Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

tanie noclegi krk? czy to mozliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
froggy
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) froggy » 29.06.2010 14:04

moje preferencje w zaleznosci od waszych porad ciagle sie zmieniaja :D ale to dobrze mam nadzieje ze ostatecznie dobrze wybiore.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 29.06.2010 15:28

Jak dla studentki .... trza pomóc. :lol:

Ano, to będzie tak .... studenta można spotkać wszędzie, w lesie też.
Jednak, ja myślę, że student to taki osobnik coby chciał wszystko widzieć, wszystko zobaczyc, wlezie na górkę i do jamy ...... jednym słowem, aby Wam sie za bardzo nie nudziło, aby móc wieczorami gdzie sie poszwędać, posłuchać ulicznego grajka lub pieśniarza .... do wyboru Baśka lub KRK (kolejność alfabetyczna).
Ja niezmiennie doradzam KRK.
ps. ten grajek i pieśniarz to tysz w KRK. :wink:
( piwo za trafną poradę, postawisz po powrocie)
froggy
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) froggy » 29.06.2010 15:55

Baske sobie juz raczej odpuscilam, predzej wlasnie Krk juz biore pod uwage, ale nigdy do konca nie wiadomo jak to wyjdzie. Dobrze mowisz o tym szwędaniu wieczorami, w chorwacji bylam lata temu jako mala dziewczynka ale pamietam do teraz ten wieczorny klimat...
Ewentualnie pozniej jakies wypady w celu zwiedzenia calej wyspy :D
A i dziekuje za wszelka pomoc :)
froggy
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) froggy » 02.07.2010 19:47

Jeszcze jedno pytanie, ktore zamieszcze tutaj by nie zasmiecac forum. Dla ekspertów od krk, jakie tam sa plaze ? zalezy mi zeby nie byly piaszczyste, chce sie nacieszyc chorwacja i jej klimatem, czystym przejrzystym morzem, a nie zamulonym od piasku. :D
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 02.07.2010 20:06

Ja tam specjalistką nie jestem ale plaże na KRK masz
różne:piaszczyste , żwirkowe , kamieniste i betonowe. Można też znaleźć kameralne zatoczki.Woda jest przejrzysta.
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 02.07.2010 21:53

Ja jadę w środku sezonu (1-2 tydzień sierpnia) z żonką, dzieckiem (< 1rok) i dziadkami na Krk (miejscowość Krk). Niestety, ceny noclegów na necie to często ok. 100EUR/doba/apartament dla 4+1 osób. Lub drożej.

Chyba źle szukam. Doradźcie mi proszę, bo mnie to zaciekawiło że można coś znaleźć na miejscu w biurze turystycznym - pewnie za rozsądne pieniądze.

Trochę to ryzykowne, jechać w ciemno taką ekipą. ;-)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.07.2010 21:55

TomTom4AD napisał(a):Ja jadę w środku sezonu (1-2 tydzień sierpnia) z żonką, dzieckiem (< 1rok) i dziadkami na Krk (miejscowość Krk). Niestety, ceny noclegów na necie to często ok. 100EUR/doba/apartament dla 4+1 osób. Lub drożej.

Chyba źle szukam. Doradźcie mi proszę, bo mnie to zaciekawiło że można coś znaleźć na miejscu w biurze turystycznym - pewnie za rozsądne pieniądze.

Trochę to ryzykowne, jechać w ciemno taką ekipą. ;-)

A dlaczego Krk?
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 02.07.2010 22:02

Hmm.. z Wrocka najbliżej (950 km) i w miare sensowna mieścina - no chyba że nie ma tam deptaków spacerowych - i ładne plaże jak większość forumowiczów słusznie zauważyła :-)

(Ja byłem 10 lat temu na Murter - super - ale z dzieciakiem tam nie pojadę).
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.07.2010 22:21

Jedźcie do Pakostane; co za różnica +- 200-300km... :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2010 22:25

FUX napisał(a):A dlaczego Krk?

FUX napisał(a):Jedźcie do Pakostane; co za różnica +- 200-300km... :roll:

FUX, zniechęcasz do Krk jakby tam był mega syf :lol:
Wyspa jest OK i jest na niej co robić, nie mówiąc już o zmiennym krajobrazie i to na długości niecałych 50 km - każdy znajdzie tam coś dla siebie.
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 02.07.2010 22:30

Pakostane.. 1073km. To ja teraz spytam: czemu nie Krk? ;-)

Ja się drogi nie boję, ale jadę z małym dzieckiem pierwszy raz tak daleko. Trasę pokonamy nocą i jakoś damy radę, dziadki chyba też dadzą radę.

Ale czemu Pakostane? Czy nie można znaleźć nic sensownego w Krk za rozsądną kasę w tym terminie? 8O
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.07.2010 22:35

A jakim kryterium jest odlrgłość, skoro zadający pytanie ma wątpliwości do tej lokalizacji?
Ja do Krku nic nie mam!
Kolega ma wonty do 100 juro, więc sgeruję Mu alternatywę... :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2010 22:37

TomTom4AD napisał(a):Ale czemu Pakostane? Czy nie można znaleźć nic sensownego w Krk za rozsądną kasę w tym terminie? 8O

Wszędzie można znaleźć coś za sensowna kasę nie tylko w Pakostane czy w/na Krk.
Jak jedziesz z małym dzieciakiem to wcale Ci się nie dziwę, że szukasz jak najbliżej.
Z małym dzieckiem to tylko plaża + jakiś popołudniowo-wieczorny spacer. Bo zwiedzanie z maluchem to męka i dla niego i dla Was.
Kiedys robiłem tak samo - najczęsciej na Krk bo najbliżej z domu. Dzieciakom i nam było całkowicie obojętne czy będzie to plaża za Dubrownikiem czy na Krk. Ważne zeby było czysto, czysta woda i fajny krajobraz.
A jak obojetne to po co dymać niepotrzebne kilometry ? :lol:
TomTom4AD
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomTom4AD » 02.07.2010 22:46

Tak, dokładnie jak mówisz. Znajdę coś na miejscu przez to biuro turystyczne w sierpniu, czy może masz / macie jakiś sprawdzony namiar? :-)

Ja to bym poleciał nawet na Teneryfę (byłem i POLECAM! jakby ktoś chciał to mam namiar: 'finca' za mniejsze pieniądze niż Cro), ale nie teraz.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2010 22:48

TomTom4AD napisał(a):Niestety, ceny noclegów na necie to często ok. 100EUR/doba/apartament dla 4+1 osób. Lub drożej.

Wiesz co.....takie oferty to raczej olej bo ktoś Ci próbuje ciemnote wciskać.
W granicach 80-120 euro za 4+1 to wołają w Basce ale agencje, więc jak indywidulanie, bez pośrednika ktoś Ci oferuje taką cenę to niech spada na drzewo :lol:
Na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link mozna znaleźć spokojnie coś w granicach 60-70 za app 4+1. Nie mówiąc o jeździe w ciemno.
TomTom4AD napisał(a):Znajdę coś na miejscu przez to biuro turystyczne w sierpniu...

po co przez biuro ? koniecznie chcesz sobie udowodnić że cena oscylujaca wokół 100 euro jest realna :?: :lol:
Chcesz dobrej ceny - pytaj u źródła a nie u pośrednika.
Źródła masz w ww. linku
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
tanie noclegi krk? czy to mozliwe? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone