Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie wczasy !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 23.07.2008 15:18

:lol:
Janusz B - jeżeli możesz przyjrzeć się swojemu ostatniemu postowi :wink: ...... to pewnie coś wypatrzysz... Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2008 16:33

Przyjrzałem się ...... i przejrzałem 8O :oops:
Dziękuję za czuwanie.
Ponieważ jest opcja zmień , to ją sobie użyłem :lol:

Pozdrawiam.
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 23.07.2008 17:46

:)
:hearts:
Raczej przypadek niż czuwanie. :smo:
twardy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 24.07.2008 23:14

Ja jadę trzeci raz do Cro pod namiot za każdym razem jest to wiekszy namiot i ogólnie zabieram więcej rzeczy :wink: Chyba sie strzeję i staje sie troche bardziej wygodny.
Za dwu tygodniowy pobyt w Chorwacji wychodzi mi około 3 tyś zł , połowa tej kasy idzie na paliwo i opłaty + camping a druga połowa to pizza , piwko , lody , zwiedzanie itp. Zabieram dość dużo zupek i gotowych potraw w słojach np, klopsy :wink: .
Uważamy z żona że lepiej jest kimać 14 dni pod namiotem niż 6 w apartamencie . Zresztą jeśli sie ma odpowiedni namiot i sprzęt campingowy to wcale nie jest tak żle . A dwa tygodnie bez telewizji i innych wygód cywilazyjnych wpływa pozytywnie nie tylko na nas ale także na nasze dzieci które godzinami oglądają bajki lub siedza przy komputerze. pozdrawiam. :papa:
sabin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabin » 11.08.2011 13:08

Jeśli chcesz tanio to zobacz na www.dobry-hotel.com
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 11.08.2011 14:55

Zastanawiam się skąd niektórzy wygrzebują takie stare, zakurzone tematy :)
Przecież ten chyba "leżał" ładnych kilka stron do tyłu...
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone