2011 20:21

Szukałam takiego tematu (może mało efektywnie) :wink:
Znalazłam wreszcie kwaterę-dostaliśmy wiadomość z ofertą. Podoba mi się ale mąż chce się targować :evil: Ja jestem przeciwna wysyłaniu maila "targującego" bo oferta ma wszystko co chcieliśmy, jest nad samym morzem z dużym tarasem. No bliżej już się nie da. Boję się, że jak właściciel dostanie taką wiadomośc to zwyczajnie na nią nie odpowie i zamilkinie :( Jest wcześnie i poczeka na takich, którzy zapłacą bez targowania. Kto wg Was ma rację, ja czy mój mąż :?:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 18.12.2011 20:24

Ty, targować to się możesz na miejscu, gdy szukasz apartamentu w ciemno

Tak uważam i to stosuję :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.12.2011 20:26

Ja bym się nie targował bo się Chorwat wścieknie i nici z apartamentu. :D :D
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 18.12.2011 20:27

No właśnie :!: Czyli mam rację. Tym bardziej, że to jest 10e/dz taniej niż w zeszłym roku.
alj
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alj » 18.12.2011 20:44

Ja niedawno w przypadku dwóch ofert próbowałem się targować ale nie ustąpili ani o jedno euro. Targowanie w jednym przypadku było z kilkoma ofertami z mojej strony, na końcu już chodziło o zniżkę symboliczną - nie ustąpili. Jeszcze za wcześnie i nie boją się że nie zapełnią apartamentów.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 18.12.2011 20:49

heca7 napisał(a):Szukałam takiego tematu (może mało efektywnie) :wink:


może :D

forum/viewtopic.php?t=30894&highlight=targowa+si
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 18.12.2011 20:50

A czy na Allegro też się targujecie :?: Cena to cena i już- targowanie jest na miejscu w Chorwacji, przez neta wiele nie uzyskasz jeśli już coś
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 18.12.2011 21:03

Maciek1956 napisał(a):Ty, targować to się możesz na miejscu, gdy szukasz apartamentu w ciemno

Tak uważam i to stosuję :D
Nigdy nie rezerwowałe,zawsze jest w ciemno co ma swoje wady i zalety, ale daje możliwość targu a jeśli gospodarz uparty to jego sąsiad nie koniecznie.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 18.12.2011 21:04

To teraz mam zamęt :wink: Ja raczej obawiam się targowania gdziekolwiek, tym bardziej w necie gdzie ktoś może przestać odpowiadać na maile nawet jak zgodzę się na wyższą cenę "bo nie" :(

A czy uważacie że cena 95e za 2 pokoje +kuchnia, łazienka nad samym morzem- dosłownie można materace przez balustardę wyrzucać- to jest wysoka :?: Dom ładny, czysty, meble nowe, piękny widok, chyba tv ale nie jestem pewna.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 18.12.2011 21:05

Zapomniałam dodać ,że będzie nas 5 osób w tym 3 dzieci :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 18.12.2011 21:11

Skład identyczny-płaciłem od 35-55€ raz bliżej raz dalej o brzegu.W Cro byłem7 razy dzieląc urlop na 2 miejsca.
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 18.12.2011 21:14

Ja uważam że dużo.To jeszcze zależy gdzie to jest i ile czau masz tam przebywać.
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 18.12.2011 21:15

Dopóki nie wyślesz kasy jesteś bezpieczna nikt nie nabije cię w butelkę.Problem może ale nie musi pojawić się na miejscu.Sama piszesz,że nie jesteś doinformowana.Sam przerobiłem to w 2010 roku w Primostenie- oferta swoje a realia swoje. Na miejscu załatwiłem lokum taniej i lepiej niż z neta i tego się trzymam. Musisz tylko być w miarę wcześnie na miejscu i masz cały dzień na szukanie bez stresu ,że nic nie znajdziesz.
Ale to tylko moje zdanie-pewnie znajdzie się wiele osób które zamawiają przez neta i są zadowolone. Twój wybór. Uwierz w ciemną stronę mocy :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 18.12.2011 21:20

_Rafi_ napisał(a):Ja uważam że dużo.To jeszcze zależy gdzie to jest i ile czau masz tam przebywać.
Oczywiście,że drogo,tej lub niższej cenie można na miejscu grymasić.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 18.12.2011 21:26

Tzn. historia jest dość ciekawa :) Siedzimy sobie na plaży, na Hvarze. Plaża nam się podoba a za naszymi plecami stoi sobie klasyczny chorwacki domek. Mąż zrobił zdjęcie tabliczki z numerem tel. i adresem int. I teraz sobie przypomniał i wysłał pytanie . Facet nie ma swojej strony internetowej. Przysłał nam zdjęcia. Zawsze rezerwowaliśmy przez internet i byliśmy zadowoleni.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Targujecie się ? cena apartamentów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone