Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam taniego noclegu w Dubrowniku

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzysiekj24
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.09.2012
szukam taniego noclegu w Dubrowniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekj24 » 22.09.2012 16:10

Witam to mój pierwszy post na tym forum.
Nigdy nie byłem w Chorwacji. Lecę z żoną do Dubrownika na okres od 29.09.2012 do 6.10.2012
Poszukiwałem na forum informacji odnośnie noclegów w Dubrowniku jednak na ogół są to okolice Dubrownika a nie same miasto. Wybieram same miasto Dubrownik gdyż nie będę miał tam własnego środka lokomocji tak więc będę zdany jedynie na piesze wycieczki ew. autobusem miejskim.
Zależy mi na tanim noclegu dla 2 osób (mnie i żony).
Jeśli chodzi o odległość do plaży nie musi być aż tak super blisko myślę jednak żeby nie było to więcej jak 1,5 KM- max 2KM tak samo mniej więcej by odległość była podobna by dotrzeć do starego miasta.
Zależy mi najbardziej na jak najniższej cenie za nocleg. Nie potrzebuję luksusu tylko godziwe warunki.
Brałem też pod uwagę ewentualnie miejscowości które znajdują się bliżej lotniska np. Cavtat i inne po drodze do Dubrownika jednak z uwagi na brak własnego środka lokomocji wolałbym sam Dubrownik.
Bardzo proszę o ewentualne namiary i koszta na kwaterę którą państwo znacie na adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.09.2012 21:07

Cavtat to dobry pomysł. Do Dubrovnika autobusy chodzą co pół h, godzinę. Kozst koło 30 kun/głowy. Tak myślę, gdyż my byliśmy w Soline i płaciliśmy po 15 obojętnie Dubrovnik czy Cavtat. Cavtat zdecydowanie fajniejszy od Soline.
W samym Dubrovniku to plaż prawie nie ma. Licz się jednak z tym, że temp. wody odbiegają od tych letnich...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
krzysiekj24
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekj24 » 22.09.2012 22:32

FUX jaki koszt noclegu w Cavtat może macie do polecenia miejsce godne uwagi. Czy dużo taniej jak w Dubrowniku?
Czy o tej porze ogólnie mogę liczyć na ceny kwater posezonowe.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.09.2012 08:58

Pisałem, że spaliśmy w Soline, ale kwatera szału nie robiła. 50 juro za 4 os. w sierpniu. Rewelacyjna była plaża po 281 schodach..
Poszukaj w necie, jakaś agencja na pewno pomorze. Szukaj w okolicy portu jachtowego. Cały półwysep rewelacja do plażowania, zwłaszcza skały na jego północnej części.
krzysiekj24
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekj24 » 01.10.2012 23:00

witam nocleg już jest nie sądziłem że uda mi się tak bardzo że będę nawet zadowolony . :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.10.2012 07:42

To się pochwal.
krzysiekj24
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekj24 » 03.10.2012 21:39

Witam mamy jak dla mnie super nocleg gdyż w samym centrum starego
miasta a według mnie nigdzie w dubrowniku nie jest tak pięknie jak tu.
Jeśli chodzi o sam lokal to jak na chorwackie warunki skromny i bardzo
stary. Jednak jak dla mnie ok. gdyż kuchnia jest z zapleczem , łazienka,
ubikacja na miejscu , pokój nawet ok. jest również pomieszczenie gosp.
gdzie można sobie np. wyprasować ciuchy , no i przede wszystkim internet i klimatyzacja.
Ogólnie skromnie ale wszystko co potrzebne do życia jest i jak dla mnie
ok.
Ja nigdy nie byłem w Chorwacji więc nie mogę porównać.
Jeśli chodzi o koszta pani życzyła sobie 50E 2os. gdyż centrum starego
miasta i blisko do wody-plaży. Jednak po trudnych negocjacjach zostało
35E ze względu na koniec sezonu. Pogoda i woda super jak narazie.

Lokalizacja przy restauracji Marco Polo
krzysiekj24
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekj24 » 20.12.2014 10:55

Witam ponownie czy mógłby się ktoś podzielić dobrymi miejscówkami w Dubrowniku lub ew. gdzieś w pobliżu Dubrownika lokal po drodze z lotniska powiedzmy? Zależy mi na czymś w miarę niedrogim gdyż będziemy jechać we czworo 2 os. dorosłe i dwoje dzieci.
Wyjazd raczej poza sezonem.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 20.12.2014 17:22

Spróbuj tutaj może coś znajdziesz ciekawego zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
szukam taniego noclegu w Dubrowniku
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone