Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.10.2009 19:38

nomad napisał(a):Maslinko łapię się na pewnej zależności, którą coraz bardziej dostrzegam.
Wszyscy którzy piszą fajne relacje- uzależniacie innych od Chorwacji samymi wspomnieniami swoich przygód.
Tobie też się to udało.
Powiem Ci to i jeśli zabrzmi to jako komplement to odbierz to jako komplement prawdę.
Przeczytałem wszystkie twoje relacje i wyrażę to tylko tak:
Współczesne legiony cromaniaków :wink: zaprowadziłabyś w każdy zakątek tego pięknego kraju i nie tylko szutrowym szlakiem.

Dzięki, Nomad :oops: Bardzo miło jest coś takiego przeczytać :D

Pozdrawiam serdecznie "uzależnionego" kolegę :wink:

:papa:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 20.10.2009 19:54

Odebrałaś to tak jak chciałem i za to dziękuję ( a przyznam się , że trochę bałem się Ci to powiedzieć ).
Twoja emoikonka bez słów była już podziękowaniem dla mnie.
Mogę przez chwilę być głosem wielu czytelników?
Dla Ciebie to koniec kolejnej relacji ale dla wielu z nas to prawdopodobnie początek twoich wspomnień we własnym wykonaniu.
Potrafić przekonać swoimi przeżyciami-to dar.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.10.2009 20:58

nomad napisał(a):Potrafić przekonać swoimi przeżyciami-to dar.

Ładnie to ująłeś... Jeśli coś takiego mi się udało, to jest to mój sukces :D (a co tam, mogę być czasami nieskromna :wink:) i bardzo się z tego cieszę.

Życzę miłego "tworzenia wspomnień" :D
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 20.10.2009 22:01

Wielkie dzięki.
Fajne klimaty.
I tak jesteś skromna nawet jak żartujesz. :wink:
43246 wyświetleń a może teraz już więcej Ciebie nie zmienia nawet wprost przeciwnie to motywuje.
W tym roku nie wyszło nic z planów związanych z Chorwacją ale wplątałaś mnie w swoje "wspomnienia" miejscami w których chciałbym się znaleźć i jeśli nawet nie jako odkrywca to twoje relacje(i nie tylko) miały być drogowskazem do wielu magicznych miejsc.
Jak wielu innych poczekam na rok 2010.
Pozdrawiam. :D
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 25.11.2009 10:55

jak ja lubię te opowieści z obrazkami zawłaszcza w listopadzie
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.11.2009 13:48

mojekp napisał(a):jak ja lubię te opowieści z obrazkami zawłaszcza w listopadzie

Mojekp, fajnie, że Ci się podoba :D

Pozdrawiam :papa:
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 25.11.2009 16:12

maslinka napisał(a):
To już naprawdę koniec...



Wielkie SZKODA

MASLINKO :!: WIELKIE :!: WIELKIE :!: WIELKIE :!: DZIĘKI :!: :!: :!:

Twoje poprzednie relacje z innych lat zainspirowały mnie (i chyba nie tylko mnie) do przeżycia opisywanych "Twoich" miejsc na żywo.
Po tegorocznym opisie, nie zostało mi nic więcej niż HVAR :lol:

Jeszcze raz Dziękuję za włożenie tak wiele serca i wysiłku w Twoje sprawozdanie.
Pozdrawiam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.11.2009 18:35

gego napisał(a):
maslinka napisał(a):
To już naprawdę koniec...



Wielkie SZKODA

MASLINKO :!: WIELKIE :!: WIELKIE :!: WIELKIE :!: DZIĘKI :!: :!: :!:

Ale wakacje (przynajmniej moje :wink:) już za 7 miesięcy :D Co oznacza, że za jakieś 8 miesięcy będzie nowa relacja :lol:


gego napisał(a):Twoje poprzednie relacje z innych lat zainspirowały mnie (i chyba nie tylko mnie) do przeżycia opisywanych "Twoich" miejsc na żywo.
Po tegorocznym opisie, nie zostało mi nic więcej niż HVAR :lol:

W takim razie życzę przyjemnego planowania urlopu na najbardziej słonecznej chorwackiej wyspie :D

Cieszę się, że relacja się spodobała :)

Pozdrav :papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 25.11.2009 20:33

Puno Hvala :D
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 25.11.2009 22:51

Witam,
Dopiero tu trafiłem, (lepiej późno niż wcale :) )
Świetna relacja, fajnie było powspominać.
Dzięki i pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.11.2009 22:59

tadzikmal napisał(a):Witam,
Dopiero tu trafiłem, (lepiej późno niż wcale :) )
Świetna relacja, fajnie było powspominać.
Dzięki i pozdrawiam

Witaj, Tadzikmal. Dobrze się składa, że co jakiś czas ktoś "odgrzebuje" tą relację :D Fajnie, że wątek ciągle żyje!
Pozdrawiam miłośnika Jelsy :D

Mkm, dzięki za miłą dla ucha muzyczkę :D
panpio
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 16.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) panpio » 18.01.2010 17:34

Witaj !
Chyba jestem pierwszym , który przeczytał Twoją relację (ale w tym roku ).Utwierdziłaś mnie w planach wyjazdowych na ten rok , z tym że nie myślałem o np.Mostarze a teraz już chcę tam pojechać i zobaczyć to piękne miasto . Dzięki wielkie.
Piotrek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.01.2010 19:39

panpio napisał(a):Witaj !
Chyba jestem pierwszym , który przeczytał Twoją relację (ale w tym roku ).Utwierdziłaś mnie w planach wyjazdowych na ten rok , z tym że nie myślałem o np.Mostarze a teraz już chcę tam pojechać i zobaczyć to piękne miasto . Dzięki wielkie.
Piotrek

Witaj, Piotrku! Bardzo się cieszę, że moja relacja Ci się podobała i zainspirowała Cię do tworzenia wakacyjnych planów. Mostar jest magiczny :!: Koniecznie trzeba go zobaczyć :D

Pozdrawiam serdecznie :papa:
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 22.01.2010 15:34

Hej
Relacja megaśna. Sam planuję na przyszłe wakacje podobną po wybrzeżu Chorwacji i twoja relacja dodaje do mojej trasy sporo możliwości wyboru miejsc.

Jeżeli nie jest to tajemnicą :) to czy mogłabyś zdradzić, jakie wyniosły was koszty przy tej wyprawie? W tym aspekcie też zaczyam już powoli ustalać, więc informacje tego typu też sięprzydadzą

Pozdrav
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.01.2010 16:11

Witaj, Kapitanie :D
Fajnie, że podobała Ci się moja relacja.

Koszty wyprawy nie są tajemnicą, chociaż niektórych mogą przyprawić, może nie o zawrót, ale przynajmniej lekki ból głowy :wink: Mnie zresztą też, jak sobie teraz myślę, że tak dużo wydaliśmy... Bo widzisz, w tym roku zaszaleliśmy. Poszło jakieś 6 tysięcy 300 zł na dwie osoby :!:
To bardzo dużo (dla nas), ale wcale nie trzeba tyle wydawać, planując taką trasę. W ubiegłym roku, wydaliśmy jakieś 4 tysiące, więc sporo mniej, a wakacje trwaly mniej więcej tyle samo i też była to "objazdówka" Chorwacji. Możesz o tym poczytać w mojej poprzedniej relacji :D

Po prostu mniej wydawaliśmy, jak jeździliśmy ze znajomymi, bo wtedy więcej się wspólnie gotowało na campingu. W ubiegłym roku sporo kasy poszło na kolacyjki i obiady (prawie codziennie!) w miasteczkach, no i na piwo w konobach :) Jakoś w taki sposób milej nam się spędzało czas we dwoje... :)

Obie kwoty (z wakacji 2009 i 2008) obejmują oczywiście zakupy przed wyjazdem (jakieś słoiki z mięsem, pasztety, gołąbki, "kociołki do syta", bo jednak trochę na campingach jedliśmy), koszty benzyny, campingów, promów (a w tym roku dużo pływaliśmy) i wstępów w różne miejsca.

Mam nadzieję, że trochę pomogłam :)

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009 - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone