Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tak to w życiu bywa, że znów Cro wygrywa - Tucepi 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.08.2015 15:33

Z tego co mi wiadomo i o czym byla dyskusja juz wlasnie w tym moim watku to nie jest to oficjalna plaza nudystow chociaz dokladnie w to nie wnikam. Jest to jedna z najladniejszych plaz na rivierze makarskiej wiec uwazam ze bez problemu kazdy ma prawo na niej sie wylegiwac. Jak ktos sie chce rozbierac to niech sie rozbiera i juz. My jak bylismy na tej plazy to sporo bylo tekstylnych
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2015 21:04

astra001 napisał(a):Witam,
we wrześniu wybieram się do Makarskiej i zamierzam udać się na plażę Nugal. Jestem tekstylna i chciałam wiedzieć czy jest to oficjalna plaża dla nudystów bo nie chcę żadnych "krzywych akcji". Chcę spokojnie poleżeć na plaży i nie nie mam ochoty się kłócić z nikim o to czy jestem w kostiumie czy nie. :wink:


My jak byliśmy na tej plaży to byli sami rozebrani 8)

Tekstylni przychodzili tylko po to,żeby "pofocić" golasów :?
(zawsze można później pochwalić się znajomym)

Pozdrawiam :papa:

Tom.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.08.2015 21:23

O tym dyskysja juz byla w tym watku i powielac jej nie zamierzam. Kazdy ma inne zdanie na ten temat i inne podejscie. Plaza ta jest dla wszystkich bo nie jest wpisana na oficjalna liste plaz nudystow w Cro wiec przebywac tam moze kto chce i jak chce.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2015 21:31

Podopieczni muszą być z Pani dumni
:wink:

Fotki z Plaży Nugal pierwsza klasa :boss:
http://xurl.pl/jf8s
Pozdrawiam :papa:
Ostatnio edytowano 19.08.2015 20:59 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
JaroDj
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaroDj » 18.08.2015 12:12

Po 6 latach wybieram się ponownie na nugal i jestem trochę zasmucony ze niema już tego pięknego uschniętego drzewa na plaży :(
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Tak to w życiu bywa, że znów Cro wygrywa - Tucepi 2014 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone