Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam taniego i sprawdzonego noclegu w czerwcu.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mamnik
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.02.2015
Szukam taniego i sprawdzonego noclegu w czerwcu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamnik » 19.02.2015 11:59

Witam wszystkich Cromaniaków :) Forum śledzę od dobrych 5 lat , niestety mój wyjazd ciągle jet odkładany w czasie ...W zeszłym roku byłam z rodziną nad morzem , koniec sierpnia 14 stopni, wiatr, morze lodowate , deszcz...Już podczas zjazdu na autostradę miałam przeczucie, że źle robimy i zamiast jechać w "górę" powinniśmy jechać "w dół" . No ale wszystko było na wariata , kasy niewiele no to co robić znowu Bałtyk. Ostatecznie przyjechaliśmy zmarznięci, wykończeni , a mąż po przyjściu kilku mandatów ( gdzie w życiu nie dostał ani jednego ,a prawko ma przeszło 10 lat) stwierdził, że nad Polskie morze już nie jedzie. Ostatecznie kwota jaką wydaliśmy to 3 tys. myślę, że jak dobrze pokombinuję to w cro powinniśmy się zamknąć w 3,5-4tys(tydzień)
I tutaj zwracam się z ogromną prośbą do Was. Chciałabym prosić Was o sprawdzone namiary na apartamenty do 40e w czerwcu dla 2 dorosłych i czterolatka. Miejsca jakie mnie interesują to max do okolic Trogiru. Pag, Krk najlepiej, żeby było jak najbliżej i mogliśmy przejechać bez noclegu na jednym baku, że tak powiem. Przeczesałam forum już wielokrotnie ale zazwyczaj wszystkie namiary przesyłane są na maile i mam kłopot ze znalezieniem czegokolwiek...
Mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Za wszystkie wskazówki i rady z góry dziękuję.
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 19.02.2015 12:08

mamnik napisał(a):Witam wszystkich Cromaniaków :) Forum śledzę od dobrych 5 lat , niestety mój wyjazd ciągle jet odkładany w czasie ...W zeszłym roku byłam z rodziną nad morzem , koniec sierpnia 14 stopni, wiatr, morze lodowate , deszcz...Już podczas zjazdu na autostradę miałam przeczucie, że źle robimy i zamiast jechać w "górę" powinniśmy jechać "w dół" . No ale wszystko było na wariata , kasy niewiele no to co robić znowu Bałtyk. Ostatecznie przyjechaliśmy zmarznięci, wykończeni , a mąż po przyjściu kilku mandatów ( gdzie w życiu nie dostał ani jednego ,a prawko ma przeszło 10 lat) stwierdził, że nad Polskie morze już nie jedzie. Ostatecznie kwota jaką wydaliśmy to 3 tys. myślę, że jak dobrze pokombinuję to w cro powinniśmy się zamknąć w 3,5-4tys(tydzień)
I tutaj zwracam się z ogromną prośbą do Was. Chciałabym prosić Was o sprawdzone namiary na apartamenty do 40e w czerwcu dla 2 dorosłych i czterolatka. Miejsca jakie mnie interesują to max do okolic Trogiru. Pag, Krk najlepiej, żeby było jak najbliżej i mogliśmy przejechać bez noclegu na jednym baku, że tak powiem. Przeczesałam forum już wielokrotnie ale zazwyczaj wszystkie namiary przesyłane są na maile i mam kłopot ze znalezieniem czegokolwiek...
Mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Za wszystkie wskazówki i rady z góry dziękuję.

Wyslalam na e-mail :papa: pozdrawiam
mieciooo
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 26.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieciooo » 19.02.2015 12:56

Witam wszystkich,
również szukamy taniego i sprawdzonego noclegu w czerwcu, dokładniej od 14 czerwca tak na 8-9 nocy. Dokładniej powinny być to noclegi dla dwóch rodzin, czyli interesują nas oferty apartamentów 8 osobowych (4 pokoje dwuosobowe) lub 2+2 razy dwa 8) . Aha, okolice Makarskiej byłyby odpowiednie :D . Jak ktoś coś ma to wyślijcie proszę na meila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.02.2015 23:28

mamnik wysłałem Ci maila.
patryk83
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryk83 » 22.02.2015 13:34

Witam, również poszukuję sprawdzonego apartamentu dla 4 osób (2 sypialnie) w okolicach Baśka Voda w terminie 15 czerwca- 1 lipca. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 22.02.2015 13:56

Poszlo na e-mail patry83 ;)
ola&michal
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ola&michal » 22.02.2015 21:18

Witam, szukamy sprawdzonego taniego pokoju dla 2 osób z aneksem i łazienką. Jest to nasz "pierwszy raz" w Chorwacji. Możecie coś polecić? :) nasz e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dzięki.
Pozdrawiamy :papa:
jacov
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacov » 23.02.2015 08:39

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję namiarów na apartamenty dla rodziny 2+2 (dzieciaki w wieku 5 i 1) w: Promajna lub Krvavica. Planowany pobyt: 07.06. - 17-18.06. Wszelkie informacje mile widziane :D . Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - z góry dziękuję.
msladzio
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msladzio » 01.03.2015 14:00

Witam. Planujemy wyjazd do chorwacji na 2 część czerwca i może ktoś mi poleci jakiś fajny apartament nie za daleko od morza. 2 osoby dorosłe i 6 letnie dziecko. Myslałem o wyspie Krk a dokładnie baska żeby nie jechać za daleko ale ciężko sie na coś zdecydować. Jakby ktoś miał jakieś sprawdzone namiary to bardzo prosze na e-meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziękuje i pozdrawiam
piotrxyz
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrxyz » 01.03.2015 17:25

Witam również planuję wyjazd pod koniec czerwca i szukam fajnego namiaru dla 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku 8 i 11 lat z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 01.03.2015 18:08

Mam namiary na fajny i niedrogi, stary kamienny dom do wynajecia w spokojnej wiosce(Zubovici) na wyspie Pag.Niedaleko supermarket, ale tez znana imprezownia Zrće.Wolne terminy jeszcze od czerwca do konca wrzesnia.Dorosly 10 €,dzieci 5 € na dobe.Caly dom 90 € doba(miesci sie ok.12-13 osob)Foty i konkrety tutaj:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marekluks
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marekluks » 03.03.2015 21:58

Witam poszukuję apartamentów w rozsądnej cenie od 15 czerwca na 8 , 9 nocy dla dwóch rodzin 2+2 i 2+1 okolice makarskiej lub w promieniu 50 km . proszę o jakąś informację adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa: :papa:
Początkujący turist
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 02.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Początkujący turist » 03.03.2015 22:31

Witam, ja również szukam jak inni namiaru na fajne sprawdzone apartamenty, kwatery. Planuję wyjechać ze znajomymi 2 x 2+2. Nie ukrywam, że ważna jest odległość od plaży z uwagi na dzieci i oczywiście cena. Planujemy wyjazd na koniec czerwca lub początek lipca. Z góry dziękuję za odp i namiary. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.03.2015 14:45

Drodzy forumowicze. Ja poszukuję apartamentu na wyspie Krk. Najlepiej, żeby to była Baśka. Apartament przewidziany dla dwóch rodzin z małymi dziecmi, więc 2 sypialnie oddzielnie wystarcza. Proszę o namiary :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bernardzaosty
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernardzaosty » 16.03.2015 17:04

Hej,
Witam forumowiczów.
Śledzę już forum od dawna ale dopiero w tym roku postanowiłem się zarejestrować :D .
Planuje wyjazd w Czerwcu (2os.)- trasa przez Słowenię (Postojna) potem noclegi pod namiotami (miejsca różne) i docelowo do Omisia na kemping opisywany w tym blogu: crolove

Jeżeli mogę poprosić weteranów o polecenie małych i fajnych kempingów od Splitu do Makarskiej będę bardzo wdzięczny.

Proszę również o ew. kontakt na kwatery w Omisiu. Czy w środku czerwca uda się "zakwaterować" za 30EUR za apartament a jeśli tak to czego można oczekiwać?

info można słać na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam taniego i sprawdzonego noclegu w czerwcu.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone