Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie apartamenty na Istrii pilnie poszukiwane!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Crokite
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2013
Tanie apartamenty na Istrii pilnie poszukiwane!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokite » 27.06.2013 14:01

Witam Wszystkich!!
Od kilku lat regularnie śledzę forum, ale dopiero teraz, kiedy szukam pomocy, zdecydowałem się założyć konto. Dotychczas w Chorwacji byłem czterokrotnie. W te wakacje chciałbym zaliczyć ten przepiękny kraj po raz piąty.
No więc szukam w miarę tanich apartamentów, pokoi itp. (w granicy 50-60 euro/dzień, byle żeby nie były droższe) dla 4-5 osób, dość blisko morza, koniecznie na ISTRII. Informacje, adresy proszę kierować na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję Wszystkim za pomoc!
Niech Bóg Wam wynagrodzi w....
Pozdrawiam Crokite
driver1880
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) driver1880 » 07.07.2013 22:33

podpinam się pod wątek: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki
Zorka15
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zorka15 » 11.07.2014 14:54

ja również się podpinam:)
aga852
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga852 » 25.07.2015 23:00

Poszukuję tanich i ładnych noclegów w Istrii dla 4 osób :) Odświeżam temat. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
djswistak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) djswistak » 28.07.2015 14:18

witam. ja równiez szukam tanich noclegów na istrie :) okolice pula, rovinj. 4 + 4 dzieci
3.08.15-12.08.15
email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 28.07.2015 14:38

możecie pomarzyć... Istria jest droga... będzie ciężko, coś znaleźć. poniżej 20E na osobę, ciężko będzie znaleźć!
chilli
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 06.08.2008
Istria - jakie miasteczko dla rodziny z dziećmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) chilli » 30.07.2015 19:30

Drodzy Cromaniacy w tym roku po raz szósty wybieramy się do naszego raju :) ale tym razem planujemy pobyt na Istrii :) Poszukuję apartamentu dla rodz. 2+3, przeszukałam strony z app. w Rovinj i znalazłam aż .... 5 ofert. Czy macie jakieś sugestie odnośnie innych fajnych, spokojnych miejsc, blisko morza z fajną plażą? Z góry wielkie dzięki za ewentualne namiary :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tanie apartamenty na Istrii pilnie poszukiwane!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone