Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tall Ships' Race...szczecin 4-7.082007

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006
Tall Ships' Race...szczecin 4-7.082007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 04.04.2007 07:19

Do wakacji jeszcze dużo czasu, ale chciałbym Was przekonać, aby w dniach 4-7 sierpnia zarezerwować sobie wolne i odwiedzić Szczecin, a to z tego powodu, że w tych dniach przewidziany jest finał regat największych żaglowców świata Tall Ships' Race. Będzie okazja do podziwinia największych żaglowców świata, w tym słynnego rosyjskiego Kruzenszterna. Liczba okrętów będzie imponująca...
a wiem, że wśród cro.pelkowców są też pasjonaci żeglarstwa...jakkolwiek impreza jest otwarta dla każdego...

oficjalna strona imprezy:
http://www.szczecin2007.pl/showpage?chapter=42098
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 17.07.2007 19:59

do regat coraz bliżej, w sumie to żaglówki są już w drodze do Szczecina...w mieście coś tam robią, ale prowizorka będzie niemal zupełna, ulice rozkopane, dworzec PKP obleśny jak był i jak tu witać gości? ale może uda się coś na ostatnią chwilę...

ja niestety mimo chęci regat nie zobaczę, na 5.08 mam bilet na samolot i mnie w tym terminie nie będzie w grodzie Gryfa...trochę żałuję, ale...może inni będą...chyba warto...
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 03.08.2007 14:53

jakoś nie widzę odzewu, że taka fajna impreza, a tu jakoś CROmaniacy nie są zainteresowani...

no fakt, większość w Chorwacji na plaży...

a tu można zobaczyć co się akurat dzieje:

regaty The Tall Ships' Races

są tam też kamerki...polecam...

PS ja jutro zrywam się z rana, co by choć trochę z tego zobaczyć i jakąś fotkę zrobić...
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 24.08.2007 12:20

To pora na krótką foto-relację ze zlotu-regat...

Zerwałem się z rana, gdyż to była jedyna szansa, aby zobaczyć, regaty The Tall Ships' Races i...akurat miałem widoki na żaglowce i Szczecin o wschodzie słońca, bez tłumów ludzi, widoki piękne i niech żałują ci, co tego nie widzieli...ja też ubolewam nad faktem, że byłem tam przez chwilę, z opowieści wiem, że działo się dużo...duże wrażenie zrobili Meksykanie, którzy wpływając/ wypływając odśpiewali pieśni stojąc na...no właśnie nie znam słownictwa żeglarskiego, ale oni stali jakby na masztach. Niestety nie udało mi się zobaczyć największych żaglowców, rosyjskich Siedowa i Kruzensterna. Widziałem tylko tego z Meksyku - Cuauhtemoc

A oto widoki ze Szczecina:
Obrazek
widok na Wały Chrobrego (Muzeum Narodowe oraz Urząd Wojewódzki) oraz na Dar Pomorza

Obrazek
widok na Wały Chrobrego i wspomniany Dar Pomorza

Obrazek
widok na Muzeum Narodowe

Obrazek
widok na Zamek Książąt Pomorskich

Obrazek
portowy charakter Szczecina

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Tall Ships' Race...szczecin 4-7.082007
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone