Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie noclegi na trasie Mureck Lenart Ptuj

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Miksuina
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.08.2012
Tanie noclegi na trasie Mureck Lenart Ptuj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miksuina » 22.08.2012 17:14

Witam,
czy moglibyście mi polecić jakiś tani nocleg dla 2 osób na w.w trasie ?
Jeśli znacie jakiś nocleg przed tymi miejscowościami to też super, wolę nie przesadzać z jazdą.




ps.
przeszukałem forum, ale nic nie znalazałem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2012 17:21

Miksuina napisał(a):Witam,
czy moglibyście mi polecić jakiś tani nocleg dla 2 osób na w.w trasie ?
Jeśli znacie jakiś nocleg przed tymi miejscowościami to też super, wolę nie przesadzać z jazdą.

ps.
przeszukałem forum, ale nic nie znalazałem.


Widocznie tam nikt nie spał

gdzie-spac-w-drodze-do-hr-i-z-powrotem-polecamy-i-odradzamy-t17806.html
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 22.08.2012 17:28

Ponoć to jest fajne i z dobrym żarciem: http://www.sloveniaholidays.com/eng/inn ... a-vas.html
Miksuina
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miksuina » 22.08.2012 18:28

Może i ładnie, ale jak na kieszeń studenta to trochę sporo za 6/7 godzin snu :(
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 22.08.2012 18:50

OK. Rozumiem. Niestety Słowenia to drogi kraj. Nie wiem skąd jedziesz ale tańsze są np Węgry jeśli Ci to po drodze.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2012 19:11

W takim razie proponuję w samochodzie się przespać. Wielu tak robi i żyje :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2012 20:32

Miksuina napisał(a):Może i ładnie, ale jak na kieszeń studenta to trochę sporo za 6/7 godzin snu :(


Trzeba było tańsze auto kupić, to na nocleg w Słowenii byłoby studenta stać :boss:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 23.08.2012 09:33

Mosqito napisał(a):Ponoć to jest fajne i z dobrym żarciem: http://www.sloveniaholidays.com/eng/inn ... a-vas.html

Ponoć...ciężko tam tylko kogoś w nocy znaleźć, dobudzić, czort wie co jeszcze. Chcieliśmy tam przenocować ostatnio i kicha. O 2 w nocy hotel zamknięty na głucho choć światła się świecą. Cóż.
Miksuina
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miksuina » 23.08.2012 11:01

Janusz Bajcer napisał(a):
Miksuina napisał(a):Może i ładnie, ale jak na kieszeń studenta to trochę sporo za 6/7 godzin snu :(


Trzeba było tańsze auto kupić, to na nocleg w Słowenii byłoby studenta stać :boss:


Tu nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie. Kwestią jest sens wydawania na 100 złotych za 7 godzin snu, po co komuś pieniądze w du** pchać.

inman napisał(a):W takim razie proponuję w samochodzie się przespać. Wielu tak robi i żyje :D


Niestety już 2 osoby będą spały w samochodzie , także nocleg i tak czy siak muszę znaleźć.

Mosqito napisał(a):OK. Rozumiem. Niestety Słowenia to drogi kraj. Nie wiem skąd jedziesz ale tańsze są np Węgry jeśli Ci to po drodze.


Już kupiłem winiety na Austrię i Czechy. Przez Węgry miałbym nie po drodze ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.08.2012 11:17

SKoro juz kupiłeś winiety to pewnie przepłaciłeś, a miałbyś na kawałek łóżka w Słowenii.
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 23.08.2012 11:21

Aldonka napisał(a):Ponoć...ciężko tam tylko kogoś w nocy znaleźć, dobudzić, czort wie co jeszcze. Chcieliśmy tam przenocować ostatnio i kicha. O 2 w nocy hotel zamknięty na głucho choć światła się świecą. Cóż.


"ponoć"... bo sam tam nie spałem, czytałem opinie innych na forum.
Z tym światłem to wiesz.. jak nie mają wcześniej potwierdzonych rezerwacji to światło zapalają sąsiedzi żeby złodzieje myśleli że ktoś jest w środku :D :D Hotel jest czynny 24h ale tylko w godzinach 9-22 :D :D

Miksuina napisał(a):Kwestią jest sens wydawania na 100 złotych za 7 godzin snu, po co komuś pieniądze w du** pchać.


Dla mnie sens jest. Za stówkę całą noc du**a śpi w wygodnym łóżku :D :D :D
Generalnie na tranzyt najtańsze są hoteliki typu Premiere Classe, Formule 1, czy Etap ale to też jest około 40 EUR za pokój/noc. Poniżej tej kwoty w Słowenii trudno Ci będzie znaleźć, ale cóż... próbuj. Może camping....
Miksuina
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miksuina » 23.08.2012 12:16

Janusz Bajcer napisał(a):SKoro juz kupiłeś winiety to pewnie przepłaciłeś, a miałbyś na kawałek łóżka w Słowenii.


Czytając na forum jakie czasami ludzie maja problemy z kupnem winiet i ich zawyżonymi nawet o 40 % cenami , wolałem kupić na stronie i zapłacić parę złoty więcej niż szukać i się stresować czy kupie na granicy po cenie nominalnej czy nie..


Czechy - winietka 1 miesięczna dla pojazdów do 3,5t
86.5 zł

Austria- winietka 10-dni dla pojazdów do 3,5 t
2 szt.
96 zł

Mosqito napisał(a):
Aldonka napisał(a):Ponoć...ciężko tam tylko kogoś w nocy znaleźć, dobudzić, czort wie co jeszcze. Chcieliśmy tam przenocować ostatnio i kicha. O 2 w nocy hotel zamknięty na głucho choć światła się świecą. Cóż.


"ponoć"... bo sam tam nie spałem, czytałem opinie innych na forum.
Z tym światłem to wiesz.. jak nie mają wcześniej potwierdzonych rezerwacji to światło zapalają sąsiedzi żeby złodzieje myśleli że ktoś jest w środku :D :D Hotel jest czynny 24h ale tylko w godzinach 9-22 :D :D

Miksuina napisał(a):Kwestią jest sens wydawania na 100 złotych za 7 godzin snu, po co komuś pieniądze w du** pchać.


Dla mnie sens jest. Za stówkę całą noc du**a śpi w wygodnym łóżku :D :D :D
Generalnie na tranzyt najtańsze są hoteliki typu Premiere Classe, Formule 1, czy Etap ale to też jest około 40 EUR za pokój/noc. Poniżej tej kwoty w Słowenii trudno Ci będzie znaleźć, ale cóż... próbuj. Może camping....


Szukam jakichś schronisk itd. :)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Tanie noclegi na trasie Mureck Lenart Ptuj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone