Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie samoloty z Bratysławy

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003
bratislawa

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 22.04.2004 09:55

witam

z Katowic jest połączenie pociągiem do Bratysławy - godz 15.20 albo możesz jechać też z Żywca O 9.46 do Żyliny a tam już masz mnóstwo połączeń


pozdr. rysiek
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 22.04.2004 10:42

Czy ja wiem? Czy takie tanie? Na stronie jest rezerwacja online. Po podliczeniu wyszło mi ok 1400 zł za dwie osoby w dwie strony na trasie Bratysława - Split
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 22.04.2004 10:56

Koszt mozna zmniejszyc o polowe. Sa dni w ktorych przelot kosztuje 1990SKK i sa dni gdzie kosztuje 990SKK.
Ja i tak pojade samochodem. Szukam tylko transportu dla mojej szwagierki.
Z tego co widzialem to z Bratyslawy do Splitu i ze Splitu do Bratyslawy koszt wynosi kolo 380zl.

Pozdrawiam :)
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 22.04.2004 11:15

No prosze wątek po 2 latach odżył :o Wówczas zakladalem go jako ciekawostkę bardziej. Wtedy hasło tanie linie lotnicze w Polsce tylko w takich kategoriach można było traktować.
Czy oferta Słowaków jest atrakcyjna?Trzeba poszperać i skalkulować. Jak we wszystkich tanich linach cena bardzo rózni się z zależności od dnia i godziny. Oplacaja się tak naprawdę tylko okazje. No i zależy kto jak wypoczywa. Osobiscie wolę jednak samochód HR aż tak daleko nie jest a przecież swoboda jest większa. Na miejscu można oczywiscie wypożyczyc samochód lub skuter ale na cały pobyt nie wyszło by to zbyt tanio. Krotko mówiąc każdy kalkuluje wg. własnych potrzeb i upodobań. Co do dojazdu do Bratyslawy z Kraka i Katowic choć jestem z Pyrlandii to wiem że Kraków ma polączenie z Bratysławą /kolejowe przez Katowice/.
Trzeba tylko poszperać :)
PZDR :D
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tanie samoloty z Bratysławy - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone