Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

tanie noclegi krk? czy to mozliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.06.2017 09:07

Bartek_F napisał(a):Zapomniałem dodać, że jedziemy w sierpniu, pewnie 2-3 tydzień.

to śpiesz się z rezerwacją jeśli coś sensownego znajdziesz
Bartek_F napisał(a):Przeglądałem apartamenty na booking.com i na apartmani-hrvatska.com, na tej pierwszej widzę że w okolicach 2500 zł za 7 nocy można coś znaleźć, ale też nie wiem jak to się ma do zdjęć. Na drugiej stronie prawie nigdzie cen nie ma, tylko zapytanie.

wychodzi tak 16,6E/os, moim zdaniem dobra cena jak na sierpień, zależy również gdzie... u nas app. różnił się nieznacznie od zdjęć, był przemalowany i nie zastaliśmy pewnych sprzętów, o które trzeba było poprosić
Bartek_F napisał(a):Jak duża różnica w standardzie jest wg Ciebie te kiero?

warunki jak za gierka, czasem można spotkać w podobnej cenie co nowoczesny app., także trzeba uważać, choć na Krku raczej nastawiają się na bogatszych turystów, więc standard podnoszą; wyślijcie zapytania również tam gdzie nie ma cen
Bartek_F
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek_F » 05.06.2017 09:28

te kiero napisał(a):wychodzi tak 16,6E/os, moim zdaniem dobra cena jak na sierpień, zależy również gdzie... u nas app. różnił się nieznacznie od zdjęć, był przemalowany i nie zastaliśmy pewnych sprzętów, o które trzeba było poprosić


Takie ceny w okolicach do 10km od miasta Krk na booking.com znalazłem. Drażni mnie tam tylko że bardzo często 5 osób, to apartament z 1 sypialnią + dostawka (2+1 w sypialni + 2 w salonie), a to dla mnie trochę przegięcie. Jak widzę 2 sypialnie to już lepiej.

te kiero napisał(a):warunki jak za gierka, czasem można spotkać w podobnej cenie co nowoczesny app., także trzeba uważać, choć na Krku raczej nastawiają się na bogatszych turystów, więc standard podnoszą; wyślijcie zapytania również tam gdzie nie ma cen


W zeszłym roku byłem w Bułgarii (Słoneczny Brzeg). Hotel też trącał minionym "gierkiem", ale tak na prawdę na wakacjach nie mam wielkich wymagań. Czysto, miejsce na auto, klima, net i styka, a czy na ścianach boazeria z minionego wieku, czy nie, to jakoś mi nie przeszkadza :) Byle się stołki nie rozpadały pod siedzeniem ;)
SuLoVa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SuLoVa » 09.08.2017 10:46

witam, czy może ktoś polecić w miarę przyzwoity i w dobrej cenie apartament dla 4 osób (dwie pary) w terminie 12-19.08 w miejcowości KRK. Wyjeżdżamy w piątek 11 sierpnia w nocy, jedziemy w ciemno i chcemy szukać noclegu na miejscu. Może ktoś podpowie czy jest to realne żeby znaleźć tam coś sensownego?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.08.2017 21:04

SuLoVa napisał(a):witam, czy może ktoś polecić w miarę przyzwoity i w dobrej cenie apartament dla 4 osób (dwie pary) w terminie 12-19.08 w miejcowości KRK. Wyjeżdżamy w piątek 11 sierpnia w nocy, jedziemy w ciemno i chcemy szukać noclegu na miejscu. Może ktoś podpowie czy jest to realne żeby znaleźć tam coś sensownego?


mz będzie ciężko coś znaleźć, ewentualnie wyżej, w górnej części ul. Sl.Nikolicia lub w dzielnicy bliżej campu Bor; a może sie trafi jak ślepej kurze ziarno...
ewaewaen
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaewaen » 13.08.2017 11:06

Właśnie wróciliśmy z KRK - 4 noce w BASKA i 3 noce w MALINSKA. Baska jest droga powariowali tam wręcz z cenami! Za pokój 3-os 67Eu doba+ 9EU opł. jednorazowa. Warunki średnie, bez klimy, malutka toaleta z prysznicem, wyposażenie 20letnie, czysto ale szału za te euro nie było, mieliśmy taras widoki z niego panoramiczne cudowne, do plaży "Zarok" 5-6 minut pieszo. Baśka jest przepiękną malowniczo położoną miejscówką wśród gór z przecudną plaża ciągnącą się kilometrami, plaża łatwo dostępna. Jak dla mnie raj.Ta plaża wynagrodziła średnio- dobry apartman.

Natomiast MALINSKA ... pozostawiła wiele do życzenia!!! Kwatera 50 EU za dobę, bez kuchni, tylko z dostępem do lodówki, pokój z łazeinką, pod nami restauracja pizzeria, hałas do północy, daleko od morza 700-800m. Kilka razy odczuwalne wstrząsy sejsmiczne, żarły nas komary w tym pokoju! Sam pokój lekka komuna, wykładzina dywanowa w pokoju na pewno z mnóstwem insektów ;) bleeee. Nigdy więcej. Plaże w Maliska ohydne- betonowe i gdzieniegdzie żwirkowe ale tak wąskie że dwa kroki i woda!!!
Szukaliśmy też w mieście KRK ale tam ceny kosmos, wszędzie szukaliśmy przez BIURA INF TURYST.

Podsumowując :_ tanio znajdziesz ale warunki bardzo kiepskie, no chyba że nie jesteś wymagająca.
_ ceny za przyzwoitą kwaterę to około 70-80-90EURO za noc licząc 3 osoby
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
tanie noclegi krk? czy to mozliwe? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone