Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam spokojnego miejsca w regionie Istrii

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
conan
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) conan » 22.06.2015 10:14

Witam. Jak ktoś posiada jakiś sprawdzony namiar w rejonie północnym to poproszę na maila. Wybrał bym się w sierpniu z 2 letnim dzieckiem. Z góry dzięki. adres email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czyczka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czyczka » 22.06.2015 12:23

Czy ktoś może mi polecić miejscowość albo nawet konkretny namiar na kwaterę w Istrii? Jedziemy pierwszy raz z 2 dzieci, raczej coś spokojnego, plaża ok 1 km, sierpień. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry bardzo dziękuję.
AdriaticFan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdriaticFan » 24.06.2015 11:29

Wszystkim, którzy chcą spędzić spokojny urlop na Istrii, polecam dwie miejscowości: Motovun i Buzet. Obie miejscowości mają bogatą historię, autentyczną śródziemnomorską architektuę i mogą się pochwalić świetnymi restauracjami! Atmosfera jest jak z bajki...
art234
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) art234 » 24.06.2015 15:22

Zobacz w Premantura apartament Lada :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.06.2015 18:24

AdriaticFan napisał(a):Wszystkim, którzy chcą spędzić spokojny urlop na Istrii, polecam dwie miejscowości: Motovun i Buzet. Obie miejscowości mają bogatą historię, autentyczną śródziemnomorską architektuę i mogą się pochwalić świetnymi restauracjami! Atmosfera jest jak z bajki...


Nie znalazłem w Buzet żadnej, choć szukałem jakiegoś fajnego miejsca, długo.
W końcu pojechałem dalej i zjadłem pysznie w Roc.
Reszta się zgadza.
Czyczka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czyczka » 24.06.2015 21:02

Tragedia! Szukam już wszędzie, zaczęłam od Istri. Albo zarezerwowane (2 pierwsze tygodnie sierpnia) albo za drogo (pasowało by mi nie dużo więcej niż 2000 zł za 2 adults i 2 childrens za 1 tydz.), albo za daleko od morza (3 km). Już się zmęczyłam tymi wakacjami!
Ktoś mi może pomóc i podać konkretny namiar?
Znalazłam wprawdzie przez jakąś pośredniczącą stronę www ale żądają wszystkich danych z karty kredytowej. Trochę się boję.
Jakieś rady???
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 25.06.2015 19:43

Czyczka napisał(a):Tragedia! Szukam już wszędzie, zaczęłam od Istri. Ktoś mi może pomóc i podać konkretny namiar?
Jakieś rady???

Zerknij na to
http://www.traveladriatic.net/pl/user/alen/.
Pozdrawiam
Czyczka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czyczka » 28.06.2015 22:15

Witam, Dziękuję wszystkim za rady i propozycje (niestety nie mam możliwości odpisywać na priv).
Informuję, że po długich mozolnych i frustrujących poszukiwaniach dziś zarezerwowałam apartmani w Rabac! Hurrra! Jadę 09.08 na tydzień, a potem tydzień w Tucepi.
W Rabacu trochę martwi mnie ta górka lekko stroma :) ale cóż! I tak chciałam zrzucić z 5 kg :)
Gdzie mogę znaleźć informacje o tej miejscowości?
Interesuje mnie np. czy nad samą zatoką można parkować za free? Jak już dzieci odmówią chodzenia pod górę...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.06.2015 13:31

Czyczka napisał(a):Witam, Dziękuję wszystkim za rady i propozycje (niestety nie mam możliwości odpisywać na priv).
Informuję, że po długich mozolnych i frustrujących poszukiwaniach dziś zarezerwowałam apartmani w Rabac! Hurrra! Jadę 09.08 na tydzień, a potem tydzień w Tucepi.
W Rabacu trochę martwi mnie ta górka lekko stroma :) ale cóż! I tak chciałam zrzucić z 5 kg :)
Gdzie mogę znaleźć informacje o tej miejscowości?
Interesuje mnie np. czy nad samą zatoką można parkować za free? Jak już dzieci odmówią chodzenia pod górę...


Witam.
search.php
najpiekniejsze-miejsce-w-chorwacji-rabac-informacje-t23782.htm
porozmawiajmy-o-rabac-t37439.html
labin-rabac-okolice-informacje-t33570.html
http://www.rabac-labin.com/

Pozdrav :papa:
Czyczka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czyczka » 30.06.2015 07:12

Dzięki Vjetar. Poczytałam i się trochę uspokoiłam. Ludzie sobie chwalą. Szczerze mówiąc to od 5 rano dziś serfuję, bo mi wczoraj kuzynka zniesmaczyła Rabac. Że daleko i stromo jednak na plażę! I od Rabac do Tucepi (koło Makarskiej) min 7 godzin drogi, że bez sensu. Sama już nie wiem. Może to zły pomysł. Do Tucepi jedziemy na 100 %, może szukać jeszcze coś bliżej? Ale jeśli to gdzie? Ale jestem zamotana! Zero zdecydowania.
aiaf
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aiaf » 30.06.2015 07:46

Czyczka napisał(a):Dzięki Vjetar. Poczytałam i się trochę uspokoiłam. Ludzie sobie chwalą. Szczerze mówiąc to od 5 rano dziś serfuję, bo mi wczoraj kuzynka zniesmaczyła Rabac. Że daleko i stromo jednak na plażę! I od Rabac do Tucepi (koło Makarskiej) min 7 godzin drogi, że bez sensu. Sama już nie wiem. Może to zły pomysł. Do Tucepi jedziemy na 100 %, może szukać jeszcze coś bliżej? Ale jeśli to gdzie? Ale jestem zamotana! Zero zdecydowania.


Novigrad polecam. Tyle, że ciężko z sensowną kwaterą może już być. Mam na myśli lokalizację i/lub ceny.
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 30.06.2015 08:53

Czyczka napisał(a):....
Interesuje mnie np. czy nad samą zatoką można parkować za free? Jak już dzieci odmówią chodzenia pod górę...

Nad zatoką w rejonie przystani można znaleźć miejsca za free, ale raczej w pewnej odległości od morza i plaże tam są słabe - często beton. Najpiękniejsze plaże są oznaczone żółtym kolorem na obrazku.
Wg mnie absolutnie najładniejsza plaża w Rabacu (i jedna z najładniejszych w Chorwacji) to plaża w żółtym kółku - trzeba trochę podejść, ale naprawdę warto. Plaże pozostałe są wzdłuż hoteli - żwir, okrągłe kamienie i białe skałki. Jest też plaża dla osób z psami oraz FKK.
Parkingi są wzdłuż drogi i na końcu drogi duży parking - oznaczone na niebiesko.
Strefa parkowania jest płatna w ciągu dnia (chyba 10-20 kun za dzień - niestety nie pamiętam dokładnie), późnym popołudniem wpuszczali nas bez opłat.
Załączniki:
Rabac Plaże.jpg
Czyczka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czyczka » 02.07.2015 09:30

No właśnie, będzie dobrze! Plaże są - piękne, jedzonko, atrakcje itd. Mój M zrobił przelew znaczy zaklepane!
Pozdrawiam wakacyjnie wszystkich tych, którzy poświęcili mi chwilę swojej uwagi :)
W przyszłym roku zaczynam szukać noclegu w zimie :))
cro-pol
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro-pol » 20.11.2015 18:38

Witam.
Proszę szanownych forumowiczów (zwłaszcza walpa) o przesłanie na @ konkretnych namiarów/adresów apartamentów w Ravni lub na wschodnim wybrzeżu Istrii.
Z góry dzięki.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pzdr
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.11.2015 18:51

cro-pol napisał(a):Witam.
Proszę szanownych forumowiczów (zwłaszcza walpa) o przesłanie na @ konkretnych namiarów/adresów apartamentów w Ravni lub na wschodnim wybrzeżu Istrii.

Yes Sir, poszło :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam spokojnego miejsca w regionie Istrii - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone