Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szwecja i Norwegia, czyli trochę zimy latem

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 16.12.2013 00:11

A ja mam kilka pytań dotyczących tego samochodu. Czy to auto miało jakąś kamperopodobną zabudowę, czy po prostu rozkładaliście kanapy, które fabryka tam zamontowała? Czy w trójkę wygodnie się spało w takim wąskim aucie? Może masz jakieś zdjęcia wnętrza?

pozdrav K
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2013 16:36

Cześć, auto nie miało specjalnego wyposażenia. Kanapa składająca się z 3 części na dłuższą metę jest bardzo niewygodna (to tak jak spać na starej wersalce w poprzek).
Szerokość kanapy(ok.130-140 cm) była dla nas wystarczająca, pod warunkiem, że młody był zapakowany do śpiwora mumii, bo nie fikał nogami.
Rozkładany stolik wystarczał, by w deszczowe dni zjeść obiad. Pod fotelem syna znajdowała się mała lodówka samochodowa ( z osobnym akumulatorem).
Liczne schowki pozwalały na umieszczenie pod ręką najpotrzebniejszych rzeczy.
W bagażniku mieliśmy jedzenie, naczynia itp. popakowane w skrzynki, które można było sprawnie wysuwać jak szuflady.
Szafa, czyli duża waliza na podłodze obok fotela syna, była pod ręką cały czas, a ubrania w niej posegregowaliśmy i popakowaliśmy w worki foliowe, żeby nie wyrzucać wszystkiego szukając np. skarpet.
Kuchnię stanowiła butla gazowa.
Mieliśmy też ze sobą namiot, którego nigdy nie rozłożyliśmy. Ale widzieliśmy na parkingach, jak ludzie w takim spali. Dobry jest taki samorozkładalny, bo nie trzeba wbijać śledzi w skałę lub asfalt :D
Zdjęć bez pasażerów nie mam, więc wrzucam te, które choć trochę dają obraz wnętrza auta.

2013_07_09 07_33_08.JPG


2013_07_10 06_40_17.JPG
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 17.12.2013 00:21

Dzięki, bardzo mi pomogłaś. Właśnie rozglądam się za autem, które jako rezerwowe więcej by stało niż jeździło i pomyślałem, że zamiast trzymać dwa osobowe, można by połączyć przyjemne z pożytecznym. Taki VW bardzo by mi pasował, bo można przewieźć coś większego, wyskoczyć na narty w większym gronie i właśnie zrealizować to o czym myślę od ładnych paru lat, czyli spokojne powłóczenie się po Norwegii (do tej pory bywałem tam często, ale krótko). Obawiałem się tylko, że ten VW będzie za wąski i tu rozwiałaś moje wątpliwości.

pozdrav K
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.12.2013 06:29

Cieszę się, że mogłam pomóc.
Poza tym, ten samochód ma wymiary mieszczące się w osobowych na promach, więc płacisz mniej. I wszędzie możesz wjechać jak osobowym.
Podobno też ma dobry silnik, bo po wysokich górach idzie jak czołg :papa:
Pozdrawiam, Agnieszka.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.12.2013 07:04

Znajomy ma T4, a w zasadzie dwóch.
Jeden Californię drugi Westfalię.
Chwalą sobie.
Dla pasażera jeden minus-jazda tyłem do kierunku jazdy.
frape
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 21.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) frape » 17.12.2013 08:37

FUX napisał(a):Dla pasażera jeden minus-jazda tyłem do kierunku jazdy.

my też sobie chwalimy to auto. Z jazdą do tyłu to nie do końca. Multiivan ma 2 miejsca do jazdy tyłem (wyjmowalne) i z tyłu kanapę 3 osobową (westa/california 2 osoby) do jazdy przodem, więc męczyć się nie trzeba :) no chyba, że wyjazd większą ilością osób :)
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Szwecja i Norwegia, czyli trochę zimy latem - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone